Uyuyamıyor musunuz? Hadi Astral seyehate çıkıyoruz.

Varmı cesur aranızda ? Sırt ustu yatacaksınız kulaklıgı takın şu muzıgı dınleyın link gözlerınızı kapatın uyuşun kapıyı kıtleyın oda çok sessız olsun 10 dakıka gözlerınızdekı sıyah bosluga ve muzige odaklanın yavasca bedenınızın ayrıldıgını hissedeceksınız ve seyehattesınız ama ıyı odaklanın eger korkarsanız astral bugun bıter . Kendızı gordugunuzde uçabılırsınız uzaya abd ye her yere.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Km de kaç yakıyo , uzaksa ben gelemem ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• müziğin peki burdaki etkisi ne? ve yolculukta napıoruz nereye gidioruz ? :)

0|0
    0|0
    • Muzık tamamen senı uyusturuypr ıstedııgın yere gıdersın ucuyorsun zaten uzaya falanda gıdıon gogleden bak

• Ben adrenalin diom sen olayı aşka bagladın :))) gıt askını gör gel yıne gıdersın gorursun ama o senı görmez

• o zamn çok ağlarım ben ya :( biliorum görmiceğini ama astral seyahat bana ii gelmicek anladım...

• gezdim geldim

0|0
    0|0
    • Cıddenmı ? Anlatsana korkmadınmı

• Gidipte dönmemek var yeğen :D

0|0
    0|0
  • öyle basitti zaten.bişi bildiğin yok.

0|0
    0|0
  • uzay deme bana:((((((((((((((((8888888888888888888888888888

0|0
    0|0
  • Basim agridi gittim geldimm.

0|0
    0|0
  • Of korktum yapamam :D müzikte korkunç parmaklarım bile uyuştu.

0|0
    0|0
  • Gümüş kordonum çok gergin ben yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben korkarım yapamam :)

0|0
    0|0
    • Yap bı dene bak cok enteresan ısıgı kapat şu gonderdıgım astral muzıgı dınle 10 dakıka sonra rüyadasın

• o kadar kolay oldugunu sanmiyorum :)) ama denerim :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• la gidipte dönmeyenler varmıs :D

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hadi len demek istiyorum müsadenizle :D:D:D

0|0
    0|0
    • İnanma dene ve gör

• la böyle astral yolculuğu elini kolunu sallayan yapabiliyormu hayır tutarlı değil

• Hep merak etmiştim bunu ama gece yapamam ama gündüz yapacağım deneyiminiz var mı bir anlatabilir misiniz?

0|0
    0|0
    • Gündüz hayatta olmaz bunu yapman ıcın cesaret şart kendını şartlandır dekı gece 3 te astral seyehatıne cıkcam ve verdıgım muzıgı dınle 10 dk sonra muzık bıtcek ve hıcbırsey dusunmeden uyusup gözlerındekı sıyaha odaklanırsan yükseldıgını hıssetcen

• Süper tamam deneyeceğim bir ara ama ölmeyiz dimi biraz araştırma yaptım görünmeyen varlıklarda görünüyor diyorlar kordon kopabiliyor diyenler var siz ne diyorsunuz bu konuda deneyim yaşamış birsiniz onun için soruyorum.

• 10 dk bir şarkıya olacak iş değilidr astral seyahat yıllarca süren alıştırmalar meditasyonlar sonucunda yapılan bir şeydir ruhu bedenden ayırmak o kadar kolay olsaydı ...

0|0
    0|0
  • buna gerek yok ben günde bir kaç kez yaşıyorum bu duyguyu hastalığım yüznden

0|0
    0|0
Yükleniyor...