Her kadın bir gün için bile olsa Rus kadını olmalı? Kızlar bu söze katılıyor musunuz?

Arkadaşlar ben 8 ay dir bir rus kizıyla beraberim ve çok mutluyum, kız bana dünyanın en değerli ve yakışıklı erkeği gibi davranıyor ve çok sadakatlı ve ahlaklı bir bayan ve de dünyalar güzeli ama hiç kaprisleri ve tripleri yok .

Beni olduğum gibi kabul ediyor ve kıskanç ve koruyucu özeliklerime hayran kalıyor.

2 ay sonra evliliği düşünüyoruz inşallah.

Benim daha önce türk bayanlarlada arkadaşlığım olmuştu iyki onlardan biriyle evliliğe kadar gitmemişim hayatım kayardı allah korudu beni.

Bence Rus kadınları dünyanın en güzel ve evcil kadınları.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun sana. En iyisini yapmışsın. Rus kadınları dört dörtlük kadınlardır. Bizim burda bir tanıdık Rus kadınıyla evlendi, başörtülü dindar kaynanası bile gelininden memnun. Varın gerisini siz düşünün. Mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ütopyan çok etkileyiciymiş, ama bu senaryo iş-yemez. Başka varsa bekleriz. Öptüm, bye

4|0
    0|0
  • asla inanmam çünkü kaprissiz insanlarla kimse uzun süre birlikte olmaz. erkekler burnunu sürteni sever ancak bu dilden anlarlar

0|0
    0|0
  • O hatun bigün seni aldatıncada ruslar kaka türkler can olacak demi.ne s...sın arkadaşım ya bi tane rus tanıyıp ruslar bikaç tane türk tanıyıp türkler diyosun.o kız dediğin gibiyse sana çok çok fazla tez zamanda layığını bulur inşalah

1|0
    0|0
  • Bir musliman ancak bir muslimanla evlenir, cok gunah

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ruslar gerçekten bu konuda çok samimi. Hatta Taylan diye bir arkadaşım var. Kendisi Rus bir bayanla evli. Bu Taylan dediğim kişi hanımına karşı son derece soğuk ve ilgisiz. Buna rağmen kadın onu hala deliler gibi seviyor. Ve sevgisinden hiçbir değer kaybetmedi. Türk kızı olsaydı, çoktan aldatmıştı bence...

0|1
    0|0
  • tam bir rus kadını tarf etmişsin. benim de bi ukraynalıyla kısa süreli bi ilişkim olmuştu. kapris trip kıskançlık sıfır. nası beceriyolar erkek gibi davranmayı hala anlamış değilim. hadi güzellliklerini bikenara bırakalım, vardır binde bir türkiye de de belki öyle güzel hatun ammmaaa o kadar güzel olan bi türk kızının nazını sazını düşünemiyorum bile :))

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun.

evet, bi rus kızı sevdi mi, tam sever, sadık olur. kolay kolay bırakmaz sen bırakmadıkça.

0|0
    0|0
  • Mama luba dabay dabay dabay :D

0|0
    0|0
  • bu soru türk kızları önüne gelen erkekler ilişkiye sıcak bakmalı cümlesiyle aynı anlamı taşıyor

3|0
    0|0
  • Türk Kizyla beraber de olabilirsin sorun yok türk kizini aldatirsan cok degerli olursun gözün hep disarda olcek o zaman degerin de artar ...brother

0|1
    0|0
  • NE AHLAKLI KANKA BEN HER GÜN BULARDAN BIR TANE YIYORUM AFIYETLE.D

0|0
    0|0
  • çocuk olursa adını ne koyabilirsiniz? mesela erkek çocuğu

0|0
    0|0
  • ne evcili ya bence rusların hepsi or**pu

1|0
    0|0
Yükleniyor...