Son bir kez konuşmalı mıyım yoksa böyle kalsın mı?

lise son sınıf ögrencisiyim ve 3 yıldır beni seven bi cocuk var en bastan ben onu sevemedm yani olmayınca olmuyor ama o analmıyo sevmesende benimle ol diyo artık rahatsızlık hastalık derecesne gelnce. bende bi daha bana mesaj atma dedim dun hoş bunu bundan once 50 kez demştm ama yine dedm ve bidaha hç cevap vermedm o ise 50 kere mesaj attı aradı ama acmadm en yakın arkadasımda artık bu durumu sınırlenp ona bi mesaj atms sen nasıl erkeksin hiç mi gururun yok kız sana senı sevmedıgını daha nasıl anlatsın dıye ve o mesajdan sonra bidaha ne aradı ne sordu. iyi oldu ama içim hiç rahat degıl onun ahını almak ıstemıyorum sızce son bıkez konusmalımıyım yoksa boyle kalsın mı ne yapıyım ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence son bir kez konuşman son kez hata yapman anlamına gelir ayrıca neden ahını alacaksın ki sen istemediğini defalarca söylemişsin o kendisi seçmiş karşılıksız olmasını burada senin suçun yok bence asla konuşma ve şuanda için rahat değil çünkü onun seni aramamasına alışkın değilsin sürekli ondan bir atak bir hamle bir mesaj bekliyorsun seni iyice tedirgin yapmış sana yaşattıkları sabret ve arama yoksa yine pişman olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Suçlu sensin sevmiyorsan nediye arkandan koşturdun o senin üzerinde gönül işlerinde deneme yapıcan birimizdı olursa olur olmazsa defol git der gibi birde işin içine bir başkasını soktun adamda onur denen bişey bırakmamışsın bütün düuygularını ap acık anlattın ,artık herkez onun arkasından istenmemesine ragmen arkasından koşan gurursuz biri olarak bahsedicek yazık cocuga kimbilir nekadar ağlamıştır.

0|0
    0|0
  • Ahını almış sayılmazsın ki sonuçta sen ahını alcak bişey yapmamışsın.O sadece sevmiş karşılık vericek sevgiyi bulamamışsın.Sakın konuşma konuşman onu daha iyi yapabilir belli bir süre için ama sonrasında dahada kötü olacaktır.Bırak zamanla unutsun

0|0
    0|0
  • kesinlikle konuşmamalısın. aksi takdirde yine umut verirsin ona. sonuçta sen düzgün dille anlatmaya çalışmışsın, anlamamış. bu noktadan sonra hiç düşünme, çıkar aklından.

0|0
    0|0
  • Ya benimsin ya kara topragın :D

0|0
    0|0
  • bırak öylece kalsın,yoksa umut vermiş olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer tekrar ararsan umut vermiş olursun

0|0
    0|0
  • Asla hiçbir şekilde muhabbete girme. Sen onun değil o senin ahını alır ah alacak birisi varsa. Hrem sevmesem bile benim ol ne kadar aptalca bir laftır. vicdanının rahatsız olması için ortada birşey yok.

1|0
    0|0
    • :D:D agır abilerin sözüdür ya benmsin ya:D karatopragın teorisidnn yola cıkdm :D

Yükleniyor...