Bir kadını unutmanın en iyi yolu nedir?

Bir kadını unutmanın en iyi yolu nedir tam unuttum diyorsun tekrar aklına geliyor.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• bir kadını unutmanın yolları vardır ama iyi bir yolu yoktur. unutmadığınız kadınlardan ayrılmayın lütfen:)

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hala seviyorsan ve keskeler varsa unutamazsin

ama gercekten yürümedigi icin ayrilik olduysa o sebebleri aklina getir, sundan bundan dolayi olmazdi artik yapamazdik vs gibi seyler düsün

0|1
    0|0
  • Onu hatırlatcak herşeyden uzak dur.

0|1
    0|0
  • herşey beyinde bitiyor, biz ne dersek diyelim boş

0|1
    0|0
  • kim ne derse desin. tek çözüm "ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER!"

0|1
    0|0
  • başka bi kadın:))

0|1
    0|0
  • unutulmaz boşa uğraşma :))

0|1
    0|0
  • Takinti haline getirmissin. Ne o cok mukemmeldi ne de yasadigin ask dillere destandi. oyle olsaydi ayrilmazdiniz. Baska bi kadindan etkilenmeye calismalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• unutmaya çalışma , kafanda bitirmeye çalış.

0|1
    0|0
  • Yeni bir kadın :)

0|1
    0|0
  • Eğer sevdiysen aşık olduysan unutmak çok zor ve çekilmez hal alıyor.Kafanla hareket edebiliyorsan yani duygularını kontrol etmekten bahsediyorum üstünden kolayca gelebilirsin. Yeni biri ve uzaklıkta işe yaramayabilir ama denemekten zarar gelmez

0|0
    0|0
  • kafayı meşgul edip başkalarına bakmak

0|0
    0|0
  • latif dogandan eşarbını yan baglamayı dinliyorsun hemen kafan sıfır oluyor ( biraz gül)

0|0
    0|0
  • başkasıyla takılmak

0|0
    0|0
  • Unutamyorsan ara ve "seni unutamıyorum" de. Baktın ki yeniden başlaması için umut yok; başkasını bul. Başkasını sevdikçe ve zamanla unutursun zaten

0|0
    0|0
    • En azından geri kazanmak için elinden geleni yapmış ol yani. Tabi en güzeli değerini varken bilip hiç ayrılmamak...

Yükleniyor...