Sizce 1 ayda 30 kilo verilebilir mi?

Millet sizce 1 ayda 30 kilo verilebilir mi? 175 boyundayim ve 94 kiloyum şu an psikolojik sorunlardan dolayi iki ayda 38 kilo aldim ve şu an günde sadece 1 saat yürüyorum ve hiç ekmek yemiyorum falan sizce verilirmiki bu kadar kilo?

0|0
2023

En İyi Kız Görüşü

• mümkünatı yok versen de çatlaklardan göremeyiz seni

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• alırken 1 ayda 30 mu aldin da verirken 30 vereceksin. Sabah erken gel, yavaş yerler yaş... Sakin ol şampiyon. 5 alma da yanlışlıkla :)

2|0
    0|0
  • Hayır! O şekilde vermeyede uğraşma yazık etme kendine git düzgünce doktora baksınlar testlerine elbet vardır bir sorun.

0|0
    0|0
  • O kiloları ben alsam keşke

0|0
    0|0
  • mümkün ama derin hayal edemeyeceğin kadar kötü sarkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• 1ayda 5kilo belki biraz daha fazla verirsin bu sekilde. Ama sakin cok fazla vermeye calisma cunku aniden fazla kilo verirsen sarkarsin. Ve ayrica kalp dahil bir cok organin zayiflar. Yavs ve kalici kilo vrmeye calis.
    Kola ve sekerden de uzak dur. Hizli aldigin kilolari cabuk verirsin vucuda yerlesmedikleri icin..

0|0
    0|0
  • sakın uğraşma 1 ayda 38kilo vermek için, 5-6 ay gibi bir süreçte vermek daha iyi olucaktır, ayrıca sporu bırakma çok sarkarsın yoksa bide 38 kilo çok boyuna göre, 30 kilo versen daha iyi

0|0
    0|0
  • Ben toplam 35 kilo verdim vakti zamanında ama bunu 2 yıl içerisinde yaptım bir ayda 30 kilo çok fazla bence 2 ayda 38 kilo almıssin zaten dengen bozulmuştur bence yavaş yavaş sağlıklı bir şekilde vermen senin için daha hayırlı bence

0|0
    0|0
  • 1 ayda 30 kilo versen bile bu çok sağlıksız olur. 5 ay sonra iki katı alırsın. Sağlıklı beslenip spor yaparak kalıcı zayıfla. Biraz sabır ve dirayet :)

0|0
    0|0
  • vermezsin her gün 1 kilo ne demek :O süreyi uzun tut biraz verirsin :)

0|0
    0|0
  • Sağligin bozulur bir anda o kadar kilo verirsen

0|0
    0|0
  • geberip gidersin heralde 1 ayda 30 kilo ne zorlamanında zorlamanın daha ötesinde bişey o çökersin

0|0
    0|0
  • bir yılda verirsin anca oda iyi bir sspor hocası ve spor salonlarıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...