Hani çirkin kadın yok deriz ya...

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır deriz ya peki aynı şeyi bide erkekler için çirkin erkek yoktur parasız erkek var desek nasıl olur ? ...

özellikle kızların cevabını merak ediyorum aasdkkjkjkjkjkjjkjkj:))))

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• cuk dıye oturur bu laf .. zorla güzellık olmaz estetıkle olur onun ıcınde para lazım paraa :)

0|2
    0|0
    • haha aynen parasız olmuyo yav dimi :)

• Para = Hayat :D hayatta zorluk nedır parasızlık nedır bılmeyenler ancak paranın degerını anlamazlar bana gore :D

• Hiç yağcılığı sevmem.Çirkin kadında çirkin erkekte vardır :))

0|2
    0|0
  • Çirkin erkek yoktur, odun erkek vardır.

0|1
    0|1
  • çok iyi çokkk

0|1
    0|2
  • Kizlar neden bukadar Erkegin parasina onem veriyolar anlamiyorum. Simdi bir kadin once kendi ayaklarinin uzerinde dursun. Erkege muhtac olmasin. Bu bir. İkincisi ne zengin erkek gordum kisiligi yok serefsizin onde gideni. Yani bir insanin kiz olsun erkek olsun karakteri kisiligi onemli. Para madiyat sonradan gelir.

0|0
    0|0
  • çok doğru .

0|0
    0|0
  • Çirkin erkek yoktur. Öküz, abaza, ve bencil erkek vardır.

1|1
    1|3
  • çirkin kadın vardır

0|1
    0|0
    • vardır tabi ya makyajda paklamıyo dımı bazılarını :)))

• tabii ki estetik ameliyatı yüz nakli filan deseler tamamda bakımla bi ilgisi yok olayın :D

• aasdsfsçgjkjkj:):))9

• hiçbirine katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • doğrudur :D

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0
  • okey tamam.

0|0
    0|0
  • sen çirkin bir kadınsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• fiyatı olan kızlar için söylenebilir kanka.haklısın.

1|0
    0|0
  • Adamın dibisin hacıııı :)

0|0
    0|0
  • Dünyada iki tür insan vardır. İyi insanlar kötü insanlar. Renkler, dinler, ırklar ne olursa olsun değişmez kaide. Esas olan hangi tarafta durduğunu bilmekte. Yoksa çirkin, fakir gibi tanımlamalar getirmek bir birey olarak haddimiz değil. Güzel olsa çirkin olsa paralı olsa fakir olsa ne yazar insan olamadıktan sonra.

0|0
    0|0
  • 1 ) 'çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır' cümlesi tamamen kozmetik sektörünün bir uydurmasıdır .

2. çirkinlik göreceli bir kavramdır. ( belli estetik kurallar haricinde )

3. bu işlere pekte para bakmaması gerek aslında ama günümüz türkiye sinde artık durumlar bu duruma geldi. ama tabi paran yoksa dilin var ..

kadınlar duydklarına inanır erkekler gördüklerine o yüzden ki kadınlar makyaj yapar erkekler yalan söyler... =)

0|0
    0|0
  • evet aynen. türk kızlarının dini imanı para.

0|1
    0|0
  • dostum sen çılgınsın

0|0
    0|0
  • o değilde parası ve tipi olupta hala boş dolaşan bulamayan kankilerim var benim buna açıklama getirsenize..

0|0
    0|0
  • Bu soru bi harika dostum :D

0|0
    0|0
  • çirkin kadın vardır...bakımlıda olsa çirkinliği kapanmaz...çirkin kadın yoktur tezini atan kişinin hipotezlerinde sorun var...teorisini gözden geçirsin...fazla masturbasyon zihni bulandırıyor...

0|0
    0|0
  • 10 numara olur :)

0|0
    0|0
  • :D euheuheu D:D

0|0
    0|0
    • Bakımsız kadın ve bakımsız erkekde vardır;) parasız olanda varda :) işte :)

• Para tip mevzuunu bi kenara bırakalım, acaba bu dilin laf yapması mevzunu nasıl çözebilriz?

0|0
    0|0
  • Ayy bn cok guzelım <3

0|0
    0|0
  • aynen dostum

0|0
    0|0
  • Ben şuna kıl oluyorum aynaya eğilip bakmayan kızları birde karşısındaki erkeğe çirkin demesi yokmu harbi kıl oluyorum..

hele bu sitedeki kızlar evde kalmış

yaş 25 fosil olmuş yaş 30 tarihi eser olmuş

utanmadan birde erkeğe laf ediyor..

birine çirkin demeden önce ilk kendi tipinize bakın...

0|1
    0|0
  • Süper olur tamda bu işleri biliyon parasız erkek kızlarda bara bara bara,bere bere bere diyorlardı...:-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...