Sporcu arkadaşlar yardım edebilrmi?

Ben 3 gün önce spora yazıldımda hafif bacak kalça eritmek için falan neyse ben beslenme tarzını bilmiyorum ya diyete başladım da salata falan yumurta yoğurt et yulaf falan ama ben spordan önce ve sonra ne yenmeli bilmiyorum bide saat aralıkları aklıma gelmişken ara öğün tafsiyeside fena olmaz 54 kg ym

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• spor a yakın saat lerde bir şey yeme bir kere başıma geldi çok feci karnım ağırdı daha ısınmada zaten onlar vermiştir sana sabahları yumurta spordan 2 saat önce makarna gibi şeyler spordan sonra tavuk filan ye et tarzı mesela ben spordan çıkınca 1 tavuk yediğimi hatırlıyorum her zaman yiyordum ama çok şişiriyor koşucuyum normalde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spordan 1.5 2 saat önce yemek ye yogurt ye bol bol et ye proteinli beslen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Spordan 2 saat önce yeme yani en gec spora iki saat kala ye evine gel dusunu al protein agrlikli beslen

0|0
    0|0
  • Spordan hemen sonra protein (et, tavuk, balık vs) tüketmelisin yulafı ve yumurtayı sabah ye spordan önce karbonhidrat (emer prinç, bulgur) tüket. tüket ki sana antremanda enerji versin. Ara öğünü abartma öğlen ve akşam yemeği arasına 1 tane sıkıştır mesela ton balıklı salata, yoğurt, muz olabilir yoğurdun içine meyve atma bir araştırmaya göre kötü yönde etki yapıyomuş sağlık açısından değilde kalori açısından. Varsa başka birşey buyur.

0|0
    0|0
  • Senin amacin zayiflamak, sporcular diyetisyenlik yapmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...