Vücüd geliştirme ile uğraşanlar var mı?

Fitness yapan arkadaşlar var mı burada bay bayan? Varsa eğer kullandığımız supplement ve antreman programlarımızı paylaşalım daha iyi gelişim sağlayalım !

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapiyom karsdesim 2 senedir

0|0
    0|0
    • Suplement jullanmiyom

• Suplementi ihtiyacini karsilaymadin zamanda kullan herkez bunu tavsiye eder vede oyledir ana ogun degildir en vasit ornek yollculukta cunku ne cikicagini ne bulcagini bilmiyon

• Eig icin tsk edrim kardesim eywallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 hafta oldu baslayali

0|0
    0|0
    • devam et bırakma asla

• 181 cm 74 kg ama kilom kalca ve göbekte. Omuz ve gogus bolgem asiri zayif

• ideal kilon 83-85 arası ama kaslarının zayıf oldugunu soyluyorsan muhtemelen yag oranın yuksektir kardio ya yönlendirenler olursa seni 15 dkdan fazla koşma unutma ağırlık çalışması yag yakımını daha da hızlandırır!

• supplement kullanamadım malesef para yok :D

0|0
    0|0
  • ben anlamam ama istiyookm

0|0
    0|0
  • Dogal vucut gelistirme yapiyorum takviye kullanmiyorum 5-6 calisma gerisi dinlenme

0|0
    0|0
    • haftada 5 6 antreman mı?

• vucud antreman esnasında gelişmez dinlenme ve beslenmeyle gelişir. dinlenme ve toparlanma için en az 24 saat izin vemrelisin vucuda

• Kardesim dediginde haklisin katiliyorum ama antrenmanida iyi yapman lazim kaslardaki micro yirtiklar cok onemli kaslari yeterli sekilde calistitamazsan idmaninda gidalarinda bir anlami yok tam olarak aciklayamadim uzun sureler yani 6 veya 7 ay bu sekilde calisilmaz 2 ayda bir 15 gun ara vereceksin

Yükleniyor...