Zayıflamak için napmalıyım?

Artık dayanamıyorum kendimide tutamıyorum ben günde 3-4 litre su içiyorum yuruşte yapıyorum ama şu boğazımı tutamıyorum 1.72boyundayım ve 82 kilo aldım bundan 6 ay once 69 kiloydum ama bianda almaya başladım butun arkadaşlarım çok zayıflar aralarında çok iri kalıyorum yoğurt pulbiber limon üçlüsünü uygulamaya başlıycam başka ne yapabilirim sizce nefsimi tutabilmem içinde artık ağlamaktan bıktım kilo vermek istiorum.

1|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Diuetisyene gitmelisin yeme duzeni edinmelisin :) Ogun atlamamalisin duzenli ve sık yemelisin az tabii Ama kendini cok aciktirmadan yemelosin ac kalirsan boraz daha cok yersin :) şu an kafam jkarisik biraz daha sonra daha guzel onerilerde bulunacagim sana

1|0
    0|0
    • Yürüyus u ac karna yapma bir de :)

• Eig icin tesekkurler mutlaka kahvalti yap kaynanmis yumurta ye biraz peynir ye kahvalti en onemli ogundur :) Ara ogunlerde meyve ye gunde iki veya uc porsiyon meyve yiyebilirsin asitli iceceklerden uzak dur hem yaglanma yapar hem kemiklerine zarar :) Kendin meyva suyu skip icebilirsin fazla degil tabi :)) Sonra sana mesaj atarim kardesim kafana takilanlari sorarsin sadece sana yardimci olmak icin yorum yapiyorum her hangi bir art niyetim yok Allaha sujkur burayada zayten bildigim konularda insanlara yardimci olmak icin uye oldum :)) Hayirli aksamalr sana gonlunden gecen olsun :)

• Teşekür ederim önerileerin için

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer zayıflamak istiyorsan bunu kafanda bitirmen yeterli 2,3 dilim kepek ekmeği, çavdarda olur, yeterli yemek çok ye ekmek yememeni tavsiye ederim, bide ara ara yürüyüş yapmanı öneririm :)

0|0
    0|0
  • bak sana cok guzel bir yazi onerecegim , belki okumussundur bilemiycem ama kilo vermek isiyorsan mutlaka okumalisin, https://eksisozluk.com/entry/53051771

0|0
    0|0
  • spor yap, sporla ilgili kitaplar oku, sağlıklı beslen ben güne yarım kilo et yiyip 1 litre süt içip kilo veriyorum. ama yiyeceğin yemekler hep tatsız tutsuz olucak

0|0
    0|0
  • Sigaraya başla

0|0
    0|0
  • soylenecek tek soz hadisi serifete oldugu gibi sofraya ac oturup ac kalkiniz buyruluyor ki biz yemekten sonra nefes almakta bile gucluk cekiyoruz. ama benim yemekle aram fazla yok sukur 😊

0|0
    0|0
  • lor peyniri fındık fıstık balık tüket. haşlama tavuk göğsü ye.
    yağ tuz şeker un kullanma

0|0
    0|0
  • Az ye ve spor

0|0
    0|0
  • tuz şeker gibi besinleri yemeklerde kullanma pilav makarnadanda uzak durmaya çalış arada ye birazda yürüyüş yap zaten suda içiyorsun kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Zayıflasana kardeşşş

0|0
    0|0
    • Ben burada acaba bu soruyu nie sordum bir düşünsene

• gece yemek yeme

0|0
    0|0
  • AZ YE SPOR YAP ÇOK SU İÇ TAMAM MI HADİ BAKALIM HADİ

0|0
    0|0
  • Hic bir diyet zayiflatmaz. Saglam spor ve yenmemesi gereken yiyecekler.

0|0
    0|0
  • az ye çok çalış çok kalori harca... özel şeyler yap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyetisyene danismalisin. Kilo veriyim derken vitaminlerden eksik kalma.

0|0
    0|0
  • ilaç kullan

0|0
    0|0
  • Yürüyüşle zayıflamazsın az bir miktar sıkılaşırsın. Koş + Yemene dikkat et = sağlıklı kilo vermek demektir ☺️
    Boğazını tutamıyorsan zayıflayamazsın cidden. (Bu söylediklerim tecrübeyle sabittir) böyle etli butluydum. Yaklaşık 6 ayda 19 kilo vermiştim. Şimdi yememe aşırı dikkat ediyorum ve vücudumu çok çok seviyorum 😇 gerçekten fit olmak bir yaşam tarzıdır. Kilo verebileceğine inan ☺️😘

0|0
    0|0
  • 3-4 litre su fazla 1,5-2 litreye düşür onu okadar su icmek iyi değildir istedigin herseyden ye ama az ye saglikli beslen

0|0
    0|0
    • Suyu isteyerek içiyorum çok susuyorum gün içinde bir şekerim ölçtürcem

• Cok fazla ama

Yükleniyor...