Yüzme yag yakar mı?

Yüzme yag yakar mıııııııııııııııııııı ? yag oranını azaltmada kilo vermede yüzmenin yararı var mı

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir kardiyo egzersizi ancak nefesi düzgün ayarlamak ve durmadan yüzmek gerekiyo. Çoğu kişi ben yüzüyom hacı der de bunu yapmak zordur. En iyi yağ yaktıran egzersiz vücudun bütğn kaslarını çalıştırdığın ve/veya bacak gibi büyük kas gruplarına yönelik düşük şiddetli çok tekrarlı tempolu egzersizdir. Söylemişsin zaten ip mip. İp olur bisiklet olur koşu bandı olur hatta evde ağırlıksız egzersizler var youtube'a cardio workout yazarsan bulursun bunları. Ama havuz için giyin soyun duş al kuru derken bir sürü vakit geçtiği gibi daha önce de söylediğim gibi nefes alma ve düzgün bir şekilde yüzmek zor. Yaparım diyosan tabi yakar yağ niye yakmasın. Mal gibi göbek eritmek için mekik çekme mallığında bulunmadığın sürece hemen her şey yağ yakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yakar, yüzmede bir çeşit kardiyo ve yağ yakımında yardımcı olur

0|0
    0|0
  • azaltmaz, azaltması için kelebek stili 1km yüzmen lazım oda herkesin harcı değil, en iyi yağ yakma yöntemi ip atlamaktır, yüzme vucudunu aynı kalmasını sağlar çok yağ yakamazsın.

0|0
    0|0
    • sabahları 6 da kalkıcam yarım saat ip hit antraman yapacam hergün nasıl 1 er saat cardio 1 er saat de yüzme 1 bucuk ay boyunca full?

• abicim bak alttaki yorumlara bakıyorum eritir diyorlar sor yazdan yaza ayda bir yüzüyorlardır, ben yaz kış her hafta ikigün yüzerim.
      bak yağ nasıl yakılır anlatayım metabolizman hızlı çalışır ve kaslar hareket ettikçe yağları kullanır, şimdi sen istediğin kadar spor yap yağl ürünler yedikten sonra hiç bir değişiklik fark edemezsin, yapacağın basit yağlı yemeği kes yumurta beyaz et ve kırmızı et tüket yağlı ürünlerden uzakdur yağ oranı %20 üstünde olan ürünleri sakın yeme
      ip atla bu işte en önemli şey ip atlamaktır koşu yap, hergün spor yapmanda iyi değil vucudun yorgun düşer bir gün çalış diğer gün dinlen.

• Yakar. Aynı zamanda daha fit bir vücudun olur. Yani sadece kilo vermezsin. Vücudun kaslanmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Yüzme Tüm Kasları Çalıştırır. Böylece Yağ Yakımıda Başlar

0|0
    0|0
  • tabiki çok iyi bir kardiyodur hatta en iyi kardiyolardan biridir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...