Neden erkekler bu şekılde düşünüyor?

erkekler eşi,sevgilisi ,flörtü,sözlüsü,nişanlısı artık karşı tarafın o ilşkide adı herneyse aldattığı zaman ilşki biter diyorlar... peki ya erkekler kendileri aldatınca neden ısrarla affedilmek istiyorlar ...bu kendilerine yapılınca çok fena çok kötü birşey ama kendileri yapınca ben erkeğim ... erkekde de namus yok mudur .. erkekde de şeref ar yok mudur...nedir bu ayrım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek beyni 3. bacak tarafından yönetilir , Kadının beyni Kalbi tarafından yönetilir. Sadece insan için değil tüm varlıklarda erkek doğası mümkün olduğunca fazla döllenmeye programlanmıştır. Erkek sırf döllenme arzusu ile aldata bilir ancak kadın için durum böyle değildir. Kadın neslin devamına programlanmıştır. Güçlü çocuklar doğurmaya , koruyup kollamaya ve güçlü nesiller yetiştirmeye adamıştır kendini. Erkek görür beğenir , ister , yatar , kalkar gömleğini giyer çıkar gider ve arkasına bakmaması gerekiyorsa da bakmaz , Kadın bunu yapabilir mi ?

1|0
    0|1
    • kadın bunu yapamaz dıye aldatılmak zorunda mı kalır... yazık degıl mı hayatını sana admıs ınsanı gomlegını gıyene kadar sevmek

• anladım ...erkek bu durumdan rahatsız oluo mu pekı

• Cömezligim KS de . Hayat da dolu dolu Kırk Yıl var LaLkiLaL

Erkekler Ne Diyor 10

• Aldatan erkek de aldatan kadın da bana göre adidir. basittir. şerefsizin tekidir.

Ve aldatılandadır sucun bir kısmı. Cünkü aldatan kadın sa erkek fazla güvenmiştir.

Aldatan erkek ise kadın yanlış secim yapmıştır.

Dünyada inanın ki o kadar dogru dürüst insan varken sanki bir çekimmiş gibi o basit kişilikler seciliyor. bu nasıl bir çekim gücü ki.

0|0
    0|0
    • bunu nasıl anlayabılırsın kı ...bır ilşkiye 5 yuılını vermıs kadının kocasda aldatıyor 1 yılını vermıs kadının kocası da aldatıyor... bu bence ınsanın içinden gelen bır şerefsızlık namussuzluk

• Bunu söylemem üzgünüm.

• neden pekı ...

• çok ağır bi yerden vurdun bak :::::::::::::: ama kadının da yapıp affet diyeni var ve erkeğin de yapıp hatasını kabul edip ayrılığı kabulleneni var :::::::: yani herşey karşılıklı diye biliyorum ben genelleme uymuyor :::::::::::: iki tarafta da benzer durumlar oluyor :::::::::::

0|0
    0|0
    • oluyor ama kadın nedense suçlu konumunda oluyor zaten kadının aldatması daha az rastlanan bır durum

• aldatmak ılla cınsellıkle de olmuyor bence .. aklıyla konusmlarıyla aldatanlar da var... ayrıca bu karsı tarafı aşağılamak dıe düşünüyorum

• onun önüne geçilemiyor malesef işin içine akılla aldatmayı da sokunca ::::::::

aldatma tabiki aşağılamadır bir bakıma da ::::::

italya ve ispanya da kadınlar sürekli aldatıyorlarmış kocalarını, gizli anketler yapılmış dünya çapında, ispanya, Italya, fransa ingiltere ilk sıralardaydı sanırım ))) biz yine iyi durumdayız yani

• 1 insanla ilişki yaşıyorsan en azından ona saygımız olması gerekir

0|0
    0|0
  • ben bu zihniyete karşıyım sonuna kadar da siz bayanlara katılıyorum güven sarsılmamalı her iki taraf için de

0|0
    0|0
    • :) böle şeyler duymak çok güzel

• sizler nasıl ki aldatılabiliyorsanız bizlerde insanız kazık yediğimiz oluyor bunun a sı be si olmaz... her iki taraf için de saygı gerek.

• bnce de ...

