Kızların serseri erkeklerden hoşlanması

hoşlandığım kızın böyle bir erkeğe bakması sinirimi bozdu.baktığı erkeğin tipi benden kötü,maddi durum olarak kat kat üstünüm,sporcu olduğum için kaslıyım,yazarım,çok başarılı bir öğrenciyim her bakımdan üstünüm. o ise apaçi kılıklı başarısız,ezik,serseri gibi takılan birine bakıyor.ben onunla ilgili hayaller kuruyorum,yanındayken heyecanlanıyorum,dilim tutuluyor,terliyorum,yani ondan baya bi hoşlanıyorum.bu yüzden bir utangaçlık da oluyor.kız ise kızlara değer vermeyen,apaçinin tekine bakıyor.benim suçum öyle biri olmamak mı ?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır biz kızlar düzeltebileceğimiz erkeklerle sevgili oluyor , hayatlarını düzene sokuyor , sizin gibi düzgün adamlarla evleniyor yuva kuruyoruz. Yani sorun sende değil bende :D

1|3
    0|0
  • Serseri tiplerden belli bi süre hoşlanıyorlar .. Akıllarını başlarına toplayınca kafa yapıları olgunlaşınca bu tiplere olan ilgileri geçiyor..

0|2
    0|0
  • kaçırdığın bi yer vardır kesinlikle.

0|2
    0|1
  • Hayır canım değer vermek. değer verince hep salak muamelesi görüyosun.

0|1
    0|0
  • genelde çocukluk dönemleirinde kızlar, serserilerden hoşlanır. ama bir süre sonra aklını kullanmaya başlar ve doğru insanın yanında olur. sen üstüne fazla düşme, ilgisiz davran. olucağı varsa olur. sana yakışanı bulablirsin.

0|1
    0|0
  • normal bir kızın apaçiden hoşlanacağını sanmıyorum. sadece kendide o ruhu taşıyorsa olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeş öyle biri olmakla alakası yok. Kızlar duygu fırtınası isterler. Biz pick up artist cemiyetinde o kişilere '' kötü çocuk '' diyoruz. Bu kişiler, kızlara istedikleri duygu fırtınalarını yaşatabiliyorlar. Kendine güvenleri üst seviyede oluyorlar. Genelde aşırı dilli ve konuşkan oluyorlar. Sen ise çekindiğin için terlediğin için, rutin birisi olarak görülüyorsun... Fark burada...

1|1
    0|0
  • kızlar apaçi kılıklı erkeklerden hoşlanmaz kardeşim o sadece liseli kızlarda olur ama ondan sonra akılları başına gelir henüz ergen oldukları için her şeyi doğru anlıyamazlar .. üniversite bitirmiş bir kızın apçi kılıklı i*nelerden hoşlanacağnı hiç sanmam

0|1
    0|0
  • Şimdi, serseri var ''serseri'' var..

Gerçi, her kuş kendi türüyle uçar, boşver..

Demek ki ilgili kadın da apaçi / kezban

Salla ya..

Ne kadınlar var..

Bu kırık dökük kadınlara mı kaldın bu halinle?

0|1
    0|0
  • Onun birlikte olduğu insanın tarzını niye eleştirirsin ki.Birlikte olduğu çocukta seni ezik görüyordur muhtemelen yapman gereken bişey yok bırakta mutlu olsunlar

0|1
    0|0
    • yok birlikte değiller.sadece ona arkasından uzunca baktı diye sinirim bozuldu.zaten o baktığı erkeğin benim hoşlandığım kızdan hoşlanmadığına eminim.bu yüzden birlikte olmazlar.

• o zaman sende git o çocuğu kızın gözü önünde döv hem serseri hemde üstün ol :)

0|3
    0|0
    • onu kesinlikle dövmek istiyorum.kavga bahanesi için birsürü plan yaptım hatta.ama dövdükten sonra hoşlandığım kızın gözünde küçük düşebilirim belki ? bir de arkadaşları beni dövmesin ?

• Direkt dudaklarına yapış. O dilden iyi anlarlar.

0|1
    0|0
    • kızla konuşacak cesaretim bile yok dudaklarına yapış diyorsun :)

• ama kız hiç yalnız kalmıyor.sürekli yanında arkadaşları var.bu arada kız ile aynı servisteyiz.evlerimiz çok yakın.ama benimle aynı yerde inmiyor genelde.arkadaşıyla konuşursam benimle aynı yerde iner onunla sohbet ede ede evine bırakırım.evin önünde dudağına yapışırım.nasıl plan ? şimdi düşündüm de dudağına yapışacağım yer çok sakat.

• Evet fazla sakat. Sen okulda falan yapmaya çalış o işi. Kız yalnız kallmıyor diyorsun. Haklısın zor iş. Ama bir şekilde bi' imkan yaratman gerekir.

Yükleniyor...