Onu hala seviyorsa benimle olmasını istemem. Akıl verir misiniz ne yapmam lazım?

1.5 yıllık bir ilişkim var, erkek arkadaşımın benden önce 6 senelik bir ilişkisi olmuş, kızı çok sevmiş, çok zor dönemleri birlikte atlatmışlar, kız kansermiş, ve erkek arkadaşım kıza destek olmuş o dnemlerde hep... kız iyileştikten 6 ay sonrada ayrılmışlar... kız telefonlarını açmamış, beni bir daha arama demiş, aileside sebep olarak erkek arkadaşımın onu ziyaret etmemesi sebebiyle kızın bu kararı verdiğini söylemiş. ancak 10 gün önce tüm bunalrin bir düzmece olduğunu öğrenmiş. ailesi erkek arkadaşımı istemediği için kıza yalanlar söylemişler, aynı şekilde erkek arkadaşımıda kızın onu istemediğini söylemişler... şimdiyse üzgün çok, onca yaptığım şeydne sonra bu yapılırmı diyor. bense hem onun durumuna üzülüyorum hemde kendi durumuma. ne yapmam lazım, ona nasıl destek olmalıyım bilmiyorum... yani çıkmadan önce arkaadslarından o kızı ne kadar sevdiğini duymuştum, ona kızla konuşmasını neden ona sormadan ailesine inanıp onunla konuşmadığını sor için rahatlasın dedim. ama olmaz bitti o benim için diyor, ama gözlerinden ne kadar üzgün olduğunu görebiliyorum. sizce ne yapmalıyım, ona geri dönmesinden de korkuyorum, ama onu hala seviyorsa benimle olmasınıda istemem... akıl verin nolur?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ilişkiniz başlayalı az zaman olmamış .birbirinizin duygularını ,düşüncelerini ,sevgisini anlamışsınızdır.bence korkma geri dönmez eski sevgilisine .bu kadar düşünceli biriyle birlikte isen seni üzmeyi göze alamaz .sizin yapacağınız onun eski sevgilisinden dolayı ona nasıl yardımcı olacınız değil ,sizin nasıl daha mutlu olacağınızı düşünmen gerekir .mutlu olun her anın keyfini çıkarın sık sık ona sevdiğini söyle .senin sevginle toparlanacak seninle mutlu olacak .yalnız bırakma .hep yanında ol .

1|0
    0|0
    • belkide hala onu sevdigini dusundugumden, eger boyle birsey varsa bunu bir an once ogrenmek istemem... ya da bana deger verdigi, uzmek istemedigi icin belkide hep olmak istedigi kisiyle olma iii degerlendirmicek olmasi... bunun olmasini istemem, ama bunu bu sekilde ona soyleyemiyorum.. soylemelimiyim onuda bilmiyorum

• isteseydi sizinle bu kadar zaman birlikte olmazdı .senle yapamıyorum ona döneceğim derdi muhakkak .dediğim gibi seni üzecek bir adama benzemiyo .eski sevgilisini hatırlatman ,ona dahada acı verebilir ,unutacak bir şekilde .mutlu olun beraber uzaklaşmayı teklif et gezin başbaşa rahatsız olmayacağınız bir yere gezmeye gidin .

0|0
    0|0
  • arkadaşın kıza hep destek olmuş ve kız bunun farkındaydı. sonra nasıl oldu da ziyaret etmeme gibi olaylar çıktı orayı anlamadım. ayrıca bu nasıl düzmece olabilir? ziyaret etmemişse kız bunun bilincinde olurdu ve ailenin kızı kandırma girişimine gerek kalmazdı. yani haklı bir bir ayrılma sebebi olurdu. yanlış mı okudum?

0|0
    0|0
    • yok, kisa yazmaya calisinca bazi seyler oturmuyor... kiz haftasonu gelmesini istemis, ama erkek arkadasim isi oldugu icin o haftasonu gitmemis... ondan sonra bunlar patlak vermis... erkek arkadasima kizin bunun icin cok uzuldugunu vs vs soylemisler. kizada tam ne yalan soyledikelrini bilmiyorum ama iste seni sevmiyor, hatta aldatiyor olabilir vs vs diye islemisler hep... yani kiz erkek arkadasim o haftasonu gitmedigi icind egil, ailesinin soyledigi seylerin uzerine birde gelmeme olayindan

• neden boyle bir yalan soylediler konussana dedim olmaz dedi... kizida senin gibi kandirmislar, en azindan onunla konus, ayni durumdasiniz dedim. olmaz bitti o benim icin dedi

• o zaman özeteyelim bunu. anlaşılan erkek arkadaşın oyuna geldiğini bile bile kızı terk ediyor. saçma bir senaryo olmuş. arkadaşın bende geri zekalı izlenimi yarattı. ya da hazır böyle bir durum olmuşken terk edip işime bakayım diye düşünmüştür. seni seviyordur belki.

