Kızların erkekler gibi küfürlü konuşmasını nasıl buluyorsunuz?

arkadaşlar sevgilimizin karımızın kız kardeşimizin kısacası kızların ağza alınmayacak bir bayana yakışmayacak şekilde erkek gibi küfürlü konuşmasını nasıl değerlendirisiniz

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Sokakta millet duyacak şekilde asla küfretmem , ama evimde sinirlendiğimde birine kızdığımda veya bir şey anlatırken mesela fıkra anlattığımda , bayan arkadaşlarımla muhabbetde ederim .

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok iğrenç birşey ben erkeklerin ağzına bile yakıştırmazken bir kızın küfürlü konuşması çok itici geliyor küfür verilecek cevabım yok demektir.Bile bile milletin annesine babasına küfür ediyorlar ya da bilmedikleri küfürleri çok biliyor gibi ağızlarında dolandırıyorar tek kelimeyle iğrenç.

1|0
    0|0
  • Bende hiç yakıştırmam hele ki ağır küfürleri ama çok sinirlenirsen refleks olarak ağızdan kaçabiliyor.. Ben 1-2 sene önce internette bir oyun sitesi vardı orası yüzünden küfüre başladım. Şimdi o ettiğim küfürler için çok pişmanım ama artık etmiyorum çünkü erkek arkadaşım hiç hoşlanmıyor ki zaten kendiside benim yanımda asla küfür etmiyor.

0|0
    0|0
    • ben karımın küfür etmesini istemiyorum bende hiç küfür etmiyorum ama o arada bir dayanamadıp söylüyor 1 yıldır vazgeçiremedim en sonunda bende onun gibi yapacam bakalım muhabbetimiz nasıl olacak

• bu sadece denemek için bir yol birde bunu deneyelim bakalım:))

• Umarım işe yarar :D

• o kadar abartılı sevmiyorum ben arada ederim sinirlendiğimde ama sadece yanlızken bir iki şey çıkabiliyo ağzımdan

0|0
    0|0
  • küfürlü konuşmam..ve konuşan kızlarıda anlayamıyorum..bayana yakışmıyor..ben erkeğe bile yakışdıramam..o kişiden soğurum.

0|0
    0|0
    • ama ben soğuyamadım işte ne yapıyım çok seviyorum onu

• inş. konuşmak iyi geldi kimseye açamadığım bir konuydu teşekkür

• rica ederim..:)

• Hazzetmiyorum pek. Arada bir ediyorum tabii ki.

1|0
    0|0
  • ben bunu erkeklere bile yakıştırmıyorum ki kendini bilen bu tarz davranmaz

0|0
    0|0
  • yakışmıyor gerçi kimseye yakışmıyor ama bir anneye anne adayına hiç yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Çok çirkin. bayanlara hiç yakışmıyor...

0|0
    0|0
  • iğrenç nefret ediyorum mümkünse baylarda konuşmasın!

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • kadına da erkeğede küfürü yakıştıramıyorum..kim olursa olsun düşer gözümden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sıkıldım bu küfür muhabbetinden, hergün bir küfür sorusu cevaplamzsak rahat edemiyoruz. Küfür bir dilin yaşayan uzuvlarından biridir ve kültürün parçasıdır, nerede ne şekilde edildiği önemlidir, bayanların etmesi hoş karşılanmaz, toplum içinde küfürlü konuşulmaz. Ama arkadaş arasında bırakın edelim, bırakın etsinler.

1|0
    0|0
  • Kendin demişsin bayanlara yakışmıyor diye ama küfür kimseye yakışmıyor erkek kadın farketmez.Küfür iletişimsiz insanların seçtiği bir yol.Hepimiz az çok kullanıyoruz.Bazen anlatmak istediklerimizi anlatamadığımızda bile anlaşmak için kullanıyoruz.Ancak bu bir iletişimsizlik eğer bu değilse alışkanlık.Alışkanlıklar zor bırakılır ama sevdiğinden ayrılmak kadar zor olmaz.Sende başında böyle bir durum varsa destek olarak çözmeye bak güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • sende de ne irade varmış arkadaş bi yorumda etkilendin demek bende şuraya bi yorum yazsam küfürbaz olup çıkıcan,küfür çok pis bir alışkanlık,hele bir bayanın küfür etmesi iğrenç ötesi bir durum,her ne ortamda olursa olsun küfreden insan ahlakı bozuk insandır,işin dini boyutuna hiç girmeyim.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun da birader eşimle hiç bir iletişimim kalmadı yha bir de böyle deneyecem

• konuştuğu yere bağlı dostum ;) arkadaş ortamındaysa olmaz, kavga halindeysek olmaz, birbaşkasıyla kavga halindeyse nötr, bizbizeyken edebilir, yataktayken süper ;)

0|0
    0|0
    • bak bu cevap ın düşüncelerimi etkiledi... eşimle 1 yıl önce tanıştık 1 ay önce evlendik sevgililik zamanımızda hep kendi kız arkadaşlarıyla sms le felan küfürlü konuşurdu ve ben kızlardım küfür yasak diye ben hiç küfürlü konuşmazdım bana bile küfürlü bir şey söyleme diyorum. mesela dün bir kısa hikaye anlatacaktı baktımki küfürlü tamam kes dinlemiyorum diye kızdım. acaba kendi aramızda küfürlü konuşsak iletişimimiz daha mı iyi olur sonuçta erkek küfürlü konuşunca daha etkili konuşuyor

• dostum bırak senin yanında rahat olsun eşin... senin yanında olmayacak da nerede olacak? o rahatlığı arkadaşları yerine sende yaşasın... ne var ki küfür etmesinde? namussuzluk değil ki... sadece rahatlamak adına söylenen terbiyesiz kelimeler... havada kalır bir süre sonra uçar gider... rahat bırak kadıncağızı... sen de bilirsin ne kadar rahat olduğunu ve bağımlılık yaptığını ;)

• eyvallah kardeşim denicem :))))

• özentilik

0|0
    0|0
  • ben erkeğinde argo ve küfürlü konuşmasını yadırgarım ama bayanları ise ayıplarım...

onlara hiç yakışmıyor...

0|0
    0|0
  • ben bizlere bile yakıştıramıyorum,birde onların ağzında hiç şık durmuyor,hoş karşılamıyorum ama değiştirmeyede çalışmıyorum,kişiyi olduğu gibi kabul edebilmek bizleri küçültmez yüceltir...

0|0
    0|0
    • ben 1 yıldır uğraşıyorum ama düzelmedi hatta aramızdaki iletişim bozuldu şimdi ben onun gibi olacam aramızda küfürlü konuşacaz bakalım iletişim düzelecekmi

• çivinin çiviyi sökmesi tarzı yaklaşım her zaman başarılı olmaz ama deneyebilirsin kim bilir belki düzelir bol şans,yinede kendine bu kadar sorun edecek kadar takma derim ben zamanda düzeltir belki sen birşey yapmasanda...

• iğrenç

0|0
    0|0
Yükleniyor...