Kalcalarim cok büyük?

Kalcalarim belime ve goguslerime gore cok buyuk ve yolda yürürken rahatsız oluyorum kız arkadaşlarım bile aşırı farkedildigini söylüyor goguslerimde küçük ne yapmaliyim sizce cok büyük bir soeun mu belim cok ince

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonlarında var kalca erıtmek ıcın aletler

spor salonuna yazılabılırsın mesela

1|0
    0|0
    • Sadece kosu bandiyla sıkılasabilir miyim

• Teşekkür ederim sanada :)

• tesekkurler :)

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol yuruyus yap bendede kalcalar biraz büyük yuruyus yapiyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• spor salonuna yazıl bir yandan kalçanı eritirken dikleştirecek, toplu durduracak hareketleri yap. ondan sonra kalçan hakkında yapılan yorumların hepsi olumlu olacaktır. Gerçi fark edilmesinden şikayetçiymişsin o zaman daha bir fark edilecektir :) yakışmaz ama dilersen bol şeyler giyersin o zamanda tıknaz durdurur seni dediğin kadar büyükse kalçan seçim senin.

0|0
    0|0
  • Kimin ne dediğinden önce siz memnun musunuz onu söyleyin. Rahatım mutluyum diyorsanız sorun yok. Ama eğer rahatsızlık veriyorsa size bölgesel zayıflama hareketleri yapabilirsiniz. Bunun için spor salonuna gitmenize de gerek yok. Bununla ilgili çok sayıda video var. Evde uygulayıp besin programınıza düzene koyarak incelebilmeniz mümkün. Hayatınızdan beyaz ekmeği, şekeri ve tuzu çıkartın.. Güzel günlere..

0|0
    0|0
  • sanırım bir kac ay yürüyüs yaparsan 5 km kadar her gün incecik kalırsın tabiki bu durumda az ve öz yemen gerek

1|0
    0|0
  • görmeden bişi demek zor

0|0
    0|0
  • Squat ve koşu sıkılaşır ve şekle girer. Boyutu için endişelenme güzel olursa küçük olmasından daha iyidir

0|0
    0|0
  • Ne olacakk canm seni begenen oylede begenir nedir bu fiziki takintilariniz ya dunyada mi kalacaksiniz

0|0
    0|0
    • Kullanici adindan sonra emin olamadim :D

• bilemedim yorum yapmak icin gormek lazim sana oyle geliyordur belki

0|0
    0|0
  • o nasıl bır vucut ucgen :))

0|0
    0|0
  • BİZENE LA

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Büyük favorimdir yazarım diyorsan gizliden çıkarım

0|0
    0|0
  • Vucüt çalış (bi erkekle ama)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fıtnessa gıtmelısın , orda hocayla konuş , anlat durumu , mutlaka bir çözüm bulur

0|0
    0|0
  • Allah her yerden almış oraya vermiş 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...