Milli Takim Kadro önerileriniz?

Kaleci:
Mert Günok
Alperen Uysal
Mert Akyüz

Savunma:
Semih Kaya
Serdar Aziz
Aykut Demir
Sener Özbayrakli
Caner Erkin

Orta Saha:
Alper Potuk
Necip Uysal
Ozan Tufan
Hakan Calhanoglu
Salih Ucan
Oguzhan Özyakup
Musa Cagiran
Emre Colak

Forvet:
Muhammet Demir
Cenk Tosun
Gökhan Töre
Deniz Türüc
Bilal Basakcioglu

Madem 2018 olacak yeni hedef o zaman kadroda gercek degisiklikler yapin ! Hak eden giysin artik su formayi..
30 yasina gelmis adam degil en büyügü 27-28 olsun. Ona bile yaslandi artik diyelim !
Savasan egosuz basariya ac bir Milli Takim olsun !

Ne biliyim Enes`i cagirin aday kadroya. Kaan Ayhan`i cagirin. Gelecek yillarin takimini olusturun !

Güncellemeler:
Necip ve Ozan cok yonlu.
Ayrica Musa da bek olmasa da defansta oynayabiliyor.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardo 1 stoper ve 1 sol bek daha eklemen lazim

0|0
    0|0
    • Necip ve Ozan cok yonlu.
      Ayrica Musa da bek olmasa da defansta oynayabiliyor.

guncellemeye gitti * 😂😅

• Abi Necip bek oynadigi zaman neler oluyor bilmiyormusun? :D Musa zaten cok yetenekli degil defansa koyulursa sali pazari gbi olur orasi :D Bizim takim daha bir taktige ayak uyduramiyor boyle akici bir taktigimiz olursa basarli olamayiz

• abim Necip yapabilir. Sen eger adama seni mecburiyetten kadroya almisim hissiyati yerine, benim jokerimsin kadroda ki has adamimsin güvenini versen, yedek oturdugunda bile takim icin degerli oldugunu hissettirsen o adam oynar. Bunu en iyi yapan Senol Günes zaten :D
      Musa Cagiran öne cikan genc sayisinin azligindan kadrodaydi seni kirmiyorum yerine Emre Can`i cagiriyorum.
      Okay da bir sonra cagirilacak isim :D

Sevgili abim Hollanda maci gectikten sonra 2 mac DK 18 elemelerinden önce de bilmem kac hazirlik macin var. Yani bu sistemi cok rahat kurabilirsin.
      Ayrica oyun akici ama cok cok hizli olmayacak ki gecis sürecinde baski, top hakimiyetinde ezici üstünlük, pas sayisinda ezici üstünlük ve de sut sayisi kriter olucak. Yani baslangic olarak Barcelona`nin sikici oyununu ilerleyen zamanlardaysa Barcelona`nin tito dönemini ( yanlis hatirliyor olabilirim tiki takayi hizlandiran adam ) ya da Arsenal`in baskili tarzini ortaya koyacaksin.
      Bir de arsenal defansi gibi olmayacaksin :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Necip uysal mi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Leverkusen de oynayan ömer toprak ilave edilebilir savunmaya. Salih ucanı alma nedenini anlayamadım 2 senedir mac oynamadı şu an türkiye ligine getirsek burada bile ilk 11 oynayamaz. Enes desen o da ilk 11 oynayamıyor hala. İzlanda milli takımına bir baktım adamların ilk 18 i 3 senedir düzenli olarak forma giyen oyunculardan oluşuyor ve ilk 11 i de hep aynı. Bizim gibi her maca farklı adamlarla cıkmıyorlar. Forvet tercihlerin çok güzel Celticte oynayan Nadir Çiftçi de iyi

0|0
    0|0
    • Ömer Toprak milli takimi istemiyor Gökhan olayi yüzünden. Serdar Aziz`in ondan eksik kalir yani yok bence.
      Salih henüz 20 yasinda. Ve Roma`da tek tük maca cikiyor. Hazirlik macinda da izlemistim.
      Ancak zaten ilk 11 oyuncusu olarak yazmadim. Ama Hakan ve Emre`nin olmadigi bir durum söz konusu oldugunda ortasaha da yaraticilik eksikligini cekebilirsin. Oguzhan sürekli degil, Alper yaratici degil hirsli ve yetenekli. Yani Salih Emre`nin kanat olabilecegi Hakan`in olmayabilecegi durumlarda yaratici rolünde oynayabilecek bir oyuncu.
      Düzenli forma konusunda haklisin ama sorun bizim kadroda degil bizim lig takimlarinda. Bu saydigim oyuncularin cogu düzenli oynatilmiyor ki.. Belki Emre Can`i unutmus olabilirim.

Nadir Ciftci belki gercekten cok basarilidir ama ! ben düz forvet sevmiyorum abi ya :/
      Yani belki Cenk Nadir degisikligi olabilir ama acik konusmak gerekirse Cenk`i de yedek olarak kesin gol gerekirse diye yazdim.
      Benim forvetim Muhammet tarzinda olmali :D

• Oluşur zamanla

0|0
    0|0
  • Günay Güvenç
    Şener Semih Koray Günter Caner

Ozan Tufan Hakan Ç. Emre Çolak Alper

Muhammet D. Enes Ünal

0|0
    0|0
    • Emre Colak Alper degisse daha iyi olabilir gibi.
      Ya da sanirim kanatlari ic rolünde bekleri ise kanat rolünde yazmissin.
      Koray Günter icin cok erken cok tecrübesiz. Yerine Serdar Aziz olur ya da Aykut Demir.
      Bir de kale icinde daha tecrübeli ve genc olan isimler var.

• olabilir koray için erken ama serdar azizin milli takım derecesinde olduğunu düşünmüyorum ömer toprak olabilir ama

• Ömer kendi istemiyor.
      Serdar emin ol o derecede be abim.

• Volkan şeneri daha milli takıma alan olursa izlemeyi de desteği de bırakıcam milli takıma

0|0
    0|0
    • *Şen :)

Fena degil ama haklisin YETER ARTIK..

Yükleniyor...