Hayatınızda hangi hatadan ders aldınız?

sorum hepinize baylar bayanlar...

yaşamınızdaki size ders olan büyük hatanız nedir? (birden fazla hatanız varsada paylaşırsanız sevinirim)

Güncellemeler:
genel olarak güvenin suistimal edildiği sonucu çıkacağına gerçekten inanmıştım çünkü bende

içi başka dışı başka

dili başka kalbi başka

hem kendini hemde başkalarını kandıranlardan ciddi derecede tiksinmişim...

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• güven konusunda dikkatli olmayi ögrendim, bi insanin her dedigine inanmamak lazim

herkesin iyi niyetli olmadigini ögrendim yani kisaca

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle iyi niyetli olsaydı kötü niyet die bişi olmazdı zaten...

Kızlar Ne Diyor 9

• Eger hersey cok cabuk olmus ve cok mutluysan o ıste bı yanlıslık oldugunu ogrendım.Puruzsuz hıc bıseyyoktur baktın hersey dogru gıdıyor bu ıste bı yanlıslık var demektır..

0|0
    0|0
  • Eğer sevdiğin bir insandan ayrıldıysan ne olursa olsun geri dönmemek lazım..

1|1
    0|0
  • hemen güvenmemeyi öğrendim .bu hatanın sonucunu ağır yaşadım

1|1
    0|0
    • başından geçeni paylaşmanı istesem özele girmiş olmam demi ?

• ben de aşkta kazandım :) ozaman ne mutlu bize

• :) aynen öyle ne mutlu ;)

• Aşk işlerinin 24-25 yaşlarında önce saçmalık olduğunu anladım.

0|0
    0|0
    • buna katılmıyorum o yaşlardan önce aşık olmasaydın aşkın nasıl olduğunu neresi iyi neresi kötü olduğunu anlamazdın yani aşk acısı çekmeden veya aşk yaşamadın hayatta o konuda tecrübe kazanmaz insan

• En yakın arkadaşla aynı eve çıkarak büyük hata yaptım.

Sonuç :

Sessiz olan insanlar içten pazarlıklı ve sinsidir.

En yakınım dediğin kişi her zaman her durumda yakın olmaz başka konularda sınayınca yakınlık derecesini koy

0|0
    0|0
  • Doğru bildiğim yanlışlar varmış okuyarak araştırark ögrendim... Profil için 5 yıldız..

0|1
    0|0
  • en büyük hatamı kuzenlerime güvenmekle yaptım akrabadan uzak durmak gerektiğini çok iyi anladım

0|1
    0|0
    • akrabandan gelen yanlışı söylemeni istesem hatta rica etsem söylermisin ?

• bana gıcık olmuşlar artık saçma sapan nedenlerden işte ben aldığı şeyi beğenmemiştim filan bu tarz bi şeyden. sonra intikam için sevdiğim çocuğu öbür kuzenime yapmaya çalıştılar ben gittim başkasıla çıktığımı ve çok da sevdiğimi söyledim böyle intikam alamayınca işte eski svgln sen or.spu olduğundan senle knuşmuyomuş dediler çocukla konuştm yanıma geldi onlar varken en son da babamı arayıp senin kızın sabahlara kadar barlarda geziyo dediler iftira hep tabi ben de tehdit ettim öyle işte

• anladım paylaştığın için teşekkür ederim

• hiç bir zaman ihaneti affetmemek gerektiğini öğrendim

0|1
    0|0
    • kesinlikle buna katılıyorum affedersen o hatayı eninde sonunda tekrarlicaktır

• önce sarıldım sonra boynunu öptüm sonra dudaklarımı dudaklarıyla örttüm

daha sonra dilimi çıkardım dudaklarını yaladım ve boynundan sarılıp kucağını oturdum. biraz dudaklarımla ısırıp cildini tahriş ettim daha sonra yavaş yavaş yatağa girdim üstünü çıkardım sıra pantolonuna gelmişti penisini tam üstüme gelmesine özen göstererek sürtünmeye başladım ve gerisi ip söküğü gibi saniyelerle çabucak geçti işte kızlığım böyle gitti hayatımın pişmanlığı buydu.

0|0
    0|0
    • bu çok kötü işte bundan ders almak için çok büyük bi bedel ödemişsin

Erkekler Ne Diyor 11

• Büyüğün sözünü dinleyeceksin arkadaş. Dünyada senden iki kat daha fazla yaşamış. Birşeyleri biliyor demekki.

Babamın ve annemin sözünü dinlemediğim için şimdi çok pişmanım

0|1
    0|0
  • İnanmak güvenmek değer vermek her zaman yaptığım en büyük hatalar ama sıkıntı yok takılmıyorum gidenlere :)

0|1
    0|0
  • okumadım küçük yaşta iş dünyasına atıldım çok şükür iş güç var ama eğer hırs yapıp okusaydım çok değişik yerlerde olurdum bunu geç anladım

0|1
    0|0
  • duygular varya duygular hayat dersleri sırf bunun üzerin işteee

hiç bir kızı hayatımın merkezine koymamayı öğrendim...

0|0
    0|0
  • düşündümde hep hata yapmışım hiçte ders almamışım

0|0
    0|0
  • üniversiteye gitmedim bu benim için büyük bir hataydı önümüzdeki sene a .ö.f gidecem

0|0
    0|0
  • Kimseye sormaz, en iyisini ben bilirdim.

Bir bilene sormayı öğrendim.

0|0
    0|0
  • insanlara güvenmiygfgdsfgs of.

0|0
    0|0
  • ben dışarıdayken götümden ayrılmayan insanların onlar için yaptığım onca şeye rağmen ben içeri girdiğimde arayıp sormamaları dışarı çıktıktan sonra tekrardan götümden ayrılmamalarına bakacak olursak aslında dostluk, arkadaşlık diye bir şeyin olmadığını bunun tamamen menfaatten ibaret olduğunu anladım gerçek bir dostluk kişisel çıkarlar karşısında dahi dostum dediğin o karşındaki kişiyi düşünmektir henüz böylesine rastlayamadım

0|0
    0|0
  • mantıklı düşünmemek... herşeyi ben biliyorum sanmak... düşünmeden konuşmak

0|0
    0|0
  • Asla kimseye güvenme

0|0
    1|1
Yükleniyor...