Bazı kızlar sevilmediklerini adamların onları kandırdıklarını neden anlamıyorlar?

çevremde çok görüyorum erkekler bu kızları resmen kandırıyorlar onları sanki seviyormuş gibi görünüyorlar ama hiç sevmiyorlar tek amaçları onları çıkarları için kullanmak ama görünki kızlar bunları hiç anlamıyorlar sevildiklerini sanıp inanıyorlar böyle erkeklere ve bu erkekleri hayatlarının çok önemli yerine oturtup resmen onların kölesi olup her dediklerini yapıyorlar sevildiklerini sanıp bide etrafa hava yapmalar yokmu bu erkek beni seviyor diye bu kızlar neden anlamıyorlar sevilmediklerini sadece çıkar için kullanıldıklarını

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyor ya da mecbur oalrak mı görürlerse artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bedavaya veren kızların durumu bu

aşkı için namusunu veriyorlar!

halbuki değerleri çok kötü düşüyor

sonra tekme yiyorlar

ama akıllanacaklarına dahada deliriyorlar

nefretle intikamla yaşıyorlar

halbuki erkekler kendilerine eş için

güvenilir kızları tercih ederler

buda cinselliği evlendikten sonra yaşayan kızdır

0|0
    0|0
    • işin komik tarafıda

kız cinsel ilişkiye girince

erkeği kendisine bağlayacağını zannediyor:)

• Tebrik ediyorum sürü dışına çıkıp sizde görebilmişsiniz bazı şeyleri. Köşeye çekilip durmak en güzeli. elbet iyi birisi denk gelecktir

0|1
    0|0
  • bende anlamıyorum belkide bağzı kızlar biliyor ama sevgisiz boş kalmak istemiyor kendini yanlız hissediyor tabi bu erkekler içinde geçerli

0|0
    0|0
  • kadınlara kolayca ulaşamayacakları bişey ver

0|0
    0|0
  • işlerine öyle gelıyor bır ıhtımal sevebılır dıye beraber oluyorlar

0|0
    0|0
  • İşine gelio, o yakışıklıyı kaybetmek istemiyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beyin bedava kullanan kısıtlı o yüzden

0|0
    0|0
  • Çünkü inanmak en büyük kumar.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar gerçekten seviyorlar. İnanmak istiyorlar.

0|0
    0|0
  • mazoşistlık var her kızda bıraz sanırım acı çekmekten mı hoşanıyoruz ne

0|0
    0|0
  • Canım sen onlar için niye üzülüp dertleniyorsun. Adamın parasını pulunu yiyorlar, kendilerini bir şekilde tatmin ediyorlar, hiç yoktan seviliyorum sanıp mutlu oluyorlar. aşklarını yaşıyorlar daaa. Sevdikleri onları sevmese de yanında ya tadını çıkartıyorlar. Hayal kırıklığına uğradıklarında da gidiyorlar başka dala.

0|0
    0|0
Yükleniyor...