Sizce Hayatımı mahvedip Hayallerimemi Ulaşayım Yoksa Sağlıklı Yaşayıp Mutsuzmu Yaşayayım?

Arkadaşlar öncelikle herkesin yorumu benim için çok önemli.
Steroid ve Growth hormonunu kullanmayı düşünüyorum. Malum bunlar olmadan dünya çapında yarışmam imkansız.
Maddi olanaklarım fazlasıyla var yani aylık 5000 harcayabilirim bu spora şu an 3000 gidiyor.
Ailemde destekliyor ve harika bir hocam var adını vermiycem türkiyenin en iyi hocası. Bana personal trainer lık falan yapmıyor abi kardeş ilişkimiz var. Cok fazla ilgileniyor. 4 ayda müthiş bir gelişim sağladım. İnce uzun boylu kara kuru çocuktum.
Önümde apaçık bir yol var tüm hocalar iyi bir spor tesisinde idman yapıyorum ve genetiğimin normalden çok iyi olduğunu söylüyor.
Geçen gün hocam yanına çağırdı odada sohbet ettik benim nasıl istekli olduğumu biliyor ve maddi olanaklarım olduğu için ve genetik kalitemle bu işi başarabilceğimi bildiğini söyledi. Gerçekten Yurt dışında yarışmak isteyip istemediğimi sordu ki ben sürekli olan ne pahasına olursa olsun yarışmak istiyorum dedim.
Sakın yanlış anlamayın benden 1 kuruş almıyor hocam. Salondada çalışmıyor maddi ihtiyacı yok onunda yaşıda buyuk.
Ve bu işi yapmak istiyorsam hormon almamın farz oldugunu söyledi ki haklı. Yanlız hormon alırsam şunlar olcakmış; 1 psikolojim değişicek ben ben olmıyacağım 2 fiziğimde ilerleyen yaşlarda küçükte olsa sıkıntı cıkma ihtimali olucakmış kanser vs gibi ama olmayan sporcuda cok 3 evlenirsen ya spor hayatın biter ya da evlenmessen benim gbi sporcu ama bekar kalırsın dedi.
Ama ben bu işte başarı sağlayıp iyi bir vücutçu olursam ki en büyük hayalim çok mutlu olucam. 4 aydır o kadar mutluyumki spora başladgımdan beri anlatamam. Çalışıp ordan o yorgunlukla koşa koşa idmana gidiyorum hocama yetişmek için.
Sizce bu işi yapmalımıyım mutlu olmak için yoksa hayallerime veda edip mutsuzmu olayım? Emin olun kesinlikle mutsuz olucam ilerki yaşlarda :/

Güncellemeler:
Önemli bir şey sorduk ya sakın akıl vermeyin. Nasılım desem 50 yorum banko... :S
Bu sporun bana getirdikleride oldu. 5 yıllık sigara hayatımı sona erdirdim bıraktım. Artık boş insanlarla uğraşmıyorum. Günüm dolu dolu geciyor daha dinamiğim. Kendimi buldum desem yalan olmaz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• aslında sen kararını çoktan vermişsin sadece onay bekliyorsun. içinden geçeni tam olarak dile getiremiyorsun bundan çekiniyorsun sanırım. hormon alman ne kadar doğru açıkçası en ufak bir fikrim yok. kendin için en doğrusunu yapacağını düşünüyorum. kalbini dinle yeter. :) umarım mutlu olursun :D :D

0|1
    0|0
    • Şaşırttın beni :) ruhumu okudun. Resmen onaydan geçirmek için bekliyorum biraz kendimden birazda insanlardan destek istiyorum çünkü geri dönüşü olmayan bir yol. Kullanan abilere sordum dediler hep kullandıkca daha fazla enjeksiyon yapıcaksın sonu olmayacak sigara kullanmaktan farkı yok bırakmak cok zormuş. İnsan hep daha fazla buyumek istiyormuş. Aslında ben cok buyudum 4 ayda ama aynada baktıgımda aynı ugur gbi cünkü günde 25 kere vucudumu izliyorum göz alışkanlığından buyudugumu farkedemiyorum. Cok zor bir yol ayrımındaym yorumun için sağol işime yaradı 😍

• takma sen onları çok olup kafan karışacağına az olsun öz olsun :) güle güle :D

• 😍😍😍👋👋👋👋

En İyi Erkek Görüşü

• kimse iplememiş adamı
    bak panpam, anlattıkların eğer doğruysa tek diyeceğim şey, hayallerinin peşinden git, bir amacın var abi, bir tutkun var, bir hayalin var ve bu hayalin peşinden gidebilicek imkanın var.
    "Uğranda ölünebilecek hayaller vardır senin hayallerinde onlardan panpa yemin ediyorum sen anlatırken ben mutlu oldum, ben heyecanlandım.
    bak ben buraya rez alıyorum ilerde başarılı bir sporcu olunca. Röpörtajlarda dergi kapaklarında falan benden bahset, "atınıgibenkovboy07" zamanında beni motive etti, burdan ona teşşekkür ediyorum tarzı bir şeyler söylersen çok mutlu olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir hayal hiçbir meslek hiçbir mutluluk sagliktan önemli değildir. Halterci bir kuzenim var ve doping kullanıyor vücudu alıştığı için artık sıkıntı çıkarıyor geceleri kalp sorunu yaşıyor nefes almakta güçlük çekiyor. Belki şimdi mutlu olacaksın ama ilerisi kötü sonuçlar doğuracak

0|1
    0|0
    • Evet ilersi kötü olma ihtimali var. Ama cok yuksek değil bu ihtimal. Ama karar veremiyorum bir türlü. Eger karar verirsem 6. ayımda ilk kürü kullanabilirim. Zamanım daraldı 2 ayım var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...