Sevgilim salak olduğumu mu düşünür?

Gerçekten çok seviyorum onu.

Ama bazen çocuksu hareketler yapiyorum.Öyle de degil aslında içimden geleni yapıyorum.

Mesela liseliler gibi onun adıyla benim adını kağıda yazıp araya kalp filan yapıyorum ona gösteriyorum.Tamam çok salakça ama ne yapayım seviyorum.O da gülümsüyor.

Gerizekalılar gibi çocuk taklidi yapmıyorum ama böyle seyler yapıyorum.İçimden geliyor.

Siz olsanız ne düşünürsünüz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ...bak arkadaşım ben 34 yaşındayım...ve insanın aşk hali inan tamamiyle salaklıktan..masumluktan..cocukluktan ibarettir..bence oda seni cok seviorsa asla yaptıklarını cocukluk olarak gormeyecektır...hattta bır cocugumuz olsun oda umarım sana benzer gıbı seyler bıle soyleyebilir:DDF

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çocukluk aşkı olduk ya la derim :) ama şaka bi yana sana somutmuyosa veya şikayetci değilse problem yoktur hatta çok hoşlanıodur o hareketlerinden. Çünkü onu yapmayan çok var öpüp başına koysun valaaa :D

0|0
    0|0
  • şahsen aşırıya kaçmaması, işin şımarıklığa vurulmaması koşuluyla benim hoşuma gider :) ben de çocuk ruhluyumdur çünkü

0|0
    0|0
  • :) ne güzel önemli olan duyguları ifade edebılmektır içinden geldıgı gıbı davran arkadaş gerekırse cocuklaş yani tabi heryerde değil yerınde olsun güzel şeyler bence

0|0
    0|0
  • düşünmez hoşuna bile gider

0|0
    0|0
  • çocuksu hareketler şirin görünür

0|0
    0|0
  • bir kere salak yada gerızekalı oldugunu dusunmezdım sevımlı bulurdum senı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1