Fitnessçı arkadaşlar size bir sorum var?

Arkadaşlar 6 ay boyunca düzenli olarak spor salonuna gitsem ve düzenli olarakta beslensem. Günlük protein ihtiyacımı karşılasam. Dört dörtlük çalışsam yani. İyi bir gelişme kaydedermiyim? Karın, göğüs vs. kaslarım iyi gelişir mi bu süre içinde?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok birşey bekleme ama kesinlikle gözle görülür gelişme görürsün ama az. Bu spor sabır isteyen iş kardeşim.1 senede vücudun fit olur 2-3 sene içinde parçalı olur. Bide en önemlisi başlarsan sakın bacak çalışmayı ihmal etme testestoron hormonunu salgılıyo ve daha çabuk gelişiyosun. Aynı sürede başlayan 2 arkadaşım var biri bacak çalıştı diğeri çalışmadı. Bacak çalışan arkadaşın vücudu imrenilecek gibi çok iyi diğerininki ise olduğu yerinde sayıyıo bir gelişme gösteremedi. Bence bu spora başla ama kararlı ve sabırlı ol emin ol 6 ay diye yazıldığın salonun müptelası olucaksın ve hep devam ediceksin :)

0|1
    0|0
    • Param olsa hep devam ederim. şu an bile gidemiyorum. 2-3 ay çalışıp gidecem. Her çalışmayı yapacam :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• gelişir kardeşim eğer benim başlangıç ölçülerimi söylim sana ve altı ay sonrakini söylim
    başlangıç
    kol 29.5
    göğüs 99
    omuz 112
    bacak 54

6 ay sonra
    kol 36
    göğüs 106
    omuz 117
    bacak 58
    olmuştu

0|1
    0|0
    • Ölçüleri hiç bilmiyorum :) Ama bir ara 3 hafta filan dumble ile çalıştım. Kolum iyi gelişmişti. Yani farkettirdi. Daha da devam etsem illa ki olur yani demi :) İnşallah maddi yönden halledeyim. Hemen başlıyacam.

• 6 ayda bütün kasların uyanır 6. aydan sora yavaş yavaş belirginleşir ve büyür 1 yıldan sonrada parçalamaya başlarsın 1.5 sene sürer

0|1
    0|0
  • tabiki kaydedersin

0|1
    0|0
  • Evet süper ötesi olmaz ama tatmin edici bir sonuç elde edersin.

0|1
    0|0
    • Süper ötesi değilde sadece süper için ne kadar vakte ihtiyaç var reis. Bir 6 ay daha yapsam üstüne daha da güzel olur heralde :) Ona göre para ayarlıyacam. Ocakta bir yazılcam. Uzun süre gidecem. :)

• Doğru diyorsun. Doğal yoldan gitmek daha iyi. Olmassa öyle ayarlayım. :) Teşekkürler.

• Rica ederim dostum

• Gelişir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...