• sevgilinin kızın ailesine kanmasının yanında kızda ailesine kanmış.onca zaman olmuş hiç arayıp sormamış.

0|0
    0|0
  • onu seviyorsan ben beklerim git konuş devam ederseniz yoluna çıkmam de etmezseniz gel ben seni hep beklerim de.. bu fedakarlıktır. yada onu unutmadan gelme de buda onun karşısında ezilmemek ve saygınlık kazanmak olr. genelde ikincisi kazandırır insana

0|0
    0|0
    • unutugunu soyledi, beni sevdigini de... sadece o kadar seyden sonra yapilan haksizliga uzuldugunu... ama yuzundeki huznun sadece o olmadigini dusunuyorum.. 1.5 yildir tanidim sanirim onu, yani uzuntusu sadece yalan soylenmesi degilmis gibi geliyor

• zamana bırak kararını versin. İnşallah sonuç seni üzmez...

• Geçmişte kaldı sen varsın senin sucun ne seni karıştırmayacak bu işe olmadıysa olmadı ama artık sen varsın yazık değilmi sana senden önce senin bilmedigin işler için üzülüyorsun bence arkadaşın bu durumu gözetmeli seninde bir gururun var maden okadar çok seviyordu tutup kolundan götürseydi bence biraz olayları anlatımda ekleme var gibi

0|0
    0|0
    • bana iki gun once soyledi durumu, neden anlatmadin dedigimde aynen sizin yazdiginiz gibi sna yansitmak istemedim senin sucun yok dedi... eklemeleri cikarmari bilemem ama bende sordum, onca yildan sonra neden hemen vazgectin, o kadar aramadim tellerimi acmamaya basladi, sonra acip beni bir daha asla rama dedi kapatti ve telini bir daha acmadi, bir hafta sonra kalkip yasadigi sehre gittim, kapida bekledim cikmadi annesi cikti gelme seni istemiyor artik demis.. baska ne yapabilirdim ki dedi..

• O kızın ailesi kafayı yemiş.

Sevgilinde o Aileden çıkan bir kızla ilişkisi olduğu için manyak.

Sende öyle bir sevgilin olup bu soruyu sorduğun için kafasızsın.

Hayatta başarılar.

0|0
    0|0
  • bence ikisinin arasını duzelt bu durumda sana koyar ama dogrusu bu .

0|0
    0|0
  • canını sıkma kendini düşün

0|0
    0|0
  • Ne güzel insansın sen..sana aşık oldum görmediğim halde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üzgün olmasi gayet normal bence, 6 sene az bi süre degil sonucta üstelik cok zor günler gecirmisler birlikte.

ama artik ayriligi kabullenmistir yüksek ihtimalle, seninle yeni bi hayata adim atmis birnevi, şu anda kafasi az karismis olabilir ama bence zamanla düzelir ve tekrar gayet normal olursunuz

0|0
    0|0
    • bizim iliskimizi etkileyen bir durum olmadi, ama bu ogrendiklerinin onu ne kadar sarstigini gorebiliyorum sadece

• oda gayet normal, dedigim gibi 6sene baya uzun bi süre, simdi durumlarin farkli oldugunu ögrenmesi sarsar ama zamanla oda gecer

• onunla konusmasını soledıgıne o kadar şaşırdım ve takdır ettım kı anlatamam ... sonucta erkek arkadasın kandırılmıs resmen ...ama ne denılır kı zaten gıtmek ıstese sen elınde tutmaya çalışsan da gıdecektır...ama bır yandan da ıyı yapıyorsun uzamadan ansızın gıtmeden saygınlıgını koruyorsun ...valla ne dıyecegımı bılemedım ... sevıyor ddıın 6 ay çok uzun bır sure degıl ayrılık için herşey olabılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...