Nasıl bi̇r spor salonu seçmeli̇yi̇m?

Spora başlayacağım... nasıl bir spor salonu seçmeli ve nelere dikkat etmeliyim?
makyaj yapan biri değilim yaspsm mı kezban gibi kalmıyım?
eşofman takım mı giyilmeli yoksa bir alt yeterli üstüne bady giy geç mi?
spor ayakkabı nasıl bir şey seçmeliyim?
spor hocam hemcinsim olsa mı daha iyi karşı cins mi olsun?
1,67 boyundayım ölçülerim 73,64,93 üst bacak kalın... kollarım çok ince... omuzlarım genişlesin ve iç bacak kası yapmak istiyorum... gibi gibi..
öte yandan bir arkadaş çevremde olsun istiyorum...
kendi yaş grbumumdan birileri olur mu genelde hep yaş aralığı 18-23...
spor salona gitme nedenim daha çok arkadaş çevremin olması bir arkadaş grubumuz olsun kızlı erkekli gidelim çay içelim vs.

NASIL BİR SPOR SALONU SEÇMELİYİM ?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tane alt eşofman üste de bir body giy. Eşofman takımına gerek yok. Çok pahalı olmayan bir koşu ayakkabısı idealdir. Spor hocan da farketmez bir süre sonra kendi çevreni oluşturursun. Ancak sana tavsiye liseli üniversiteli ergen tiplerin olduğu salonlara gitme. İkide bir tshirtlerini çıkarıp birbirlerine vücut gösterisi yaptıklarında ne demek istediğimi anlayacaksın. Bir erkek olarak ben iğrendim bunlardan gerisini sen düşün... :D

0|0
    1|0
    • şu an bende iğrendim :D işte ergenlerin olmadığı yeri nereden bulucam yaşadığım şehirde iki üniversite var...
      spor salonlarıda bu iki üniversiteye yakın yerlerde... 25,35 yaş aralığı ideal aslında ama nasıl bulucam bilmiyorum...

• O zaman salonu iyi seçmelisin. Elit bir mekan olursa rahat edersin. Bu arada hangi şehirdesin.

• bir tane var fazla elit kodamanlar geliyor pis yaşlı buruşuklar ıyyy 70 yaşına gelmiş orda :/ diğeri de elit ona gidecem galiba Eskişehirdeyim

En İyi Kız Görüşü

• Eşofma giymen biraz saçma olmaz mı gelinlik filan giy

0|1
    0|0
    • Çay içmeye ortam yapmaya gidecek ya o yüzden eşofman saçma olur 😄

• burada bir arkadaş çevrem olması için ne yapablirim diye sormuştum herkes spora git demişti
      eee doğal olarak amaç arkadaş edinmek olunca ne gysem diyorum amaç spor olsa don giy git :D

• eh pekiii :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bady altına tayt veya eşofman altı
    Salonun rahatlığı ve aletlerin kalitesi ve hocaya dikkat etmek gerekir
    Koşu ayakkabısı idealdir
    Amaç gidip oturup çay içmek değil yorulup kaslardaki ağrılardan zevk almak olmalı

0|0
    0|0
    • öyle değil daha önce burada nasıl arkadaş çevrem olabilir demiştim spora ya da dans kursuna git diye cevaplar geldi... ençok spordu? birileriyle tanışmak için gideceğim yalan mı söyliyim :D

• evet genel olarak erkek ama kız arkadaşlarımda olsun
      hakikaten gidelim salata yiyelim... bir naneli şekersiz limonata içelim sohbet falan
      bütün arkadaşlarım şehir dışına gittiler yalnız olunca nasıl çevrem olur ki dedim
      amacım erkeklerle 'yatmak' değil arkadaş olalım kızlı erkekli grup aynı okulda ki gibi

• Spor salonunda erkekli erkekli olur 😄

• Bende gitmeyi düşünüyorum ama... :S
    Beraber yazılalım bari :P

0|0
    0|0
  • En önemli kural bayan erkek ayrı olan salonları tercih et çünkü erkekler rahat bırakmazlar seni

0|0
    0|0
    • rahat bırakmasınlar zaten :D (amacım 'seks'değil tabi ) sohbet muhabbet kızlı erkekli gidelim gezelim bir salata yiyelim bir limonata içelim bowlinge gidelim langırt oynayalım tavla atalım bu istediğim

• gerçekten amacım o değil... o zaman gitmeyeyim ben spora :/ bana spora git dediler çevren olsun diye dediler...
      dans kursuna gideyim ben...

• Eğer kilon yoksa senin için dans daha iyi en azından düzgün adamlar var orada, karma spor salonları çok sıkıntılı he hepsi öyle değil tabiki ama çoğunluğu öyle ya da elit ortamlara takılacaksın ama elitlerde var bu iş erkekleri az çok bilirsin kafaları hep başka yöne çalışır😇

• Sadece bayanlara ait olan spor salonuna git derim. Ve salonun hava almasi çok onemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...