Falçata - n'olur bakın

çokfazla sorunlar oldu otururken dizimin üstüne falcatayla. KÜÇÜK çizikler attım geçer mi annemin öğrenmemesi lazım size yemin ediyorum şu an ağlamaktan şiştim nolur yapmasaydın falan demeyin nolur yardımcı olun geçer mi :(((((((((( napçam ben yeterrrr

Güncellemeler:
Fazla yok yinede kalır mı nolur dalga geçmeyin ağlıyorum lan

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yapman gereken sterilizasyon , al pamuğu batikonu güzelce sil ve bir iki gün üstü gazlı bezle örtülü kalsın.

İkinci yapman gereken , dizin olduğundan gerilim yapmamaya ve deri uclarının birbirinden uzaklaşarak kaynamamasına dkkat etmelisin

ucuncu yapman gereken sey, asla ve asla kabuk ya da pıhtıyı elinle tırnagınla soymamalısın, pantolon surtmesinden de gazlı bez bantlayarak korumalısın . Kabuk soyarsan gelen deri açıkta kalır ve ustderi birlesmeden altderi onun yerini alır.

Bunları cizdigini dusunerek soyluyorum

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama annemin haberi yok batikon falan anlamam ben kolay bir yöntem varmi ? Teşekkürler.

• Ecza dolabına bak , tendurdiyot veya batikon ( tendurdiyotun yakmayanı ) veya oksijenli su vasa kullan temizle. Yoksa , buzdolabına konabilir bunlar, yoksa yarın bir eczaneden batikon sargı bezi 2 tane bir de flaster al yapıstırmak icin .

İki seyi basarman gerek : 1 - temizle 2 - germe

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 21

• falçatayla atılan izler geçmez kalır,senin falçata dediğin maket bıçağı onun izi kalır güzelim hadi erkek olsan kıl falan olur kapatır dicem ama bayan olunca o kamufulajda yok sap gibi öyle izler besbelli kalır orda denize gitsen plajda ayıplayarak bakarlar evlensen kocan garip bakar şort giysen giyemezsin insanlar ayıplayarak bakar bir bayanın yapabileceği en aptal şeyi yapmışın,madem psikopata bağlıcak kadar çok sinirlendin vursaydın kırsaydın bir kaç şey rahatlasaydın eline niye falçata aldın duvara vurup elini kırsan bacaklarındaki o sıra sıra çekilmiş falçata izlerinden daha iyi olurdu aptalsın

0|0
    0|0
  • Derin değilse kalacagını pek sanmıyorum dizimde diyorsun azıcık dıkkat edersın annen de senı her aksam bastan asagı suzmuyorsa anlamaz dıye dusunuyorum... Gecmıs olsun.

0|0
    0|0
  • geçer büyük ihtimalle ama geçmesede ne olucak kaza dersin düştüm dersin olur biter bisikletli geçti dersin yanımdan çarptı çizildi vsss. Yaa kızlarda yalanmı yok ne sıkıyon canını salla birşeyler gitsin.

Ben sevdiğim kızın adını yazmıştım koluma omuzuma doğru sonra kızı sevmekten vazgeçince üstünü karladım :)

0|0
    0|0
  • Yara geçer izi kalır oda zamanla geçer baktıkça birdaha böyle birşey yapmaman gerektiğini anlarsın bende böyle hissetmiştim

0|0
    0|0
    • ya zerre kadar kan gözüküyor ama kızarık fazla birşey olmusmudur ? Lütfen umursayin da cevap verin

• Peki teşekkür ederim

• Yardımcı olabildi isem ne mutlu fazla sıkma canını tecrübe kazanmış oldun

• ağlamayı önce bitir sonrada oraya iz kalmaması için genelde nem sağla. derinse estetik geçirir ama hafif ise elma koy orayı nemli tut inşallah gecer

0|0
    0|0
  • Bence en kısa zamanda bir cilt doktoruna git burada moralini bozanlar olabilir...

