Milli takımın play-off şansı ne kadar?

Milli takım niçin bu kadar kötü niçin maç kazanamıyoruz?

Güncellemeler:
adamlar 2 kere geldi bir isabetli şut ve gol attı yok böyle bir şey hem de hollandanı yenildiği hafta
hollandayı yendik eze eze 4 puan toplarmıyız

0|0
15|38

En İyi Kız Görüşü

• Ya çok afedersiniz ama milyon dolarlar dökülüyor oyunculara takımların nerdeyse yüzde yetmişi yabancı. Ama bit b. k olduğu yık işte futbolda. Hayır bu maç kuponlarından kuluplerden donen paraları basketbola yatırmış olsak ispanya dahi karşımızda duramaz. Ne anlıyorsunuz şu futboldan nasıl zevk alabiliyorsunuz bu hanzo bir taraftar kültürü ve bu denli beceriksiz kadrosu varken anlayabilmiş değilim. Bayan milli voleybol takımımız dünya birincisi oldu verilen hediye 70.000 tl. Turk takımı dünya üçüncüsü oldu verilen hediye 750.000 dolar. Nefret ediyorum futboldan. Spor alanındaki tum yatırımları sömürüyor resmen ve bir b. k olduğu da yok yani. Uç beş hanzo da saf saf kupon oynayıp iyice çanak tutuyo bu beceriksizlere. Bir de o hiçbir sonuca ulaşmayacağı bilindiği halde yapılan tartışma programları.. Allahımm.. Mallıkta nirvana!!!

0|0
    0|0
    • basketbolu yakın takip ediyorum ispanya çok güçlü bir takım rudi fernandez , sergio rull, paul gassoll, reyes, daha eksikleri var daha saymadıyım yıldızlar yazdığın konuda haklısın ama futbol da gördüğün gibi Hollanda karşısında ezici bir galibiyet aldiık tüm branşlarda desteklemek lazım ispanya karşısında aktif bir dinlenme oynayarak almanya ile oynayacağız ölüm grubundan çıkmak dileği ile futbola bu kadar haksızlık etme zevkler ve renkler tartışılmaz

• Gelecek nesillerin basketbola teşviki için daha geniş çapta spor tesislerinin inşasından bahsediyorum sen gitmişsin şu anki basketbolcularını yazmışsın ispanyanın 😃

Ya istikrar yok ki.. Bir de her mahalle arasında oynanan , turk insanının en erken tanıştığı en haşır neşir olduğu spor futbol ama yok arkadaş bizde futbol yok.. Enayi gibi de para döküyoruz paso. Aynı para tenis yüzme curling için ayrılsa.. Daha fazla kulvarda yarışsak.. Diğer spor dalları sadece kolej mezunlarına has olmasa..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İnşallah kazanacağız.

0|0
    0|0
  • azcık

0|0
    0|0
  • İnşallah kazanırız :(

0|0
    0|0
    • türkler bir takım ki okyanusta yüzeriz dere de boğuluruz milli takım da aynen öyle Hollanda karşısında çok farklı bir futbol bekliyor bu arada basketbol şampiyonası başlıyor 12 dev adamın bu akşam italya ile saat 22:00 tam destek.

• kesinlike hep beraber olmalıyız tek yürek :)

• Bilmem futboldan anlamam fazla

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamam=/

0|0
    0|0
  • Çek Cumhuriyeti 2. sırada. Çok zor

0|0
    0|0
  • play off olmazsa
    play on olur
    (futboldan anlamayan fever yorumu)

1|0
    0|0
  • Kazanırız elbet

0|0
    0|0
  • Şansı yok bu kadroyla

0|0
    0|0
  • bence çok zor

0|0
    0|0
  • yetersiz kadro?

0|0
    0|0
  • Play-off ne demek

0|0
    0|0
  • Nedemek kii:)

0|0
    0|0
  • burak ve babacan ile zor be

0|0
    0|0
    • volkan gibi bir kaleci var hayret oynatılmıyor burak bir de ingiltereden wet ham takımı istiyor ne yapacaksa adam top kontrol edemiyor duvar yapamıyor Oğuzhan ve cenk tosun kesinlikle oynamalı

• umarım oyle olur ama o ruh yok

• o ruh yok kan değişimi lazım bak Belçika altyapıyı bir yeniledi tamam çok can yakacak beğenmediğimiz Macaristan bile bizim üstümüzde biz se forea adaları ile aynı torbadayız yazık ki ne yazık

Erkekler Ne Diyor 37

• fatih terim suçu mal mal cinconluları oynatıyor hiçde iyi değiller bence
    hollanda maçında volkan şen ne işe yaradı mal mal ynadı

0|1
    0|0
    • katılıyorum eğer Letonya Oğuzhan oynasaydı biz maçı kazanırdık sanki maç seçiyorlar istedikleri zaman nasıl oynuyorlar Anadolu kulüplerin 3 Büyüklere oynadığı gibi oynuyoruz.

