Sevgilinize böyle bir mesaj gelse siz ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar sevgilinizin facesine sesin çıkmıyo hayırsız diye bi mesaj gelse daha sonra siz sevgiliniz konuşuyomuş gibi onun ağzından en son ne konuştuk dedim sen biri varmı dedin bende yok dedim dedi.. sonra kız sevgili yaptın bizi unuttun dedi abi-kardeş gibi toparlamaya çalıştı gibi geldi bana.. şimdide kanka kelimesi kullanılıyo sizce ben ne düşünmeliyim ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• pek iyi şeyler düşünmemelisin :::::::::::::::::: eğer kurabilirsen keylogger kur hatta paraya kıy ücretli olanından kurdur bilgisayarcıda, antivirüste yarını yap izin versin keylogger a sevgilini rahat bırak konuşsun istediği kişiyle sonra mailine gelen sohbet dökümlerinden ne olduğunu anlarsın :::::::::::::: ama ben sana şimdiden söyleyim :::::::::::: bu işin sonu belli, senden önce imiş o, "sevgili yaptın bizi unuttun" dediğine göre ::::::: ama önce sevgilin yazmış "biri var mı dedin bende yok dedim" dediğine görekız ::::::::: bence sevgilin aranıyor :::::::::::: er geç ayrılık var gibi, ya dizginleri sıkı tut bırakma, ya da serbest bırak inceldiği yerden kopsun karar senin ::::::::::

0|0
    0|0
    • bırakmama izin vermiyoki kardeşim dyo başka bşey demyo

• olmalıı :(

• dünyadan soyutlaman lazım onu o da zor ) bi zindana kapatıp zincire vurman lazım onu ki kimse yaklaşamasın ona ama öyle olunca da aşk maşk kalmaz onun adı kölelik olur kimseyi de öyle elde tutamazsın :::::::

Erkekler Ne Diyor 7

• eskiden ne güzel ne telefon varmış ne pc ne net.aldatılmalar böyle kolay yakalanmıyormuş .ama şimdi telde görür nette görür facede görür .nedense kızlarda sevgilisinin bütün kız arkadaşlarını tehlike olarak görür.çözemedim hala

0|0
    0|1
    • ya sen iyimisin ?

• ben bubu sana nye söylüyosam :D afedersn

• karışık biraz durumun

0|0
    0|0
    • hemde nasıl çıldırmak üzereyim

• Sevgiline sor ne iş diye

0|0
    0|0
    • kardeşiz dyo

• rica ederim ne demek ne demek ;)

• sana demedm blgsi genş olan arkadaşa dedm

• Paranoyaklıkta kötü arkadaş.

0|0
    0|0
    • o ne demek :(

• biliyorum kelimeyide ne anlamda kullandığını sordum sadece

• @sinankurt yerime verdiğin cevaptan ötürü teşekkür ederim.

bir zahmet googleye yazsa anlardı bunu bekledim ama malesef :)

• kuruntu yapma boşuna ne yani erkeğin kız arkadaşı kankası olamazmı ya ala ala

0|0
    0|0
    • olamaz yaa

• facete mail adresini gizlimi tutmuş

• var ama mail adresinin şifresini blmyorum

• kardeş gibi olduklarını düşünmelisin.

0|0
    0|0
  • Sevgilimin tam bi mal oldugunu dusunurdum.

Erkek kismi benim bu arada. Empati yapmadim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence o kızı iyice araştır eskiden bı baglari varmızda öğren

0|0
    0|0
    • kızı galba facesinden uyardı sonra kız abi kardeş moduna geçti deliricem ya kmseden öğrenemiyorum ki kız dkkat ediyoo :((

• sen de neden en son ne konuştuk dedin ki:) bari direkt "merhaba ben esvgilisiyim-mesajınız varsa ileteyim şu anda yatakta beni bekliyor" deseymişsin...

Yükleniyor...