Gönül mü eğlendiriyor yoksa ben mi abartıyorum?

arkadaşlarrr lütfenn yardıııııım! ://///

şimdi benim çıktığım askere gitti we de haliyle her zamanda konuşamıyoruz nadir konuşabiliyoruz we de tanışalı epeyi bi zaman oldu birbirimizide sewiyoruz konuşurken bi lafında sewişmek istediğini söyledi ama ilk defa o kadarını söyledi bende tabi haliyle kırmamak için ne kadar olumlu karşılamasamda ters tepki wermedim kırmayım zaten bide uzakta diye o yüzden öyle böyle konuyu değiştirdim biraz gerçi sewiyoda sewdiğinide söylüyo ewlenmek istediğini dahi söyledii ama öyle bişey demeside haliyle kafamı karıştırmadı değil acaba gönülmü eğlendiriyo diyede düşünmeden edemedim sizce kötü bi durummu gönül eğlendirmesimidir? yoksa benim abartımmı bu kadar acaba?

:((((((((((((((((((((((

nedir yorumlarınız?...

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• sannetmiyorum, yoksa bu kadar icten acikca seninle herseyini paylasmazdi. bana o kisi ciddi geliyor. şu an onun durumu da zor. askerde, herseyden ve herkesden uzak. baska yerde, hasret, gurbetde. fazla uzerine varma, anlayis goster. askerden kesin donsun ozaman nerde kaldiysaniz ordan devam edersiniz. bu kadar takma kafana sen. bence seni seviyor ama, bunu agzinla sana soylemis. sende inan ve guven ona. ispet etmistir sana olan hisslerini. neden supheleniyorsun ki? bence kendine ve o kisiye haksizlik ediyorsun. yapma, kesin olan kendi duygularindan ve kimseninde lafina bakma. insan her yone ceker, aranizi acmak icin. kendi kalbini dinle ve aklina gore hareket et, davran. hersey olduguna variyor. hos karsila, bak hayata. olumlu yani. sana basarilar dilerim.

1|0
    1|0
    • Sağol gerçekten iyidi yorumun az da olsa iyi geldii.. her konuşmamızda falann hep çok sewdiğini çok özlediğini falann söylüyodu tabiii lafta değilse artıkk hatta evlenmek istediğini bilee...

ama işte öyle bişeyi ilk defa duyunca haliyle çok şaşırdım we de ne diceğimide bilemedim uzakta askrde diye yine de tersleyip kırmakta istemedim kal geldi artık bi yandan artık gönül eğlendirmesimi acaba askrde sırf wakit geçsin diyemi konuşuyo diye düşündüm ://////

• Bak kardeşim ben bir erkekim ünw mezunuyum yaşım 32 bekarım ve hiç bir erkek farklı değil, farklı görünsekte aslında çok basitiz. asla sorgulanmak istemeyiz, yagılanmak, eleştirilmek istemeyiz amaç sesk ise, kimi zaman romantik, kimi zaman gizemli, kimi zaman cüretkar oluruz. bu basit bir kuralıdır. ben en azından diğerlerinden başka olarak kendime dürüstüm. Tabi bu birazda yaşadığım toplumun bana bir erkek olarak öğrettiğidir takdir edersinki erkek yaparsa gurur duyulur kadın yaparsa facia.

• Ben farklıyım arkadaş.

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkekler askerde sevgiliye karşı olan duygularını daha yoğun yaşarlar. Yani abartılı şeyler söyleyebilir. Bunu askerde olmasını yorumlayabilirsin. Arada mesafe olunca karşıdaki insana vaadlerde bulunmak daha kolaydır. Bunları fazla ciddiye almazsan iyi olur. Ancak sana ters gelen konularda da kesin tavrını koyup duygularını belli etmen gerekir diye düşünüyorum. Yoksa sevgilinin farklı yönlenmesi için kapıyı sen aralamış gibi görünebilirsin ileride. Bence sevgilin askerdeyken seviyorum sevmiyorum konularına fazla girmeyin derim. Askerliği bitirip bir gelsin gerçek dünyaya ondan duruma bakarsınız. Duygularınızı daha sağlıklı yaşayabilir veya paylaşabilirsiniz diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
    • sağol iyidi yorumun doğru da ah bide gitse şu kafamın karışıklığııı... :(((((((((((((((

