Sevgililer Günü yaklaştı. Ne alacaksınız sevgilinize?

Ne alacaksiniz sevgilinize? Ben saat almayi düsünüyorum. BU iki saat arasinda kaldim.. Hangisi daha güzel sizce?

link

link

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• al en babası burda.. link

0|0
    0|0
    • hic tarzim degil

• iyi sen bilirsin.halbuki bunu alıp sevdiğini dünyanın en mutlu erkeği yapabilirdin.. onun çocukluğunda da mutlaka yer etmiştir bu muhteşem obje.

• bence birincisi daha güzel

0|0
    0|0
  • Emporio Armani yi çok beğendim.Ben kendim bir hediye hazırlamayı güzel bir mekanda sunmayı planlıyorum.Sanırım güzel bir slayt gösterisi ile iyi bir yerde yemek yiyeceğiz

0|0
    0|0
    • COk güzel ... Ben ne alacagimi bilmedigimden saat en kolayi oluyor :D

• Hediye almak yerine hazırlamayı denesen bu herkes için anlamlı olur.Tabiki yanında küçük kalmaması için destekleyici bişey alabilirsin kol düğmesi olabilir ayakkabı olabilir

• ya sevgililer gününe konsere gitcez. Dogum gününe bu tarz birsey yapmak istiyorum, o yüzden...

• hiç sevgilim olmadı 14 şubatta hiçte hediye alamadım içimde bi bukte kaldı :(

0|0
    0|0
  • Sevgililer gününden nefret ederim. Hediye alacağım varsa bile şubat ayının bitmesini beklerim. 1. link güzel.

0|0
    0|0
    • niyeee

• Bir koyun uçurumdan atlarsa diğer koyunlarda onu takip edip atlarlar. Böyle saçma aktivitelere itimadım yok. Her şey ticareti canlandırmak adına ileri sürülen oyunlardan ibaret.

• çok guzel bir konu seçmişsin bende sevgilime ne alsam diyorum ... aslında bunlar reklam kokan hareketler

0|0
    0|0
    • reklam kokan mi hahahahahahahahah Amazon un reklamini yapacak degilim :D :D

• hahaha sende yakalayamamissin :D :D

• ben yakaladım da burdan soylemeyeyyim :PPP

• bence ıkısıde hoş değil romansonun saatlerı daha şık esprıt de olabılırr

1|0
    0|0
  • gösterişe gerek yok ama link 1 güzel

0|0
    0|0
  • EA daha makbule geçer şahsen :)

0|0
    0|0
  • ikincisi güzel ben almayacam kimseye bişi :D

0|0
    0|0
  • bu değil bu hiç değil aanlamıyorsun bunlar sıradan

0|0
    0|0
    • iyi link at bakayim, sende siradan olmayan saatleri :D

• Arwen Kolyesi..

0|0
    0|0
  • kırmızı mini etek alacam

0|0
    0|0
  • Para b*k gıbı galıba :)) ıkıncı dıom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kahve olan hos fakat modeli hos belki siyahı daha kullanıslı olabilir

0|0
    0|0
    • siyah saati var... Kahve renkli saat istiyordu,.. O yüzden.. Kahve renkli saatler ayrica cok seksiii duruyor onda :D hahahaha

• Ikinci olan daha guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...