3 gün sonra öleceksin mesela ve sana bütün imkanlar sunuldu. Ne yapmak istersin?

para,taşıt veya başka bişey..hiçbirisinde kısıtlama yok istediğin herşeyi yapabileceğin bir 3 gün.neler yapardın :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• son gunlerimi deger verdiklerimin yanindan dolu dolu yasamak isterdim

0|0
    0|0
    • ya bak zaten benim sorma amacım o dolu dolu dmek ne oluyor onu ögrenmek icin sordum :) cok kapalı bisey o dolu dolu.ac birz yani :)

• yapmayı istedigin aktivite falan yokmu hic :)

• parasutle ucmak

• bir çok hayır yapardım ve günahlarıma tövbe ederdim herzamanki gibi davranırdım

0|0
    0|0
  • 3 gun sonra öleceğim kesin mi ya ölmezsem?

0|0
    0|0
  • Bütün sevdiklerimin ihtiyaçlarını giderirdim ne istiyorlarsa maddi en azından o yönden rahata ersinler.

0|0
    0|0
  • ay süper ya hemen uçağımı hazırlayın .yanıma da beni çok sevdiğini düşündüğüm biri var .tabi karşılıklı bende ömrümü verecek kadar seviyorum. güzel bir üç gün geçiririz :D nerde şam orda akşam :D

0|0
    0|0
    • bak bu güzeldi :)

• napim yaradana rüşvet verecek değilim ona dönüyorum diye hayır yaparsam samimi olmam.göt korkusuyla yapılmış üç günlük ibadet kimseyi kurtarmaz :) hiç olmazsa bu yaptığımın izahati var üç gün hayatı dolu dolu yaşayım istedim derim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• valla ne pis bi adamım ya

ölerken bile aklıma direk yabancı mankenleri angelinayı falan götürmek geldi

0|0
    0|0
  • Topluma yararlı şeyler yapardım.Kendim içinse hayalim olan Mustang ile gezip sanırım ölünecek en güzel yeri arardım :D

0|0
    0|0
  • karaktersizlere, haddsizlere, adaletsizlere

sömürgecilere

dolandırıcılara, kandırıkçılara

kul hakkı yiyenlere, saf görüp aldatanlara

iyi niyetlileri ezenlere..

hepsini toplar konya ovasında yakardım

0|0
    0|0
  • bazen olsa diyorum böle bişe :) o kadar düştük yani

0|0
    0|0
  • kimsenin yapacağı şeyden tam olarak zevk alacağını düşünmüyorum böyle bi durumda:)

0|0
    0|0
  • yatar uyurum napacamm

0|0
    0|0
Yükleniyor...