Sizin aşkınız kaç kişilik?

Soru açıklamama geçmeden önce, Mor ve Ötesi'nin yeni şarkısını paylaşmak istedim. Tanrım, ne güzel bir bestedir yau! Sevmem bu gurubu üstelik. Lakin bu şarkıya ayrı bi sevgi besledim, nedense link buyrun, iyi dinlemeler.

Soruma gelecek olursak, klasik sorulardan bıktım. Sürekli toplumu ele alıyor, şahsi sorunları kapsıyor, eski sevgililere saydırmalı falan. Ee, bi daral geldi. Madem herkes dilediği soruyu sorabiliyor, bende içsel yanlarımın toplamına denk düşen soruyla açacağım başlığımı.

İzninizle, biraz sorumu açıklığa kavuşturayım ki, zorluk çekmeyin. Bilinen bir gerçek var, artık herkes yalnızlaşıyor. Çok kalabalık olmamıza rağmen, dengimizi bulma konusunda hep bi karamsarlık, fütursuzluk ve sonunda gelen umutsuzlukla dolu oluyoruz. Hal böyle iken, herkesin mutlu olmasını beklemekte saçmalık olur. Merak ettiğim konu; içinizde yaşadığınız aşk kaç kişilik? Kaç kişisiniz? Kimsiniz? Kiminlesiniz?

İlk cevap benden gelsin, hem fikir veririm belki.

İnsanların arasında kişiliklerini kaybetmiş, çaldırmış, seve seve çıkarmış olanlar var. Hep merak eder dururdum "nerede şimdi benlikleri?" diye.. Meğer, cansız varlıkların eline geçermiş bunlar! Duygu kazanırmış Azra'nın güncelerine göre.

İnanıyor ve biat ediyorum!

Ben¦

Yağmur¦

Ve İstanbul¦

Üç "kişilik" aşk yaşıyorum bende!

Peki ya sizin aşkınız kaç kişilik?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ağız dolusu küfürleştiğim tek kişilik bir yalnızlıkla yaşıyorum aşkımı... Bilmem anlatabildim mi kalabalıklığımı?

1|0
    0|2
    • Mesaj alındı, yani sanırım.

Anladım, tıklım tıklım yalnızsın!

• Kaldı yaşamak...

• Bir gülücüğünle sabahlar olabilirdi gönül ülkemde,

bir gülüşünle yüzüm gülebilirdi,

düşlerim gerçek olabilirdi belki de

ağlatmasaydın eğer...

Erkekler Ne Diyor 13

• karışık bir durum .. kalbimin kapısını aralık bıraktım kafalarına göre girip çıkarlar diyelim ..

1|0
    0|0
  • Ataol Behramoğlu dizeleriyle dile getirmiş duygularımı. Sadece bir kıtasını paylaşıyorum:

Değişir rüzgarın yönü,

Solar ansızın yapraklar;

Şaşırır yolunu denizde gemi,

Boşuna bir liman arar.

Gülüşü bir yabancının,

Çalmıştır senden sevdiğini;

İçinde biriken zehir,

Sadece kendini öldürecektir;

Ölümdür yaşanan tek başına

Aşk iki kişiliktir.

0|0
    0|0
  • Yalnız olupta mutsuz olmayanlar ne yapacak ? Değer yargım yok. Sevgim var , tek kişilik. Bulmam için çaba sarfetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Benim aşkım 1 kişilik ama 4 ayaklı, o bir kedi

1|0
    0|0
  • 1 kişilik sadece bana yer var

1|0
    0|0
  • ben biram İZMİİİİİİİRRRR ankaralı olmama ragmen en büyük aşkım İZMİR bir gün onun kadar sevebileceğim bir sevgılım olursa ki sanmam :) o zaman İZMİR SEVGİLİM VE BEN OLUR

0|0
    0|0
    • Alsancak, ah...

Burnumdda tütüyor mazi...

