Aşkın mı yoksa tutku mu?

canımdan bile çok sevdiğim kızla bikaç gün önce ayrıldık onun için ailemden vazgeçmiştim ama öğrendim ki başkasıyla daha önce birlikte olmuş pişman olduğunu intihara kalkıştığını söyledi ben kabul ettim onu çok seviyordum şimdi beni aldattığını kendisi söyledi ve ayrıldım ne yapmalıyım uyuyamıyorum bile.. ve zamanında neredeyse her gün birlikte oluyorduk

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kendinden soğutmak içinde demiş olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o senin sevgini haketmemiş anlayışını kötü kullanmış huylu huyundan vazgeçmez bence gittiğine sevinmelisin yüreğin temiz ki sana laik değilmiş AŞK'ı

0|0
    0|0
  • bnce unutmaya çaliş çünkü kız akıllansa bi daha aynı hatayı yapmaz ve seni aldatmazdi.

0|0
    0|0
    • bi kere yapmış bi hata akıllanmış dedim ama lanet olsun onun için yaptıklarım.. boşa harcamışım kendimi

• yani belki pişman olup sana döner ama o zmanda bu sana olan aşkından değil karşidakinin ona yaşattıklarından olur.sen onun için sıgınacak bi liman olursun. bu da ikiniz içinde iyi olmaz.

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar görün kimlerin kurbanı olduğunuzu, böyle sıkılanların oyuncağısınız, başka birşey değilsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...