Sevdiğiniz kız başkasının kollarında ise ruh haliniz nedir?

Deli gibi bi kızı seviyorum:( ama o başkasını seviyor..onun için 3 aydır göz yaşı döküyorum..ama o başkasının kollarında..siz olsaniz naparsınız..ne düşünürsünüz..bu ruh halinde olan var mı?

lütfen ciddi cevaplar istiyorum

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim zor biliyorum ama hayat devam ediyor. Sen sadece kendini dusun kendi hayatini dusun inan bana degmez o tatli canini baskalari icin uzmek. 3 aydir agliyorum diyorsun sen agliyorsun uzuluyorsun peki ya o? o şu an keyf yapiyor onun umrunda degilsindir kim bilir. Ama sen sen ol kimse icin canini yakma acitma cunku gercekten hic kimse icin degmiyor. Senin canin herseyden ve herkezden kiymetli. Bu dediklerimi unutma.

Vardir rabimin bir bildigi elbete ilerde senin karsina cok daha iyleri cikicak. Sen onu sevmeden oncede yasiyordun mutluydun yani dunya birtek onun etrafinda donmuyor. Sen ona muhtac degilsinki. Ondan once nasil yasadiysan simdide oyle. Inan bana degmez. Heleki boyle ucuz insanlar icin hic hic degmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yoksa sen benim eski sevgilim misin :) şaka bi yana da zor durum allah yardımcın olsn

0|0
    0|0
  • çok zor bunun için sana şunu yap bunu yap desek de denılse de bunun tek çaresı zaman ... allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • acılar içinde vazgeççmek zorundasınnn ...yoksa daha cok üzülürsünn

0|1
    0|0
  • vazgeçmek zorundasın dostum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum şöyle değerlendir.

Bazen kalp, bazen beyin baskın olmalıdır.

Ama her zaman için kararı veren ruhtur.

Bu vakada ruh, beynine kalple ilgili "yürütmeyi durdurma kararı" verir. Hatta gerekçeli karar çoktan beynine ulaşmıştır bile. Kalp beynin elindeki mahkeme kararına itiraz ederse başına daha büyük işler açılır.

İyisi mi sen gel bizi dinle. Kanuna karşı gelinmez.

Yok eğer mutluluk bozacağım dersen, adın ruhsuzdur.

0|0
    0|0
  • Yaşadım o durumu kardeşim çok zor fakat vazgeçmek zorundasın ve yapabileceğin hiçbir şey yok

0|0
    0|0
    • unuttum saniyorum..ama rüyama giriyo

• Gozunun onundeyse zor kardeşim Allah yardımcın olsun

• İlk dönemi atlatırsan alışırsın.İlk başlarda çok zordur başkasını bulurum bana kızmı yok dersin ama olmaz kimseyi göremezsin..Zorla değildirya..Olmuyorsa zorlama..

0|0
    0|0
  • moral sıfır olur tabiki

0|0
    0|0
  • umarım unutursun kardesım dayanılmaz bır acı olsa gerek

0|0
    0|0
  • bu aralar biraz rahat takıl. sosyal olmaya çalış. bakmışsın unutmuşsun.

0|0
    0|0
  • o kızı defterden silerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...