Enerji bakanının yeni çalışma saatleri açıklamasını okudunuz mu?

Yeni düzen çalışma saatleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Gün ışıgından yararlanmak için yeni çalışma saatleri belirlemişler. Sizce nasıl bir yenilik olur?

Güncellemeler:
Cumartesi çalışmayı unuttum tabiki...

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• Boş, laf olsun torba dolsun lafları.

İş verimini artırmak yerine kağıt üstünde düzenlemelerle ülkeyi kalkındıramazsın. Cumartesi'ye yorum bile yapamadım.

Bu arada sabah 6'da işbaşı yapınca erken çıkarım diye düşünenler de hata yapar keza hergün 5'te kalkınca akşam 8'de turşu gibi olur insan.

Kaale alınmayacak, uygulanmayacak, gündem geçiştirmekten öte olmayan bir açıklama.

0|0
    0|0
  • 6 gün çalış 1 gün tatil yap ne yapacaksın o 1 günde . ama yeni çalışma saatleri iyi aslında avrupada bile 6 da iş başı 3 de paydos zaten öğleye kadar zaman ii geçiyor ama öğeden sonra akşam olmuyor:)) bence sabah erken gidip akşam erken çıkmak çok güzel bir uygulama en azından iş çıkışı aktivitelerin çoğalır yada gelişir

0|0
    0|0
    • Uykusuzluktan halin kalırsa ben 2 saat uzaklıktayım işe artık 3de uyanmam gerekecek

• banane:))) benim servisle 5 dk 7:20 de kalkıyorum 7:40 da iş yerindeyim 20 dk da kahvaltı yapıyorum oyalanıyorum 08:00 da iş başı :))

• Dün bi devlet kurumuna gittim mesai 17 de bitiyor 16.30 kimse yok sabah tekrar gittim 8.30 mesai başlangıcı 8.45 oradaydım yeni yeni işe geliyorlardı 9 gibi çalışmaya başladılar.Hikaye bu saatler verim olmaz boşuna düzeni bozuyorlar

0|0
    0|0
  • kendimi intihar ederim

0|0
    0|0
  • ne var bunda ya devlete pek bi faydası yok çogu kurumun ve memurun kalksınlar işe gitsinler serbest piyasadaki adamın dayısı yok diye o kadar saat çalışıyor onun canı yok mu

0|0
    0|0
    • memurlar calıssında dierleride calıscak

• herkes çalışşsın ya ne guzel gune erken başlayıp erkenden mesainin bitmesi kadar güzel bir şey mi var ... bizim ülkemizde memurluk çok fazla avantaja sahip ya bir çok hakkı ellerinden almalılar bence

• iş başı erken başlayıp erken bitecek galiba.

saat 05:00, 05:30 dan falan bahsediyor. fakat tam anlayamadım.

0|0
    0|0
  • maaş falanda vermesinler,yemekleriimzi sefer taslarında getirip "sefiller"i oynayalım...yeter ya...

0|0
    0|0
  • güne erken başlayıp erken bitirmek güzel bence ama c.tesi mesaisi ne ya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...