Öğle uykularını sevenler?

En çok öğle uykularımı akşam uykularımı daha dinlendirici? yazın o sıcak havada evde serın yatagınızda uyku çekmek pekı? dısarıda kar yagarken okulllarında resmı kuruluslarında tatıl olması uzerıne cekilen güzel bir öğle uykusuna kim hayır diyebilir?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ögle uykusu iyidir İspanyollar siesta diyorlardi degilmi.Acikcasi pek gündüz uyuma taraftari degilim firsatimda olmuyor ama.Gecen yaz bir hafta evde pinekledigimde ögleden sonralari klima karsisinda yattigim icin grip olmustm yaz günü:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bazen çok şart...

0|0
    0|0
  • öğlen uykusu hem şifadır hem sünnettir,dikkat edin her sünnetin ayrı ayrı şifası vardır dün batıl diyenler bugün tavsiye ederler,tabi günümüzde işi gücü bırakıpda öğlen uyumakda mümkün değil.bizlere gece uykusu bile haram olmuşki,artık hemen hemen herkes gece 12-01 den aşşağı yatmıyor

0|0
    0|0
  • bir gece bir gündüz çalışan birisi nasıl uyuyabilir sen anlat, söz veriyoruyorum sana her öğlen uyuyacağım :)

0|0
    0|0
  • öğle uykuları 8 yaşındakıler için değilmiydi :(

0|0
    0|0
  • valla çalısırken öğlen uyuma sansı yok ama afta sonralı evet öğre uykusu iyi geliyo zaten sağlıgada öyle uykusu iyi geliyomus

0|0
    0|0
  • öğle siestalarının yeri ayrı akşam uykusunun. ama bizim ülkemizdede bir yarım saat uyku araları olsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • öğlen yarım saat gece uykusundan 2 saate değer

0|0
    0|0
  • farketmez her zaman her yerde uyurum .

0|0
    0|0
  • öğle uykusu daha dinlendirici. ama yapmayalı uzun zaman oldu.

0|0
    0|0
  • ben bayılıyorumm keşke mecburi olsa

0|0
    0|0
  • çok severim haftasonu evdeysem mutlaka azıcık yaparım.hem çok faydalı ama kısa olacak abartmadan

0|0
    0|0
  • ofiste masanın üstüne yayılarak iki büklüm bile uyuyabiliyorum.

0|0
    0|0
  • zamanında uyurdum.artık çalışıyorum uyumuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 7/24 sevenlerdenim .ş öğlen uyuyunca uyanamyorum geceye kadar mefta gibi uyuyorum :$

0|0
    0|0
  • Beni çarpıyor öğle uykusu

0|0
    0|0
  • öğlen hiç uyuyamam . uyumam için zifir karanlık şart

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum ama maleef çalıştığım için uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • Ah öğle uykusu bir baska.