Sizce Hayatımı mahvedip Hayallerimemi Ulaşayım Yoksa Sağlıklı Yaşayıp Mutsuzmu Yaşayayım?

Arkadaşlar öncelikle herkesin yorumu benim için çok önemli.
Steroid ve Growth hormonunu kullanmayı düşünüyorum. Malum bunlar olmadan dünya çapında yarışmam imkansız.
Maddi olanaklarım fazlasıyla var yani aylık 5000 harcayabilirim bu spora şu an 3000 gidiyor.
Ailemde destekliyor ve harika bir hocam var adını vermiycem türkiyenin en iyi hocası. Bana personal trainer lık falan yapmıyor abi kardeş ilişkimiz var. Cok fazla ilgileniyor. 4 ayda müthiş bir gelişim sağladım. İnce uzun boylu kara kuru çocuktum.
Önümde apaçık bir yol var tüm hocalar iyi bir spor tesisinde idman yapıyorum ve genetiğimin normalden çok iyi olduğunu söylüyor.
Geçen gün hocam yanına çağırdı odada sohbet ettik benim nasıl istekli olduğumu biliyor ve maddi olanaklarım olduğu için ve genetik kalitemle bu işi başarabilceğimi bildiğini söyledi. Gerçekten Yurt dışında yarışmak isteyip istemediğimi sordu ki ben sürekli olan ne pahasına olursa olsun yarışmak istiyorum dedim.
Sakın yanlış anlamayın benden 1 kuruş almıyor hocam. Salondada çalışmıyor maddi ihtiyacı yok onunda yaşıda buyuk.
Ve bu işi yapmak istiyorsam hormon almamın farz oldugunu söyledi ki haklı. Yanlız hormon alırsam şunlar olcakmış; 1 psikolojim değişicek ben ben olmıyacağım 2 fiziğimde ilerleyen yaşlarda küçükte olsa sıkıntı cıkma ihtimali olucakmış kanser vs gibi ama olmayan sporcuda cok 3 evlenirsen ya spor hayatın biter ya da evlenmessen benim gbi sporcu ama bekar kalırsın dedi.
Ama ben bu işte başarı sağlayıp iyi bir vücutçu olursam ki en büyük hayalim çok mutlu olucam. 4 aydır o kadar mutluyumki spora başladgımdan beri anlatamam. Çalışıp ordan o yorgunlukla koşa koşa idmana gidiyorum hocama yetişmek için.
Sizce bu işi yapmalımıyım mutlu olmak için yoksa hayallerime veda edip mutsuzmu olayım? Emin olun kesinlikle mutsuz olucam ilerki yaşlarda :/

Güncellemeler:
Önemli bir şey sorduk ya sakın akıl vermeyin. Nasılım desem 50 yorum banko... :S
Bu sporun bana getirdikleride oldu. 5 yıllık sigara hayatımı sona erdirdim bıraktım. Artık boş insanlarla uğraşmıyorum. Günüm dolu dolu geciyor daha dinamiğim. Kendimi buldum desem yalan olmaz

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...