• Yok denecek kadar az

0|0
    0|0
  • En başından beri şansı yoktu.

0|0
    0|0
  • iddaaa ediyorum play off a çıkamayız. kalan maçlarda illaki puan kaybedeceğiz. bugünkü galibiyet iyi oyunla gelmedi. hollanda en kötü futbolunu oynadı... bize gelince tarihimizdeki en iyi kadroyu b*k gibi oynatıyoruz

0|0
    0|0
  • Son maçları yenerse olur

0|0
    0|0
  • saçma sapan işler dönüyor yine takımda o ben gelmem bir daha diyor diğerleri yerinde oynamıyor cenk gibi bir adam çağrılmıyor arda desen yerinde oynatılmıyor burak çıkıyor mehmet topal giriyor letonyaya bile skoru korumak adına futbol oynatılıyor golde babacanın ve serdar azızın de hatası vardı baltaya lafım yok ama balta semih veya balta ersan ikilisini oynat bari ozan tufanı bekte başlatmak yanlış neyse ben pek sanmıyorum çıkacağımızı

0|0
    0|0
    • katılıyorum orda şener oynamalı skor koruyamayacaksak niye oynuyoruz Oğuzhan var cenk var illa burak

• inş öyle olur temennimiz elbette o yönde

• Euro 2008 ruhu umarım geri gelir içime doğuyor bizimkiler Hollanda karşısında çok farklı oynayacak. ben şimdiden basketbol Avrupa şampiyonasına hazırlanıyorum.

• bence bunun nedeni tamamıyla fatih terim in yaptığı hatalar sürekli galatasarayla evinde anadolu takımına karşı oynar gibi oynatıyor. misal bu letonya maçında ilk yarıda bu kadar ofansif oynayıp 7 pozisyona girip 4 pozisyon vermemiz ne derece makul? bence bu maçı yavaşta oynasak hiç pozisyon vermeden de oynasak kazanabilecek pozisyonları çok rahat bulabilirdik. Bide bence oyuncu seçerken ayrımcılık yapıyor , ben galatasaraylı olmama rağmen böyle düşünüyorum. Fatih terim in yeri galatasaray

0|0
    0|0
  • düzgün yönetilmiyor
    iş sadece para olmamalı!

0|0
    0|0
  • İş teknik direktörte bitiyor ozan tufanı libero da oynatıp sener i yedekte birakiyorsa orda sorun vardır bana göre haftanın karması değil dediği cenk tosun u almıyorsa yılın karması Burak ta ne vardı şuana kadar takım gol atınca geriye çekilmek kaçıncı yüzyılda kaldı? bir de üzerine bahanler hakemler öyle böyle terim le ne oldu ki hala beklentiler var !

0|0
    0|0
  • Bakın... son iki milli maçın 1 1 biteceğini ve golleri 90da yiyeceğimizi söylemiştim önümüzdeki maç 1 0 yenilgiyle sonlanacak bunu da buraya yazıyorum

0|0
    0|0
  • niyesini söleyeyim sana yumurta... anladın sen onu bu yüzden bizim takım panik halinde eğerki diğer maçlarımızı kazansaydık belki bu kadar panikle bir maça çıkmayacaktık çünkü şu an bütün maçları kazanmamamız lazım o yüzden panik oluyoruz... hani derler ya kontrolsüz güç güç değildir biz şu an öyleyiz play-off şansımız hollandayı yenersek var ama bu panikle bu saçma sapan kontrolsuz futbolla olacağını hiç sanmıyorum kardeşim...

0|0
    0|0
  • meçhul; bekleyip göreceğiz. letonyayı yenemeyen bir takım hollandaya 3 atıyor; bu kadar saçmalık olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Türkiye o gruptan çıkamaz

0|0
    0|0
  • Milli ruhun olmadığı ülkede milli takım kurulması bile abes.

0|0
    0|0
  • Burada hollandayı yenersek şansımız devam eder.

0|0
    0|0
  • bence yok dencek kadar az. hollandanın fikstür daha kolay, bizim izlanda ve çek maçları zor. en fazla 1 puan alırız.

0|0
    0|0
  • çek maçından en az beraberlik gelir (garantiledikleri için) daha sonra bir Anadolu stadında da izlandadan acısını çıkarır. Playoff a gideriz. Sonra playoff da eleniriz.

0|0
    0|0
  • Geçen maç deli oldum ya özellikle volkan a 4net gol. Kaçırdı! İnş bu sefer yeneriz

0|0
    0|0
  • hollnda maçı final yenersee kalırlarr

0|0
    0|0
  • Gökten kafana meteor düşmesi kadar düşük bir ihtimal kanka.

0|0
    0|0
  • Hollandayı yenersek gideriz.

0|0
    0|0
  • oyuncularda ruh yok

0|0
    0|0
  • zor ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • çok zor