Ne arıyorsunuz bu hayatta?

ne arıyorsunuz bu hayatta? gerçekten aradığınızı buldunuzmu?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek aradığını hiç kimse bulamaz.Bulsada farkında olmaz. Bulduğuna razı olup huzurlu , mütevazi kendi dünyasında yaşar gider..Tam tersi olursa kendini yer bitirir..Hayatını zindan eder..Mutsuz öfkeli bir hayatı olur. Her insanın iki seçeneği var..A yada B şıkkı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında güzel bi işim var çok çok çok iyi para kazanıyorum. Ama olay kazancımı birikime taşımaya gelince orada tam bi fiyasko örneğiyim. Bu duruma en büyük nedenin takıntı haline getirdiğim ‘hayatın anlamı ney’ sorusuna cevap aramak olduğunu düşünüyorum. Tüm paramı bu uğurda harcadım genç güzel ve seksi kızlar barlar lüks otel odaları falan. Tüm param bunlara gitti

Eaaaa

Nasılll. Bunlarla zaten hayatın anlamını bulamam mı. Ya zaten uzun süre önce baktım olacak gibi değil hayatın anlamını bulamayacağım pes ettim ve madem hayatın anlamını bulamıyorum o halde hayatıma anlamı ben kazandırayım diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • hiçbirşey aramıyorum, dolayısıyla bir şey de bulmuyorum ve hayal kırıklığına uğramıyorum

0|0
    0|0
  • ne aradiğimi bilmiyorum buyüzden bulamıyorum

0|0
    0|0
  • aradığımı bulamadım henü z :( çok rahat huzurlu bir yaşam arıyorum

0|0
    0|0
  • Aklımdaki soruların cevabını arıyorum sadece. Büyük bir beklentim yok.

0|0
    0|0
  • aradıklarımı buldum bişey dışında

0|0
    0|0
  • aynadaki yüzü -.-

0|0
    0|0
  • şu dakka itibarıyla bir tabak mantı

0|0
    0|0
  • kendimi arıyodum buldum sayılır:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• beni anlayabilecek birisini , ama henuz bulmus degilim karsima her cikan iki yuzluydu cunku

0|0
    0|0
  • bu dünya imtihan dünyası , öteki tarafta umduğunu insan bulacak artık ..

0|0
    0|0
  • hayır bulamadım hayatta aradığım beni gercekten seven ve ne olursa olsun beni bırakmayan galıba bu bi tek ailem artık ben gercekten birisine güvenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • huzur ve mutluluk :)

ara ara yok oldugunu sansamda buldum aslinda :)

0|0
    0|0
  • Huzuru. Her zaman kovalayacağım bi şey bu. Hayatım boyunca kovalayıp durucam bakalım :)

0|0
    0|0
  • Kendimi arıyorum...deryada damla kadar bile bulamadım:)

0|0
    0|0
  • Kendime bir yer arıyorum henüz bulmadım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...