Kardiyo bacaklarımı kalinlaştırırmi?

Merhaba ben yaklaşık 20 güne yakındır fitness yapıyorum. Sadece kardiyo yapıyorum 25 dakika yürüyüş, 15 dakika bisiklet (ben 20 dakika yapıyorum genelde ve 200 kalori yakmadan bırakmıyorum) 10 dakikada eliptik yapıyorum. Benim belim ince kalcam dik ama ben asıl bacaklarımı inceltmek istiyorum. 17 yaşındayım kolay kilo vereceğimi söylediler sanırım biraz verdim ama bacaklarımi çok kalın hissetmeye başladım. Bacaklarım spordan sonra şişiyor olabilirmi? Yememede dikkat ediyorum ama sanki bacaklarım hep kalinlaşıyor gibi hissediyorum bir fikri olan varmi?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla spor yaparak erkenden zayiflayamazsin. verilen programa uy yeter sana.

0|0
    0|0
    • Sadece 5 dakka daha fazla yapıyorum zaten onun dışında programa uyuyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bisiklette ağır viteste çevirmezsen kalınlaştırmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel yapıyorsun benim programımda ona benzer 20 dk eliptical 20 dk yürüyüş 20 dk bisiklet ama öküz gibi yiyorum bu aralar kilo veremiyorum bol su iç bol spor yap zayflarsın :)

0|0
    1|0
    • Ben yememede dikkat ediyorum ama suyu kestim şuaralar

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalinlasmadan kastın ne kas oluşumu falan mi eğer öyleyse yağlar erimeden kas oluşmaz ayrıca 200 kalori yakmakla bacaklar kalınlaşmaz diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Bak spordan sonra bir gün kadar ödem olabilir ama totalde cardio sıkılaştırır, kilo vermesen bile ince gözükürsün. Ama kilo verirsen aynı zamanda güzel olur tabi

0|0
    0|0
  • Sadece kardiyo yapma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...