Sizce 1 ayda 30 kilo verilebilir mi?

Millet sizce 1 ayda 30 kilo verilebilir mi? 175 boyundayim ve 94 kiloyum şu an psikolojik sorunlardan dolayi iki ayda 38 kilo aldim ve şu an günde sadece 1 saat yürüyorum ve hiç ekmek yemiyorum falan sizce verilirmiki bu kadar kilo?

0|0
20|23

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız...

0|0
    0|0
    • İnsan biraz motive eder ya imkansiz dio

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• mümkünatı yok versen de çatlaklardan göremeyiz seni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 19

• 1 ayds vermek saglikli değil çünkü anında enerji kaybı yaşarsın ve hızlı verilen kilolar hizligeri gelir o yüzden az olsa da düzenli olsun

0|0
    0|0
    • Ya bide zaten tatli krizlerim tutuyo bir gün boyunCa hic birşey yemesemde gece dayanamayip bissuru çikolata yiyorum

• 1ayda 5kilo belki biraz daha fazla verirsin bu sekilde. Ama sakin cok fazla vermeye calisma cunku aniden fazla kilo verirsen sarkarsin. Ve ayrica kalp dahil bir cok organin zayiflar. Yavs ve kalici kilo vrmeye calis.
    Kola ve sekerden de uzak dur. Hizli aldigin kilolari cabuk verirsin vucuda yerlesmedikleri icin..

0|0
    0|0
  • Inkansizi istiyosun cunku vucut belli bir kilo verdikten sonra durar kilo verme Sen istersen ac kal yinede o metabolizma sana uymaz cunku kendi icinde vucut kendini sasiriyor az yemeye baslayinca

0|0
    0|0
  • bir ayda 30 kilo ne canım benim bak sana tavsiye spor salonuna kayıt ol. limonlu su iç. birde gittiğin salonda l'carnitin diye bir yağ yakıcı var.. onu alırsın ayda 7 8 kg verirsin..

0|0
    0|0
  • Bunun icin bir sihirli degnek lazim 1 ayda 30 kilo cok fazla ve cok sagliksiz olur..

0|0
    0|0
  • sakın uğraşma 1 ayda 38kilo vermek için, 5-6 ay gibi bir süreçte vermek daha iyi olucaktır, ayrıca sporu bırakma çok sarkarsın yoksa bide 38 kilo çok boyuna göre, 30 kilo versen daha iyi

0|0
    0|0
  • 1 ayda 30 kilo imkansız

0|0
    0|0
  • Malesef 1 ayda 30 kilo verilmez verilirse bile kaslarınız erir. Diyeti bıraktığınız anda iki katı kilo alırsınız. Siz en iyisi sağlıklı beslenin kilolarınız yavaş yavaş gidecektir.

0|0
    0|0
  • Bir ayda 30 kilo vermek sağlıklı mı orası tartışılır.

0|0
    0|0
  • Ben toplam 35 kilo verdim vakti zamanında ama bunu 2 yıl içerisinde yaptım bir ayda 30 kilo çok fazla bence 2 ayda 38 kilo almıssin zaten dengen bozulmuştur bence yavaş yavaş sağlıklı bir şekilde vermen senin için daha hayırlı bence

0|0
    0|0
  • Yuh versen de Bağışıklık sistemin çöker ben 1 ayda 58 50 düştüm maf oldum isteyerek zayıflamadım ama iyi oldu bir yandan yani çobuk hasta olursun kasların erir yumuşar spor yap sık sık 4 ayda ver

0|0
    0|0
  • Isteyen herseyi basarir 💪🏼

1|1
    0|0
  • 1 ayda 30 kilo versen bile bu çok sağlıksız olur. 5 ay sonra iki katı alırsın. Sağlıklı beslenip spor yaparak kalıcı zayıfla. Biraz sabır ve dirayet :)

0|0
    0|0
  • Sağligin bozulur bir anda o kadar kilo verirsen

0|0
    0|0
  • vermezsin her gün 1 kilo ne demek :O süreyi uzun tut biraz verirsin :)

0|0
    0|0
  • geberip gidersin heralde 1 ayda 30 kilo ne zorlamanında zorlamanın daha ötesinde bişey o çökersin

0|0
    0|0
  • Sağlıksız olduğunu biliyorsun bu acele neden

0|0
    0|0
  • saçmalama öyle bir şey olmaz, olsa da çok zararlı

0|0
    0|0
  • bir yılda verirsin anca oda iyi bir sspor hocası ve spor salonlarıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...