Kızlar Futboldan ne kadar anlarsınız?

Mesela ofsat nedir? maç 1-1 iken rakip takım gol atsa beraberlik bozulur mu? Meşin yuvarlak nedir :))

Güncellemeler:
Sizlere Öğretmen gibi not vericem :)

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç anlamiyormusum 😄😄😄

0|1
    0|0
  • rakip takımdaki kaleci hariç tum oyuncuların arkasında bir oyuncunuz varsa ve ona pas atarsanız ofsayt olur :) meşin yuvarlakda futbol topu :)

0|1
    0|0
  • Karşı takımın ceza çizgisini geçince içerisindeyken kaleciyle karşı karşıya kalırsan ve rakip takımdan hiçbir oyuncu olmazsa gol atınca mı ofsayt oluyor?

0|1
    0|0
  • Ofsaytı şöyle bir örnekle açıklasam, gece evden çıkmak için babandan izin alıyorsun izin veriyor (bu gol) ama diyor ki kardeşinde seninle gelecek (bu ofsayt) Ben böyle anlayabilmiştim ofsaytın ne olduğunu. :D
    Meşin yuvarlak toptur herhalde :D

0|1
    0|0
  • Iyi anlarım

0|1
    0|0
  • Hayir beraberlik bozulmaz :) rakip takimin sahasina girip karsinda rakip takimdan kimse yokken sen direk kaleye atarsan bu ofsayt olur ya da onun gibi bisey anlamam ben mactan tek kale maclari bilirim ☺😅

0|0
    0|0
  • O da ne? :/

0|0
    0|0
  • hiç anlamam. diger spor dallarından bir çoğunu takip ederim ama.

0|1
    0|0
    • yeterli değil Futbol şart

• benim fikrimce, katılmaya bilirsin ya da karşı olabilirsin. futbol bir spor dalı olarak bile görülmemeli.

• haklısın bence kuğu gölü balesi olarak görelim. Aynı ordaki gibi senkronize hareketler var

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...