Karın kası yapmak istiyorum yardım eder misiniz?

Arkdslar karın kaşı çok hoş duruyor ve ileride göbekli bir kadın olmak istemiyorm.. Spor yapacağım.. Kendi imkanlarım ile nasıl karın kaşı yapabilirim ve ne kdr zmn alır? Yardım eder misinz şimdiden sağolnn

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• hem nazlı hem de vefakar kas grubudur.karın bölgesini çalıştırırken dikkat etmen gereken nokta hareketlerin çeşitliliğidir. yani midenin alt,üst,yan ve arka bölgelerini çalıştıran bir program uygulamalısın. vücudun orta noktası olan bel bölümü bu şekilde kuvvetlenir ve şekle girer.

Karın çalışmak sırtını da güçlendirir. Vücudun karşılıklı kasları birbirlerine daima yardımcı olur. Bu nedenle zayıf karın kaslarınız varsa iş yükü sırta biner ve karın kaslarınızı güçlendirdiğinizde sırtınızda daha güçlü olacaktır.

ama asıl anahtar kelimeler:kalori hesabı, metabolizma hızlandırıcı kardiyo, yağsız, şekersiz dengeli bir diyet

karın kaslarını en güzel simetrisi ve dolu dolu olması gösteririr...

kendiminde yapmış oldu karın kası egzersizidir..ilk denemelerinde fazlası ile yoracaktır seni...

p90x ab ripper 15...

karın kasları kesinikle dinlendirmesin diğer kas gruplarında oduğu gibi..bir gün yap bir gün dinlen..ve şunu noktaya dikkat et kardiyo dan sonra yap...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Düzenli egzersiz ;) link

1|0
    0|0
  • öncelikle yediklerine dikkat et sonra link

0|0
    0|0
  • yarım mekik çek. kalkarken nefes ver yatarken nefes al

1|0
    0|0
  • karın kaslarının gözükmesini istiyosun yani... bu yağ ile alakalı birşey. diyet yaparsan zaten onlar ortaya çıkıcaktır. zaten 0 bedenim diyosan mekik, ters mekik, sağa ve sola mekik hareketleri yardım eder. benim çıkarmam 1 ay kadar sürmüştü. tabi spora 6 ay kadar devam edince bayada gelişti böyle sanki dereden taş alıp koymuşsun gibi oldu :D ama sporu brakırsan hemen göbek salıyosun :P

0|0
    0|0
  • hacı sabahları bol bol mekık cek 1 ayda baklavalar cıkar

1|0
    0|0
  • Bunun için zaman söylemek imkansız deneyimlerime dayanarak konuşmak gerekirse eğer yağ oranınız düşükse göbek kısmında yağlanma yoksa mekik egzersizi ile erken sürede amacınıza uğraşabilirsiniz.Eğer yağlanma mevcutsa diyet ve egzersiz ile karın kası yapmak mümkün. İnternetten karın egzersizleri ile ilgili paylaşımlara bakıp kendinize haftalık program hazırlatabilirsiniz bunun için birçok site mevcut

0|0
    0|0
  • Ben uzun bir rap verse e girişiyom ve bitene kadar ayaktayken bacaklarımı sağ sol şeklinde karnıma doğru çekiyom :D bugün başladım daha.

0|0
    0|0
  • eğer sürekli olarak az da dewam etmeeyceksen kas işine hiç girme, ilerde sarkmaya başlarsın ve kilo almaktan daha kötü bir görüntü oluşur...

0|0
    0|1
  • Hayır etmem

0|0
    0|0
  • sadece tempolu koşsan bile olur.

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • benim adonis kasım var >üç.

0|0
    0|0
  • bende etmem kendin yap O_o

0|0
    0|0
  • Bence kızlarda karın kası berbat görünüyor bence sadece eritsen iyi olucak karın kaslarının gözükmesi için en az 6 ay çalışman lazım çünkü ben erkek halimle 6 ayda tam istediğim kıvama getirdim ayrıca mekik yeterli degil tek başına kardiyo çalış

0|0
    0|0
  • Mekik yap yeter. Azar azar arttır.

0|0
    0|0
    • hergün düzenli aralıklarla mı? bide basladım ama cok zorlandım bi tekniği yok mu bunun :) kolayı filan :)

• Ayağını kolduk altına koy ama ayağının üzerine yumuşak bir şey koy . Tahriş olmasın. Azimle devam et. Çok güzel olacaksın. Bayılırım sert göbeğe..

Kızlar Ne Diyor 4

• çok zamanın ı alır , ısınma hareketleri ardından hergün 200 mekik ama parça parça 20 li setler halinde

1|0
    0|0
  • Rambo vücutlu bir spor kompleksi bul.Onlar sana yardım eder. :-)

0|0
    0|0
  • Rambo vücutlu bir spor salonu bul o seni muradına erdirir. :-)

0|0
    0|0
  • bir kere kas yapip birakinca hep oyle kalmiyor biliyorsun degil mi?

0|0
    0|0
    • Evet, baslayacagım insallah ve bırakmayacagım :)

• eskiden cayir cayir sixpacki olan birinden gelsin madem. sakin ha mekik cekme hiic geregi yok. bosa kendini yorarsin. bacak egzersizleri ve bel egzersizleri karin kaslarini da calistirir. onemli olan hareketi yaparken nefes alip karnini kasman. birkac saniye kalman. sonra yavasca nefes vererek indirmen.

Yükleniyor...