• allah kolaylık versin

• sağol arkadaşim..;)

• Kesinlikle gönül eğlendirmiyordur, askerde ateş başına vurmuştur ama biyolojik olarak değil psikolojik olarak vurmuştur :::::::::::::

anlayış göstermeye devam et de en azından nişan nikah falan yapmaya ikna et, "beni seviyorsan sen de beni düşün, ben sana güveniyorum ama Allah göstermesin, sana bişey olursa ben naparım, ortada kalmamı istemezsin değil mi" gibisinden sözlerle resmi nikaha ikna et önce, asker dönüşü düğün yaparız de suyuna git seviyorsa, ciddiyse resmi nikaha o ateşle hayır demez, hayır derse de bu sevmediği anlamına gelmez ama şüphelenmeye o zaman başlayabilirsin, sevişme derken de birleşme olmayacak gibi düşünseniz de o an ne olacağı belli olmaz, sevişme, birleşmeyi de kapsayacak hale gelebilir :::::::

1|0
    0|0
    • İlk defa ewlilikle ilgili bişey duydum yanımdayken bile demezdi askrdeyken neden dedi konuşma sırasında bilemiyorum o kadarınıda artık ama henüz onlar için daha çok erken malesef...

:s:s

• askerde ateş başına vurmuştur işte )

• bilememm artııkk...

:s

• askerlik psikolojisi o kadar erkeğin arasında zamanla herkez abazalaşıyor:)

orda cinsel aktivite bulunma isteği artıyor...çok tehlikeli olurlar..sen temkinli yaklaş daha senle o yönlü çok konuşmak isteyecektir emin ol zorlu bir süreç seni bekliyor...

1|0
    0|0
  • Binlerce erkek bir arada 50-60 bilemedin acemilikte 80 kişi aynı kovuşta kalıyor + askerliğini yaptığı yerde bağlı olarak tabiri caizse dişi sinek bile göremiyor bunu sana söylemesi ne denli doğru bilemiyorum ama o psikolojiyle söylemiş olabilir askerlik yapanlar iyi bilir :D

0|0
    0|0
  • cinsel birliktelik evlenene kadar yaşamazsın evlenene kadar beklerse gönül eylendirmiyor yok bırakırsa zararsız çıkarsın.

1|0
    0|0
  • Yahu hatun her erkek biriyle sevişmek istiyor, ben bir erkek olarak sekse hayır demem yeterki şartlar olgun olsun.

Hoş her kadında istiyor lakin bunu dile getiremiyor inanç toplum ve kültür meselesi yani.

Bu soruyu böyle aleni ve gizliden sorduğuna göre sende içten içe seks yapmak istiyorsun ama kendine dürüst olamıyorsun

Lakin benim fikrim yaşadığın kültür ve topluma bakarak dini inançlarınıda srogulayarak kendin kendine bir cevap mutlaka bulacaksın.

Nikah masasında imzasını atsın öyle, sonrasındada dilediğin gibi içindeki o vahzi dişiyi ortaya çıkarırsın, petunyanı koklamasından zevk alırsın.

Ha bir şey daha var, bu denli açık, afaki ve dürüst olduğum için senden özür dilemiyorum.

Her şey aramızda ona göre bu sende ve bende sır.

0|0
    1|0
    • Ne alaka yaa istemekle burda gizlemek öyle bişey olsa heraldee buraya yazmayıp o kişiye belirtirdim heralde dimi o yüzden lütfen mantıksız yorumlar yapmayalım bilip bilmeden!

• Bir askerin her bir sozu sir tutulur bunu bil. O askerle aranda ne olmussa onu herkesle paylasman dogru deyil. Cunki O vatani icin askerde. O seninle evlenicek. Sense onun sozlerini her kesle paylasiyorsun. Her bir İnsan uzakta oldugunda, sevdyini ozluyor, sevdiyini istiyor ve bunuda sana soylemis burada kafani karıstiracan ne var ki? Bu benim sahsi fikrimdir. Senin bu subhenden sonra senin onu sevmediyini anlıyorum. Subhe olan yerde sevgi olamaz. Ama inanki eger sevdiyin seninle oyle bir konu konusmussa demek o seni senden cok seviyor. Sen kadinsin anlamazsın, o hissi askerde olup seven birisi anlar.

