Yardımınıza ihtiyacım var, bundan sonra nasıl olmalıyım?

!.5 yıllık ilişlkim var ama sürekli ayrılık oldu önceleri çok abartıyorum çücuk gibi ayrılıyordum 2 gün sonra geri dönüyordum bu defalarca oldu ilk çıkmaya başladğımızda ayrılmak iştediğimde ne olur gitme beni bırakma felan diyordu ben onları dediği halde gidiyordum 2 gün sonra dönüyordum beni affediyordu ama şimdi ise gitme demesine hasretim Kimi zaman beni affetmedi çok yalvarmama rağmen ama sonra kendi döndü felan ama o hiç benden ayrılmak istememişti 2 gün önce ondan yine ayrılmak istedim sürekli tartışıyorduk oda alttan almıyordu bıkmış artık alttan almaktan bende ayılmak istedim iyi düşün şimdi yazma ama bi kaç gün sonra mesajını beklicem felan dedi yok bitti dedim.tamam dedi sonra Seni çok seviyorum dedim oda öyle dedi barştık ondan bir türlü kopamıyorum ama çokta sinirleniyorum neyin nesi bilmiyorum dünde ayrıldım yine bu sefer tm oh bitti kurtuldum beni bitirdin iyice davranışlarınla dedi.Sonra 1 saat sonra mesaj attım seni çok seviyorum diye teli kapalydı aşkım diye mesajlar attım bana sinirle senden kurtuluş yok mu ya felan dedi ..Bende sinirlerine hakim ol pişman olcağın şeyler söyleme dedim öyle barıştık..Ama şimdi biraz soğuk ve yine biterse ne sen beni ara nede ben seni dedi..Bundan sonra nasıl olmalıyım

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bi söz varya o çok doğru bence.havada aşk kokusu var ama bokunu çıkardığınız için var.eski sevgilimde böyleydi defalarca ayrıldık ben yalvardım o geldi.en sonunda yine ayrıldı tam 10 ay ben yalvardım takmadı başkasıyla çıktı hergününü onunla geçirdi filan bunları bilmeme rağmen yalvardım.her gece ilaçlarla filan uyudum filan içkiye verdim klendimi sırf hayalde olsa onu görebilmek için.sonra ben bittim.tam ben biincede o geldi.10 ay sonra hiçbişey yokmuş gibi geldi ve eski beni bulmayı umarak geldi.kendi elleriyle öldürdüğünü bilmeyerek resmen dalga geçerek geldi.yinede bişey demedim tamam barışalım dedim 2-3 hafta sonra yine gitti.ama ilk defa haklıydı gitmekte.çünkü esk ben yoktum aşkından yanan gözlerinin içine titreyerek bakan çocuk yoktu.şimdi ben hissiz keyifsiz birisi oldum.o da benden farksız değil.arada görüşüyoruz ama herşey için çok geç bu anlaşılıyor.diceğim o ki kendine çeki düzen ver yada tek seferde bitir.yoksa böyle devam ettikçe ilerde büyük bi pişmanlık olcak ve en kötüsüde birbirinizdeki yeriniz hoş olmıcak.aşık olduğun çocuğuda iyi hatırlamamak iyi olmaz yada onun seni iyi hatırlamaması.bide ondan şikayet etmişsinde şunuda unutma senin kadar oda şikayetçidir ama dile getirmiyordur.doğru insanı aramadan önce doğru insan olduğuna emin ol ona göre çocuğu terket.nasıl olsa defalarca daha terketceksin bi kerede benim dediğim gibi yap belki işe yarar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşların da yazdığı gibi, ilişkiniz aslında bitmiş, ya da bitmeye yüz tutmuş. Neden hala devam ediyor dersen, özellikle belli bir sürenin üstündeki tüm ilişkilerin genel sorunu: alışkanlık

Sevgiyle, aşkla alışkanlıklar sıkça birbirine karıştırılır.

Objektif olman lazım. Biraz canın yanacak, bu işin kaçarı yok ama sonunda emin ol siz mutlu olacaksınız.

