Karın bölgesi eritme?

boy 1.68 kilo 68 tartının yalancısıyım

bacaklarımda çok bişi yok ama karın bölgem ve kalçam geniş özellikle karnım bunun için ne yapabilirim koşma imkanım yok bu arada

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• insan bilimsel olarak sadece belirli bir bölgeden yağ yakamaz, komple vücutta yağ yakar. genelde en son olarak karın bölgesi ve kalçalardaki yağlar erir. örneğin 150 kiloluk memeli bir adamı düşünün, bu adam spor yaptığında komple vücudu yağ yakar ama göbeği komple yok etmeden önce, göğüslerindeki ve kollarındaki, bacaklarındaki hatta ellerindeki yağ yok olur. o yüzden zaten kilo alan bir erkeğin önce göbeği yağ bağlar, diğer yerlerin şişmesi için daha fazla kilo almalı. kilo almak gibi kilo vermekte de böyledir, en son olarak göbeği eritiriz. kadınlarda bu bölgeler daha çok kalçadı.
    spor yaparak, günlük kalori tüketimini incelemelisin. sporla yaktığın kalori, yediğin kaloriden daha yüksek olmalı anca böyle kilo verilir. bir kilo yağ yakmak için 7000 kalori eritilmeli. bu seni korkutmasın sporun yanında insan tüm diğer günlük aktivitelerde bile örneğin uyurken bile yağ yakıyor. bol şanslar. geniş kalçalara bayılırım bu arada. :)

1|0
    0|0
    • yani şimdi diyelim ben 54 kiloya kadar düştüm göbek falan kalmaz diyorsun öylemi

• anlattığına göre aşağı yukarı öyle.

En İyi Kız Görüşü

• Erimez uğraşma 😡

0|0
    0|0
    • o ne demek ya :( hiç iyi hissettirmedin bana şu an

Erkekler Ne Diyor 10

• Koşma imkanınız yoksa spor salonlarındaki kondisyon bisikletlerinden almanızı öneririm. Ben spor salonunda 1 saat sıkı çalışarak sarf edemediğim eforu 10dk tempolu sıkı ayarlı bisiklette veriyorum ve çok terletiyor.300-1000 tl arası birşey almanızı öneririm bence 500 üzeri düzgün bişey alın

0|0
    0|0
  • Karnın için şeker içerikli hiç bir şey yeme mekik çekemiyorsan basit karın egzersizleri yap. Hamur işinden uzak dur, bol su iç. Kalçaların geniş kalsın zaten, oradan kilo vermene gerek yok kanımca.

0|0
    0|0
  • göbek yağlarını eritecek hareketler

0|0
    0|0
  • Koşmadan erime ihtimalin, 0 0 0 0.

0|0
    0|0
    • niden ya:(

• Çünkü yağ yakmak için, gün içinde aldığın kalori ve yağ miktarı ile, harcadığın kalori ve yağ miktarının dengede olması, hatta geçmesi gerekmekte. Aldığından çoğunu vermezsen kilo alırsın. Denklem basit.

• Shaun T - Hiphop ABS
    Hem dans et hem karın bölgeni erit :) güzel program deneyen arkadaşlardan tam not aldı.

0|0
    0|0
    • thanx bakalım benden kaç puan alıcak :)

• İp Atlama imkanın var mı?
    Geniş bir alana ihtiyacın yok.
    İlk başlarda zor olur ama alışınca çok keyifli olacak ve iyi sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
    • kesin sonuç alırmıyım

• İp atlamak çok iyi kalori yaktırır.
      Son zamanlarda benimde bel çevrem yağlandı ve ip atlamayi düşünüyorum.
      Kesinlikle dene bence ve klasik mekik hareketlerini de yap.

• tamam teşekkür ettim

• bol seks

0|0
    0|0
  • sısmansın erımez

0|0
    0|0
  • Ovv hemen erit

0|0
    0|0
  • normalsin

0|0
    0|0
    • hiç öyle hissetmiyorum ama caniko

• boşveremiyorum yılların takıntısı bu bende eskiden 85 kiloydum çok şükür 68 e düştüm ama göbek kaldı çok moralimi bozuyor :(

• onu sorarsan ben de de var ama. saglık onemli bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• pisiklet sürebilcen mi?

0|0
    0|0
    • maalesef canım ya oturduğum çevrede bisiklet sürebiliceğim bir alan yok

• oky thanx netten biraz bakıyım buna.)

• :))) pekiii

• Mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...