• biraz ağır konuşmuşsun ama şunu iyi bil erkekler cinsellikte kadınlar kadar güvenilir olmazlar ve ayrıca bu konuda bazıları kendini tutamaz zayıfız cinsellik konusunda bu yüzden yapılanın ardından gerçek bir pişmanlık duyulur ve affedilmek istenir ama aldatmayı kadın yapıyorsa erkekler sert oldukları için affetmeyi kendilerine yediremiyorlar

0|0
    1|0
    • kadın da sert bu konuda neden bunu anlamak ıstemıyorsunuz üstelık sızlerden daha duygusalız bu bır gercek bu bızı nasıl yaralıyor bılemzsınız

• ne yapalım erkeklerde böyle işte ama her erkek değil tabiki doğrusu çıkar belki karşına

• inşallah hayatımdakı en buyuk korkum bu benım

• Önce aldatmanın kesinlikle cinsiyeti yok. Erkek eğer karakteri sağlam biri ise aldatmaya lüzum görmez, aldattı ise de yaptığının farkında olup susar ve pişmanlık içinde geberip gider. Ama gün öyle bir gün ki isteyen istediğiyle ... :S namus mu kalmış ki :S

0|0
    0|0
    • namus var olmaz olur mu ... ben pişman olup keske yapmasaydım dıyen karakterlı ınsan da bılıyorum ama olmayanı da

• Ayrimcilik oldugu icin. Bana gore fark yok.

0|0
    0|0
    • fark yok zaten fark gorup bazılarının o erkek o yapar demesıne anlam veremıyorum

• Anlamakta gucluk cektigim birsey. Sen kizsin otur oturdugun yerde. Sen erkeksin gez dolas kizlarla diyen anneyi anlamak icin daha cok psikoloji ve sosyoloji bilmek lazim. Amator bilgim yetmiyor.

• aynen .. bunu hıc kımse çözemıyor ... psikolojıde bıle bır yerı yok bunun

• Her insanın bir konuda zaafı vardır.Kadın-Erkek,mal,para vs...Erkeklerin çoğu da kadın konusunda zayıftır.İhanet ihanettir.Erkek yada kadın fark etmez.

0|0
    1|0
    • işte bu bende bunu dıyorum ... bunu anlayın artık empatı kurun yapılmasını ıstemıyorsunuz yapmayın da

• ataerkil toplum sebep bu

0|0
    0|0
    • kım tarafından yönetılıoruz toplum tarafındsan mı gelenek goreneklerımız tarafından mı ne tarafından

• dediğim gibi doğru insanı bulmak önemli sadece

• kesınlıkle

• iki taraf için aynı erkek mutlu oodukca nerye gedecek ki ama mutlu olmazsa gider belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tatlım onları bu hale getiren kadınlar malesef..

Erkeğin yetiştirilme öyküsünü bilirsin "oğlum aç bakim göster teyzelere" diye başlar bu olay..

Bu kadar güdülenen bir erkek ve bu kadar bastılan bir kadın.

Ne olmasını bekliyorsun ki

Biz bunun kafasını ezdik ezdik ama, bak aşifte yine gitmiş aldatmış derler..

Erkeğe ise erkektir, kocandır yapar derler.

İkiyüzlülük ama, bunun sebebi anneler.

Ben 50-60-70 doğumlu kadınların bu konuda ruh hastası olduğunu düşünüyorum.

30 Yıllık bir kayıp var insan yetiştirme konusunda.

Saçma saçama laflar, sözler iğreniyorum çoğu zaman.

Kim ne derse desin büyük konuşmamak lazım ama, aldatan erkeğe eyvallah etmeyeceksin!

istediği kadar pişman olsun yaptığı an biter..

0|0
    0|0
    • bende böle düşünüyorum cok acı bır durum kadın resmen yıklılıyor... bunun vebalını odeyebılecek mı bın bır umutla kurulan uvanın bu şekılde yıkılmasını hangı bedelle odeyecek

• Artık yuva, aile ve evlilik kavramlarını böyle kodlamasın kadınlar.

Hata burada zaten..

Ömrü billah sürdürülmesi gereken, ne olursa olsun illa devam etmesi gereken diye içselleştirmeyin.

Allah her şekilde sınar kimin ne olacağı belli değil.

Eşim beni sevdikçe sadık kaldıkça, bende sevdik ve sadık kaldıkça ayakta durur diye düşünün.

Bu sizi tedbirli olmaya, iyi bir seçim yapmaya göterecek yoldur.

İçselleştirip duygusal psikozlar hataya açar kapıları..

• kesınlıkle çok haklsınız ... herşey karsılıklı hayatta ...

• EVET O ERKEK ADAM DEĞİL erkek olmak kolay ADAM OLMAK İNSANLARA MAHSUS O HAYVAN BİLİRSİNİZ Kİ HAYVANLARDA AR YOKTUR NAMUS YOKTUR

0|0
    0|0
  • Ne afedecem ya..biz yapsak cinayet sebepi olurduk..

1|0
    0|0
Yükleniyor...