0|0
    0|0
  • Çocugun bir çıkarı var sanırım. bu yüzden seninle hala birlikte

0|0
    0|0
  • Mrb şimdi beni ve yazacaklarımı iyi okumalısın , günümüzde ilişkiler hep aynı şekilde devam ediyor nitekim buna benzer durumu bende ilişkimde yaşadım ve bir zaman sonra ayrıldık ve bitti ve bir daha hiç başlamadı , eğer birini seviyorsan ona bağlıysan onunla kavga etmek yerine sorunlarınızı diyalog halinde iyi bir iletişim yöntemi seçerek problemleri ortadan kaldırabilirsiniz bunun birinci temel kuralı karşılıklı hoşgörü , fedakarlık ve anlayış bu 3 unsuru bir arada tutabilirseniz hiç bir sıkıntı olmayacak tabi bunu ne sen tek başına yapmalısın nede karşındaki , aşk çok tuhaf bir şe y bir gün komple kaybedersen onu ozaman bunun pişmanlığını hissedersin en güzeli elinizdekinin değerini onu yitirmeden anlayıp güzel adımlar atmak.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu daha önce sorsaydın başına bunlar gelmezdi.

Yapacak bir şey yok. Kişisel deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Bu ilişki artık dikiş tutmaz.

Şansını fazla zorlamışsın. Bence bundan sonra daha fazla uzatmadan bitirin.

0|0
    0|0
  • Sizin ilişkiniz dikiş tutmaz daha her tartışmada ayrılığı bitti kelimesini bu kadar basitleştirebiliyorsan sen zaten sevgiyi aşkı tadamamışsın. Sanırım liselisin. Biraz daha ergen olduğunda demek istediklerimi anlayacaksın. Hoşlanmayı sevmekle aşkla karışmamayı öğreneceksin.

0|0
    0|0
  • ilişkiyi yalama etmişsiniz. sürekli ayrılacağınıza, sorunlarınız üzerinde adam gibi oturup konuşup halletmeye çalışsanız daha doğru olmaz mı?

0|0
    0|0
  • sende aynı sevgilimle beni gördüm.biz sizin kadar ayrılmıyorduk.

bu şekilde yapmaya devam edersen,bu ilişkiden bir cacık olmaz sana söyleyim.

çocugun aklından şu an; " la ben bu kızla evlensem,bu evlenince de böyle bırakır giderse ne bok yeriz " geçiyordur.

Büyük ihtimal çocugun sana güveni kalmamıştır.

0|0
    0|0
  • Neden böyle sık sık ayrılıyorsunuz?bence alttan almayı öğrenmelisin,yok alttan alamıyorsanız evlensenizde geçinemezsiniz.Benim görüşüm ve hayat tecrübem.

0|0
    0|0
  • Ayrılma çocuk gibi bir daha kabul etmez seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen sureklı bı ılıskıy bıtırıyosun boyle devam etmezz ne ıstedıgını bılmıyosun bencee sakin ol kararlarını duzun ver cocuk oyuncagı degıl cıddılıge donussun bırazz hayatınız baya zaman olmus ılıskınızın temelı ayrılmayı degılde konusarak halletmeyı deneyın en ufat seyde bıttı ben gıdıyorum deme bıtırme sessız kal o donsun sana sen degıl dik kafalık bir işe yaramıyor alttan almakta fayda var bırakmak ıstemıyosan onu bitti laffın deme ole zırt pırt ayrılınmazz ya tam bıtır ya da devam et ... once bu konuyu aşmalsıın

0|0
    0|0
  • bundan sonra bence anlik öfkeyle hareket etme

heralde anlik kizginligin ile bitiriyorsun iliskiyi sonrasinda ama pisman oluryorsun

daha sakin olmani öneririm

0|0
    0|0
  • bıkmış demek ki... ben de yapardım aynı şeyi. bir gün öyle soğuk bir sesle aradı ki beni. ayrılmak istiyorum dedi o zaman hiç umudunun kalmadığını hissediyorsun kaybettiğini anlıyorsun. madem değer verdiğin birisi çocuk oyuncağına çevirme ilişkine sahip çık derim

0|0
    0|0
  • çocuk iyi dayanmış benim eski sevgilim 1 sene bile dayanamamıştı valla :))artık böle ayrılıklar yaşamayın yapma yani oyuncak gibi oynama aşkla

0|0
    0|0
  • Valla cocuk sana iyi dayanior..ne o ole habire her kizdiginda bitti demeler..insanin psikoojisini bozarsin ya..kiymetini bil onun ve bida oyle yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...