Sneijder GS'ye gelmeli mi? Takım içi dengeleri nasıl etkiler?

Arkadaşlar sneijderin galatasaraya gelmesi hem galatasaray markası hemde türk liginin değerinin artması açısından olum lu olurmu .?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Daha gelmeden bomba gibi düştü gündeme gelince neler olabileceği ortada.Asıl önemli olan eğer gelirse beklenen performansı gösterirse Galatasarayımız daha iyi başarılar elde eder bence .Maç sonucunu değiştirebilecek ve diğer futbolcularda da extra motivasyona sebep olabilecek bir oyuncu bence.Gelmesse de gelmez keyfi bilir hani.Hayırlısı bakıp görücez.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İhtiyacımız var öyle birine gelmeli kesinlikle yaratıcı oyuncu sıkıntısı cekiyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sneijder´ ile Q7´yi aynı kefeye koymayın Q7 Porto hariç hangi takımda iyi oynamış?Gittiği bütün takımlarda yeteneğini gösterememiş istikrarlı bir görüntü çizememiş Q7 transfer edildiğinde bağıra bağıra söyledik Mourinho oynatamamış bu adamı Beşiktaş nasıl oynataca diye ama Sneijder hem Real Madrid´de hemde İnter´de banko 11 oynamış ve başarılı olmuş bir isim bence Galatasaraya çok şey katar.

0|0
    0|1
    • Q7 barcada interde chelseda oynamadımı benmi yanlış hatırlıyorum?

• Benim yazdığımı iyi okuyamamışsın galiba hangi takımlarda İYİ oynamış diyorum Barçaya Chelseaya gitti İntere gitti ama hepsinde yedek kaldı Sneijder ise gittiği takımların hepsinde banko oynadı

• Sneijder'in Galatasaray'a gelmesi hem Galatasaray markası hem de Türk liginin değerinin artması açısından olumlu olur elbette.

Gelirse yedek kalacak forveti merak ediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Nasıl sikko bir ligimiz var ki bir yıldız oyuncuyla "takım içi dengeler" bozuluyor. Hasedemiz spora dahi yansıyor. Adam senden fazla alıyor ya pas atmayip öç alıyorsun.

0|1
    0|0
  • artık gelsin yahu sıkıldı herkez

0|0
    0|0
  • gelse güzel olur

0|1
    0|0
  • Sneijder gelip adam gibi oynarsa ligin kalitesi artırır ama gelip yatarsa beşiktaş daki q7den beter sorun olur

0|1
    0|0
    • bende o şekilde düşünüyorum ama hollandalı fubolcuların genelının ıs ahlakı duzgun. buna ornek hoıjdonk kuyt aklıma gelenler.

• la başlayım dengesine ya..ne dengeymiş bu böyle.sneıjder geliyo amk boru değil tabiki meloyla,hamitle,emre çolakla aynı parayı almayacak herkes haddini bilsin biraz.

0|0
    0|0
  • Ben yönetimde olsam bu saatten sonra gelmesin derim. Taffarel ne güzel söylemiş burası katar ligi değil diye;)

0|0
    0|0
  • galatasarayın kadrosu zaten güzel tabi sneijder de gelirse güzel olur

0|0
    0|0
  • denge bozulmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...