Güvenmek hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanlara güvenmek hakkında ne düşünüyorsunuz. Mesela ben yeni tanıştığım biri cana yakın davrandığında ona güvenirim ve bu yönüm başıma bazen sorunlar açabiliyor. Bundan nasıl vazgeçerim ?

Güncellemeler:
İyi niyeti suistimal etmek de denebilir buna.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ben zamanla bi insana cabuk güvenmemeyi ögrendim

ama hala ister istemez bi insanin dediklerini inanirim, sorgulamam daha dogrusu altinda bi kötülük vs aramam

ama gercekten güven konusunda dikkatli olunmasi gerektigini ögrendim, zamanla olusunca daha saglam olur

0|0
    0|0
    • evet bende de öyle bir şey söylendiğinde altında kötülük aramıyorum insanları sevdiğimden midir bilmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• bi süre gözlemlerim sonra güvenmeye başlarım hemen güvenmem :))

0|0
    0|0
  • Bu zamanda babana bıle güvenmıceksın :D

0|0
    0|0
  • bir insana kolay kolay guvenemem..

0|0
    0|0
  • çok çabuk güvenmemek ama belli de etmemek lazım

0|0
    0|0
  • ona hemen güvenme önce tanı

0|0
    0|0
    • mesela konuşuyoruz falan aa bu iyi birine benziyor diyebildiğim insanlardan şüphe duymuyorum aksi başıma gelene kadar

Erkekler Ne Diyor 5

• ben yeni tanistigim birisine hemen sak diye güvenmem.. zaman birakirim.. kendimi iyice kaptirip sonsuz sekil bi güven saglamam.. onu belirli bi ayarlarda tutarak güvenimi yürütürüm zaten zaman gectikce taniyip anlayip ozaman güvenip güvenmiceme karar verip ona göre arkadas ve yabanci olurum..

0|0
    0|0
    • Sonuna kadar güven söz konusu değil ama hani güvenmelimiyim değilmiyim sorusunu sormuyorum kendime taa ki başıma birşey gelene kadar.

• iste hemen kaptirmican kendini zamanla o olacaktir..

• Senin gibi herkese güvenen biri idim. Taki yediğim kazıkları kendime ders çıkarana kadar. Tanımadığın birine kesinlikle güvenme, sadece zamanla güvenmiş gibi görün. Ne zaman güvenilir olduğuna kanaat getirdin o zaman güvenmeye başla. Biraz deneme yaparak bunu öğrenmek kolay.

0|0
    0|0
    • O zaman yeni tanışacağım birkaç insan bularak bunu denemem lazım yoksa kazıklanmaya devam edicem :)

• :)) Dostum senin kazıklı voyvodalar hangi yönden zarar veriyor. Aşk, İş, Para

• yakın tarihteki başıma gelen son durum para konusunda oldu ki ben hiç sevmem bu muhabbeti ama oldu işte.

• ben herkese tanımadığım herkese % 100 güvenirim.. onun davranışlarıyla bu oran düşer.. veyol alır :D

0|0
    0|0
  • bu huyundan rahatsızmısın ama kimseye güvenememek daha kötü kalbin hep şüpe dolu oysa onlar kaybeder neyi kaybettigini bilemezler

0|0
    0|0
    • Güven boşa çıktığında ister istemez moral bozukluğu oluşuyor. Benim asıl öğrenmek istediğim kötü insanlarında hala yaşadığı.

• moralinin bozuklugumu daha eftal yoksa kimseye güvenememekmi bunu düşün sen kardasın

• en önemli şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...