Ayrıldığınız bir erkeğin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız?

Bir erkeğin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız

ama ayrisiniz, gereksiz yere ayrildiniz.. Hala sizi sevdigini nasil anlarsiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• gereksız yere ayrıldıgını anlayan AKILLI bır erkek artık AYNI KADINI sevmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gözlerine öyle bir bakar ki erirsin. Hayrandır san. Nerede olsa seni hatırlar. Hep senin hakkında konuşmak ister. Seninle tüm dertlerini unutur. Devamı var ama sıkmayayım. Ama ayrılmışsanız eğer sevme ihtimali az veya yok. Çünkü sevgi imtihanlardan geçer ve sevenler ayrılamaz. defalarca bu imtihanı kazanırlar.

0|0
    0|0
  • hal ve hareketlerinden

0|0
    0|0
  • Zor bir soru beraberken sevdiğini anladıysan hala seviyodur... Anlamadıysan dahada anlayamazsın zaten ya da senden önce başka birini bulursa sevmiyordur...

0|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerinden anlarsın...

sözleri sana karşı bakışları düşüncesinden herşey ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Eğer bi insan sarrafı isen. Gözlerinden gayet basit ve net olarak anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Seviyor mu Sevmiyor mu yaz 2222'ye gönder :D bakarsın cevap gelir :D:D

0|0
    0|0
  • Borç para verirse bir erkek beni seviyor demektir

0|0
    0|0
  • bir erkeği anlamak için ya evleneceksin ya vereceksin başka yolu yok

0|0
    0|0
  • gözünden anlarsın

0|0
    0|0
  • davranışlardan anlarsın

0|0
    0|0
    • tamam da nasil olur davranislari, ayriyiz

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlayamazsın.

Severmiş gibi yapan insanlarla dolu ortalık.

0|0
    0|0
    • dogru..

• evet sever gıbı yapan ınsan cok katılıyorum sana bende o telefonu beklıyorum güzelim bıtırende benim ınsan mucadele etmezmı neden demezmi aramazmı ınsan bu kadar rahat olabılırmı kayıtsız kalması sinir etti beni eger ki o bıtırseydı bana koyardı :D buakşam bitti bizimde mesja cevap vermedı dedımkı ınsan cevap yazma nezaketınde bulunur dedım sanaldan yazdı dedıkı saygı duyarım al işte MAL :D mal ki ne mal

• tekrar görüsüp konusabilirsin veya ortak arkadaslariniz varsa onlardan ögrenebilirsin belki az cok nasil oldugunu nasil davrandigini

0|0
    0|0
  • İşte ayrıldıktan sonra ki zaman içersinde bu soruyu herkes merak eder ama çoğumuz bilemiyoruz acaba o kişi bizi hala seviyo mu yoksa unutuyo mu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...