Kezban yengeniz kurban olsun size

Kaşarla Kezban'dan kastınız ne bakalım?Kaşar kim, kezban kim?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• fiziksel özelliklerden başlıyım:kollarındaki kılları kutsal sanıp onları alan kızlarla dahi arkadaşlık yapmayan,faulleri kıraçtan biraz hallice olan,koltuk altında saçım kadar kıl barındıran vs vs..birazda kişiliklerinden söz etmek istiyorum:bunlar kendilerini dünyanın merkezine oturtmuştur ve bütün erkeklerin kendilerine yavşadığını düşünürler.merhaba nasılsın sorusuna ''ufff sanane be salak'' diye cevap verenleri görülmüş olup,ayna karşısında foto çektirenleri,çektirirken dudaklarını bükenleri epeyce fazladır..bide en büyük sosyal aktiviteleri facebookdur.birşey yazarken w,x.q harflerini kullanmadan yapamazlar ve kesinlikle araya bi 'h' harfi sıkıştırırlar..(qhanqa yha naber yhaa falan örnek olarak)

ya bu konuda kitap bile yazabilirim aslında burada kesecem..keşke benim üniyi bitirme tezim bu olsa.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kezban dünyadaki herkesin ona yavşadını sanan salak tipler

kaşar sev için sevişen namusu iffeti olmayan

ruspu : para ile yapan ekmek parasını öyle kazanan

kevaşe : kaşara meilli kız

zilli : çatlak kız

1|1
    0|0
  • kaşar tanımına karşıyım .. toplum gönüllüsü sevgi dolu hatunlar onlar .. kezban küçük bir yerden metropole okumaya gelen girdiği ortamlarda ortamdan çok ortamcı hareketleriyle kendini komik duruma düşüren hatun tipi ..

1|0
    0|0
  • abaza erkek takımının ulaşamadığı kızlara verdiği isim kaşar. (nefret ediyorum kızlara böyle hitap edilmesinden) kezban ise istediği her kıza ulaşabilen erkeklerin, kızdan kaynaklanan sebepler yüzünden o kıza ulaşamama sonucu, ulaşılamayan kıza verdikleri isim. ilişki akışında bi nevi kısa devre diyebiliriz kezban için

1|0
    0|0
  • kezban şöyle der:

erkek: merhaba nasılsın ?

kezban: oha yaa resmen yavşagı,yataga atsaydın bari :s:s

kaşarda herkese verir.

1|2
    0|0
  • kaşar bugün yedim kahvaltıda ama. o mu?

1|1
    0|0
  • ikisi de ikiye ayrılır Eski kaşar Yeni kaşar, Sıradan Kezban ve Barış Manço nun dediği Dünyalar güzeli kezban.

1|0
    0|0
  • mantıksızlık baska birsey değil

0|1
    1|0
  • O kelimeler sadece hakeret. Anlamsız. Tıpkı sorun gibi. Başlık soru formatında değil, şikayet ettim.

2|0
    1|0
    • olsun ben yanıtlarımı aldım öğrendimmmm :))))

• Google a kezbanhunter yazıyorsun çıkan blogu inceliyorsun. Aradigin tanımlar resimlerle anlatılmıştır

0|0
    0|0
  • nerede o kezbannnn :)))

1|0
    0|0
  • mahallenin aplası bütün gençler ilk dersini ondan aldı

1|0
    0|0
  • Bana hep kezban dıolar bu gıcık erkekler hıc sevmıom şekerim ya :(

1|0
    1|0
  • Çoh ayıp şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • kezban kaşarın ilk hali soruyu sorduğuna göre yeni kaşarsın azdaha zaman geçsin eski kaşar olursun :)

0|0
    0|0
    • Sen konuyu biraz daha araştır benceeeeeeeee :)))))))))))))

• işte benimde duymk istediğim bu gülümseme idi :))) gırgırına söylemiştim:))) kasmaktan gına geldide :)))

• neilgisi var anlam vermedim

0|1
    0|0
  • kaşar piyasaya açılmış olan ortalığın olan kim olduğu farketmez :)

kezban giyinmeyi,ortamı bilmeyen seme tarzı piyasaya açılmamış olan :)

0|0
    0|0
  • kezban saf kasar bıldıgın irisipi işte

0|0
    0|0
  • benim için hepsi kadındır .. ;)

0|0
    0|1
  • harbi kaşar kim kezban kim :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tanımadan kimse hakkında yorum yapmam. Kezban, olayını anlayamadım kime denilir.

Peynir cinsi de, bir işte pişmiş insanlara denir. Örneğin ''çizim konusunda kaşarlaşmış adam''

bu anlamda. Sadece kötü değil.

1|1
    0|0
  • ben giyinmeyi bilmeyene kezban derim,yani yanlış giyinene köylü gibi mesela. Kezban bilmediğinden güzel giyinmez,kaşarsa bişeyi bildiğinden hiç GİYİNMEZ :)

1|0
    0|0
  • Kaşarlı tost severim...

2|1
    1|0
  • Keban yapışık kaşlılarmış :D

1|1
    0|0
  • Kezban: link

Kaşar: link

Tost: link

1|1
    0|0
  • Kaşar önüne gelenle fingirdeyen, kikirik kişilik, kezbanı tanımıyorum ama ...

1|0
    1|0
  • öf.

0|1
    0|0
  • üfff sanane slk

0|1
    1|0
    • Sen öğren diye abdi :D

• salak iste hahahahahah

• Valla anlamadım kız ben senin kezban olduğunu. kız kezban sen git de üstüne başına az bir şeyler al, biraz kilo ver, kaşlarını al, az kendine bak, yoksa alanın olmayacak nihahahahaahahah

• ben tanımıyorum..

1|1
    0|0
Yükleniyor...