Iç çamaşırları açıkta satılmasın

Geçenlerde pazara gottim kendime bi tezgahın önünde çorap ararken bayanın biri

gelip kendine iç çamaşırı baktı, bende o sıra rahat alış veriş yapa bilmesi için tezgahın diyer ucuna geçtim o yöne bakmamak

için özen gösteriyordum.

Sizce de o tezgahlar kapalı olmalı digilmi ben olsam çekinirim almaya

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• aslinda dogrudur yani sadece kadinlarin degil erkeklerin de ic camasirlari ayri bir bolumde ve kapali olmalidir. cunku her erkek rahat olamaz alirken . Su da bir gercek ki kadinda da alsa erkek te alsa her iki cinste birbirine bakiyorlar az da olsa . Kapali olmasi hem musterilen rahat bakmasi ve secmesi icin, hemde daha kaliteli bi tezgahtar oldugunun gostergesidir .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oda kiyafet gibi bi ihtiyac sonucta, aslinda cekinmemek lazim fazla :)

1|0
    0|0
  • bencede erkekler iç çamaşırı satmasın abi almıyorum zaten erkekse.. rahat alışveriş yapamıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet ya ne öyle simit satar gibi

1|1
    0|0
  • karşına çekip herkesin içinde denemiyorsa ne sakıncası var...biri erkekler satmasın diyor olur leydim daha ne yapmasınlar istersin sen bir kağıda yaz madde madde ona göre yaşasınlar...insanlar evini geçindiyor kıçına don almazsan ondan alma...merak etme senin bir yerine meraklı değildir onu satan...

0|0
    0|0
  • Neden ki? Bu son derece doğal bir ihtiyaç.

Ben kesinlikle utanmazdım.

0|0
    0|0
  • O bayanı bir daha görmeyeceğine göre kime ne ne alırsa alsın. Unutma gizli ve saklı olan herşey daha ilgi çeker açıkta satılması daha iyi

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı tezgahta satılmaması gerekiyorsa, herhalde marketlerde satılan kondomlarda yeraltında satılması gerekir. bunun gibi bir sonuç çıkıyor ortaya. ha biz böyleyiz de arap kadınları napsın mall den alışveriş yaparken :)

0|0
    0|0
  • almaya çekinirsin ama mecbur alacaklar. sen boxer alırken bayanlar görüyor seni çekiniyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...