0|0
    2|0
    • Saçma yani kafa karışıklığını sevmemeye bağlama! neyse..;))

• Askerdeki erkeğin halini sen düşün orda öyle bir psikoloji oluşuyorki öyle böyle değil. O kadar erkeğin arasında haliyle istemesi doğal. Şimdi yanındayken istemiyordu oraya gidince istedi bunuda sevgilisinden istemesi doğal ama tabi kide ileriye gitmemek gerekir sonucta evleneceksınde belkı evlenecegın kısı o olmıyacakta onun ıcın ıyıce dusunup dogru kararı vermelısın.

0|0
    0|0
    • Evet tabiki de benim içinde olumsuz bişey zatende yinede terslemekte istemedim kırmayayım diye bi şekilde döndürdük lafları ama ne bileyim sevdiğinide biliyorum hep diyo ama işte ondan sonrada kafam karıştı acaba gönül eğlendirmesimi vss. diye... :////////

• Bak yukarda bır arkadasında dedıgı gıbı ne olursa olsun kararın olumsuzsa acık kapı bırakma sen oda bos yere heveslenmesın.Her askerın yasadıgı seyler bunlar ;)

• :(( :s:s

• adam sevişmek ister senle sevişmeyecekte benimlemi sevişecek başkasıyla sevişse suç kız arkadaşına dese suç üstelik asker şimdi evliler sevişince gönülmü eylendiriyorlar düşüncen yanlış abartmışsın sen..

0|0
    0|0
    • Yaa evet fazla da abartılıcak bişey olamayabilir ama yinede kafamı baya bi karıştırdıı :(((((

ilk defada böyle bişey duydum ondan askrde ondanmıdır bilemiyorum artık :s hangi niyetle düşünüp söylediyse artık... :s:s :////

• siz kadınlar bu konuda güçlüsünüz biz erkekler gibi zayıf degilsiniz

• evet her konuda güçlü olduğumuz gibii!..:D

erkeklerin ise neden zayıf olduklarını bilemiyorum ama.

keşke bide şu içimi kemiren düşüncelerden kurtulabilsemmm :(((((((((((((

• herifçioğlu askerdeymiş birde

şimdi o muhtarın eşşeğini görse istediğini almak için emin ol ona bile seninle ciddi düşünüyorum der

0|0
    0|0
  • ... bu soruya, kişisel yaklaşımımla OLMASI GEREKEN arasında bissürü fark olacak şimdi.. hangisini tercih edersin?

0|0
    0|0
    • Anlayamadım tam olarak demek istediğini!

• 3 buçuk senenin ardından da zor olsa gerek... :s

ben ona mesela kaç kere hep üstüne basa basa söyledim kafamın karışıklarından da bahsettim hep sordu nedenlerini söyledim kaç kere, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık üzülmek istemiyorum falaan olumsuz bi cevapta almadım hiç hep olumluydu tawırları falan ama işte o dediği yinede kafamı karıştırdı hangi niyetle söyledi acaba diye onu düşünüp duruyorum :s:s ://////

• zordu,1 sene etkisi sürdü.. İstanbul un bazı yerlerinde şeytan çarpmışa döndüm.. ona daha da zordu.. :-((

bak, sana bu konuda, hiç bir erkeğin kabul etmek istemediği, ve ancak çok olgun bi bayandan duyabileceğin bi tüyo vereyim..

• psikolijik bu arkadasinda askerlik psikolojisi :)

0|0
    0|0
  • akerde pisikolojisi bozulmuştur bence onun için de böyle konuşmuş ola bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• az cok uzun zamandir tanisiyorsaniz gönül eglendirme degildir.

asik da olsa erkek sonucta, yakinlasma konularinda daha isteklilerdir ve birnevi ihtiyactir.

evlilik mezularina girmeside ciddiyetini gösterir

1|0
    0|0
    • Ewet aynen bende bi yandan öyle düşünüyorum bakalım hayırlısı artık yaaa çünkü daha o tür şeyler için çok erken malesef... :s:s

Yükleniyor...