• BENCE HER YERİ GÜZEL MORDOĞAN DA TATİL YAPMIŞTIM COK GÜZEL VE MARTTAN SONRA BİR SENE İZMİRDEYİM :) SÜÜPPPEEEEERRRR

• benim aşkım iki kişilik

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı...

0|0
    0|0
  • destan yazmıssın yav okumadım

0|1
    0|0
  • Ben

spor

oyun havaları :)

0|0
    0|0
  • Ben çıktıgım zaman 3 kızla ayn anda çıkıyom 3'ünede aşık oluyom :/.

0|0
    0|0
  • herkes yalnızsa "O" da yalnızdır artık uyuyabilirim...

0|0
    0|0
  • ben, sen, o

0|0
    0|2
    • Grubumsu havan var...

• yok bendim be aahaha. gizliden sana yazı için teşviklerde bulunuyordum işte

Kızlar Ne Diyor 7

• Tek kişilik...şöyle;

Bir gün bir aşık sevgilisinin kapısına gidip kapıyı çalınca sevgili içerden seslendi. ”Kapıyı kim çalıyor,

kim o!” Aşık cevap verdi:

”Ey yüce sevgili kapına gelen benim, ben zavallı sadık kölen.” dedi.

Sevgili kızarak bağırdı.

”Çekil git kapımdan sen daha olgunlaşmamışsın. Bu sofrada hamlara yer yok, bu ev küçük iki kişi sığmaz.” dedi.

Zavallı adam çaresiz oradan ayrıldı tam bir yıl o sevgilinin ayrılığıyla yanıp dolaştı kavrulup pişti. Bir sene sonra sevgilinin kapısına geldi kapıyı çaldı. Sevgili içerden seslendi.

”Kimdir o, kim kapımı çalıyor?”

Çaresiz aşık perişan bir halde cevap verdi:

”Ey cana can katan sevgili ey bir bakışıyla binlerce aşığı perişan eden, gönlümü alan sensin.” dedi.

Sevgili seslendi:

”Madem ki sen bensin ey ben gel içeriye, gönül evi dardır oraya iki kişi sığmaz.” dedi.

Çok güzel soru,teşekkürler.5*:)

1|0
    0|2
    • Sıcacık yüreğinden öpüyorum. İlgin ve zahmetinin dili olsa da konuşsa. Yalnızlığımı dile getirdin yine...

Ben teşekkür ederim, umuduma su serptin.

Yine gel, ruhum neşelensin... :)

• :))Tamam,nasipse gelirim inşaallah.Çok istiyorum çünkü:)

Eklesem olur mu,daha iyi bulurum?

• Eklemelere kapalıyım, du ben ekleyeyim :)

• bir bucuk.

1|1
    0|0
  • tek kişilik en rahat olanıdır sınırlar yanlış anlaşılmalar sorgulamalar zorunluluklar sorumluluklar ayrıntılara takılmalar olmadan tek başına yalnızca sevmekti

1|0
    0|0
  • Yalnızlık en çok kalabalığın arasında zor, madem yalnızım kalabalık arasında olmasın bu yalnızlık der; aşkımın hiç kişilikte beden bulduğunu fark ederim bu yazıyla beraber.

1|0
    0|0
  • Ben "bir milyon" kişilik yaşıyorum aşk sayesinde kafam bir milyon oldu çünkü :(

0|0
    0|0
    • Cümle kurulur da bu kadar kötü bi cümle kurmayı nasıl başarıyorsun ya? :(

• İmlada sıkıntı yok. Anlam pek bi müptezelimsi.

• Bir milyon gibi bir sayı devreye girince olur o kadar ama herkesin ruh hali başka başka malesef ben de şu an bu duygudayım.

• harun hala çok seksi.sesini ayrı yirim.soruyu da okumadım beyb sori :(

0|0
    0|0
  • şu anlık 3 kişilik : ben okul ve derslerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...