Diş sağlığınıza ne kadar dikkat ediyorsunuz?

Diş sağlığınıza ne kadar dikkat ediyorsunuz..

Fırçalama günlüğünüz nedir

Gün

hafta

ay

yıl

Ben dişe aşırı önem veren birisiyim...

bana ait ben harici kimsenin kullanmasına yasak olan 2 macun tüpü mevcut 2 tane ayrı fırçam var.

sensoydne beyazlatıcı ve hasas dişler için sanırım..

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Macunum benimde aynı marka ve aynen ayrı durur bana özeldir iki diş fırçası diş ipim ve sabah yataktan kalktığım zaman ilk iş dişimi fırçalamaktır.Bana yemek yemedin gece fırçaladın gece yatarken derler ama bilmezler o hissin ne kadar güzel bir şey olduğunu.Günde 3 defa fırçalardım dişçim ikiye düşürmemi diş etlerinin sağlığı için bunun daha iyi olduğunu söyledi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 2 kez fırçalarım , diş etlerime masaj yaparım ama bu günlerde diş eti problemi yaşıyorum ilk kez oluyor bu dişlerim dökülecek diye korkuyorum :((

0|1
    0|0
  • Fırçalamaktan aşındırdım dişlerimi :(

Çok iyi bakarım,diş firçamı kullanmayı geç,yanından kimse geçemez.. Hertürlü eşyam içinde geçerlidir bu,bana ait olan bişeyi başkası kullanmaz,giysi falan olsa mutlaka yıkarım yıkamadan giyemem,hastalık yapıcam kendime yakında :(

0|1
    1|0
  • Ben günde 3 defa fırçalarım fakat dişlerim çok güçlü değil arkadasım bayramdan bayrama fırçalar disleri çürümüş tuvalet tasına dönmüş çocuk cevizleri,fındıkları çatır çatır kırıyo sinir oluyorum...

0|1
    0|0
    • Fındıkları,cevizleri çatır çatır kırmak için mi fırçalıyosun yoksa sağlığın için mi ?

• Sonuçta fırçalıyorum nedenine gerek yok.

• günde 2 defa fırçalarım

0|2
    0|0
  • günde 2 kez fırçalarım mutlaka. sensoydne beyazlatcı kullnıorm bende

0|1
    0|0
  • diş ipi ve arayüz fırçası bile kullanıyorum ee dişçiyiz yapmasak ayıp olur :)

0|1
    0|1
  • Her gün 2 defa fırçalarım eğer fırçalamazsam kendimi çıplak hissediyorum :)

0|1
    0|0
    • Bende pis hissediyorum sanki herkes dişlerimi kesiyomuş gibi :))

• Günde 2 kere fırçalarım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O kadar çok dikkat ederim ki, ne zaman aklıma gelirse o zaman bakımını yaparım :D

Mesela 3gün, 3hafta yada 3 ay sürer aklıma gelmesi :D :P

0|1
    0|0
  • Evet bende dikkat ederim. sensodyne kullanıyorum

0|1
    0|0
  • günlük ama diş sağlığı sadece kendiniz bakmakla olmuyor. herkesin kemik yapısı farklı. kimisinin bakarak dişi çürür. başkası bakmadan bütün dişleri sağlamdır. böyle değişken birşey işte.

1|1
    0|0
  • günde iki kere

0|1
    0|0
  • Sensodyne Beyazlatıcı kullanıyorum.Günde en kötü 1 defa fırçalarım.

0|1
    0|0
  • 6 ayda bir bedenimi 3 ayda bir başımı yıkayan insanım diyişi geldi recep ivediğin, açıklamada hafta ay yıl yazdığını görünce :D Düzenli fırçalıyoruzda diş ipi şart tabi.

0|1
    0|0
  • ben sadece bir tane kullanıyorum sanki ağız bakım seti ağız yarasına dişeti kanamasına diş eti çekilmesine plak tabakalarında komple temizlik yapıyor

ayrıca diş lekelerine beyaz lekelere

0|1
    0|0
  • Ben oral-b kullanıyorum günde 2 kere fırçalarım hiç diş teli takmadım ve tek bir dolgum bile yok. Bende önemsiyorum

0|1
    0|0
    • fırçadan daha çok işe yarıyor sinsi arayüz çürüklürine engel oluyor diş aralarında çok yiyecek birikir ve fırça araları temizleyemez unutma

• Diş taşı ne demek nasıl oluşuyor. Yani ben nasıl anlayabilirim

• Günde iki defa fırçalarım kesinlikle ve sabah kahvaltısında bir bardak olmak üzere günün diğer saatlerinde çay içmem. Çünkü çay ve kahve gibi içecekler dişleri sarartır diye biliyorum. Onun dışında bir şey yapmıyorum.

0|1
    0|0
  • dikkat ediyorum...ama eksikler var yinede diş te bi arkadasım implant yaptırayım sana diyor ama benim toto yemiyor :) .yıllık temizletiririm genelde.her gün fırçalarım .

0|1
    0|0
  • günde 2 kere bazen 3 de oluyo fırcalarım aksatmam dişler en çnemli yerler bakmak lazım

0|1
    0|0
  • bayramdan bayrama diş fırçalıyorum

0|1
    0|0
  • Arada sırada fırçalıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...