0|0
    0|0
    • anneme gösteremem :( bepanthen sürdüm ama sanırım faydası olmayacak nolur dua edin :( Allah her istediğinizi yapsın inşallah :( lütfen dua edin sorunlu biri değilim Noldu anlamadım bir an sinirden pat oldu :(

• dizine attıysan endişelenme ama doktoru düşün bence en azından diz bölgesi görünen bir bölge değil daha fazla kendinizi strese sokmayın .

• O iz azda olsa mutlaka kalacaktır emin ol. Bıcak kesiyo iz kalıyo falçada kesince hahyli hayli iz kalacaktır eger derin değilse cok az belli olur

0|0
    0|0
  • bence 25-29 yas aralığında birisinin yapmaması gereken bir davranıs ama mademki yaptın artık yapacak birsey yok kendiliğinden gecmesini bekleyeceksin hem annene neden dizlerini göseteriyorsunki nereden görecek dikkat edip

0|0
    0|0
  • İzler geçmez geçmiş olsun onlarla yaşamayı öğreniceksin arkadaşım ;) Bunu atmadan önce düşünücektin hep özentilik sonuçları bunlar

0|0
    0|0
    • Derin değil farkedermi :(

• hepsi açılmadı nokta kadar bir kan gözüküyor kızarık böyle :((( tam kanamıyor nolur :((

• İz kesinlikle kalıcaktır ama derin değilse daha az iz kalır ve yazın güneşlendikçe gitgide daha az belirginleşir yani sen bol bol güneşlenmeye bak yazın.Bndede sigara yanığı vardı kolumda bilerek basmıştık arkadaşlarla gaza gelip 2-3 senede anca geçti güneşlene güneşlene.Bu işler sıkıntılı işler

• GEÇER GEÇER... MERAK ETME

0|0
    0|0
  • falçata izi geçmez..bi abimiz vardı 20 sene önce attığı façalar bile hala belli

0|0
    0|0
  • eczacıyım contractubex 100 gr jel al kullan sürekli geçer eminim

0|0
    0|0
  • dizinin üstündeyse çok görünmez heralde bide derin degilse iz kalmaz fazla korkma

0|0
    0|0
    • derin degil fazla kalır mı nolur :((((( neye ağliycagimi şaşırdım artık

• kendini kesecek ne derdin vardı? kestin derdin geçtimi? ne aglıyosun kesecek cesaretin vardıda annendemi korkuyosun

• çok derdim vardi eğlenmek icin yapmadım bir an sinirden oldu büyük konuşmayın ve kimse hakkında birşey bilmiyorsunuz kotulemeyin. Derdim var hangisine ağlamam gerekiyo bilmiyorum

• maalesf geçmez izi kalır...

0|0
    0|0
  • Kan çizik dışına aktıysa izi kalır.

0|0
    0|0
  • derin değilse gecer

0|0
    0|0
  • kalır merak etme herkes senijiletci diye bakar

0|0
    0|0
  • Abo :D:Dd:D: faça ismail yk :D:D:D

0|0
    0|0
  • kalır ağlama

0|0
    0|0
  • geçmez o izler.manyaklıkta son nokta senin bu yaptığın.

0|0
    1|0
  • geçmezken yaralı stayla diye namın yürür bırak kalsın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Krem filan sür geçer merak etme. Ayrıca annen dizini nerde görcek etek filan giyme bir süre.

0|0
    0|0
  • silvamed silverdin hametan git bu merhemlerden birini al eczaneden hergun sur birsey kalmaz

0|0
    0|0
    • Anneme ne dicem bepanthen sürdüm ise yararmi :(

• annene ne dicegini dusunuyosan neden yaptin? ayrica senin yasin kac teallam yaa... bepanthen ayni hametanla . duzenli kullan gecer

• kapatıcı sür :) annene bacaklarını gösterme artık ben BÜYÜDÜM de :D

0|0
    0|0
  • yazik kizim kendine yazik.git bir manisaya oyle gel ok

0|0
    0|0
Yükleniyor...