Alışverişte neden kendinizi kaybedersiniz hanımlar?

(4.5 sene Lcw de çalıştım) .Alışveriş yaparken o kadar dalarsınız ki magazada cocuklarınızı kaybedersiniz ! (Yuh) Birde magazaya geldiginiz zaman düzgün olan reyonları neden Dağıtırsınız Biz personellerin gözlerine baka baka peki neden yaparsınız bunu ? ohh be illah geldi ! :D

(hanımlara yönelik olup genelleme olarak düşünmeyiniz )

Erkekler kardeşlerim sizde buyurun sofraya :)

• Stres atıyorum
    36% (4)67% (2)43% (6)Oy Ver
  • Cok vicdansızlar var
    27% (3)33% (1)29% (4)Oy Ver
  • Personellerin işi ne çalışsın.
    37% (4)0% (0)28% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
puanlama yaparsanız sevinirim la :)

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Alışverişte kendimizi bile kaybederizz :D çünküü geneldee kafa sadece en güzel şeylere odaklandıgı için ne dert ne sıkıntıı ne aşk ne meşk aklımın ucuna gelmez alışverş güzeldir :D

1|1
    0|0
    • ama bazıları cocuklarını kaybediyor :D

• Ben öylesinle karşılaştım ki, çocuk kayıp olduğunu 5 defa anos yaptık... Kimse çıkmadı... Çocuk babasının adını başka bir isim bilmiyor... Çocuğun anası olacak... Tam 3 saat sonra eve gittiğinde çocuğun yokluğunu hissediyor. Bizde karakol avm seferberlik olup, ana arıyorduk. Ne analar var...

Kızlar Ne Diyor 9

• yeni şeyler almaktan acaiiiiiiiiiiiipppppppppppp mutlu oluyorum. haftada 2 gün en kötü alışveriş yaaprım. tutamıyorum kendimi. bak yine canım çekti :)

0|1
    0|0
  • kafamızda planlar oluyo şunu mu alayım bunu mu alayım diye

dağıtıyoruz çünkü hepsini denememiz gerekiyo hepsine teker teker bakıyoruz personelin olup olmaması hiç önemli değil

0|1
    0|0
  • Valla ben çok dağıtanlardan ve abartanlardan değilim ama orda çalışanlara acıyorum da sonuçta onlar da insan yoruluyorlar ben de yaşadım o duyguyu kısa bi süre de olsa :)

0|1
    0|0
  • Alışveriş çok güzel bir stres atma yöntemidir. Ne zaman bir şeye üzülsem sinirlensem direk alışveriş yaparım ve genelde rahatlarım. :))

0|1
    0|0
  • Stres atıyorum

0|1
    0|0
  • Bu soruyu ne zaman sorucaksın die bekliyodum :))

0|1
    0|0
  • sanırım dağıttıkça mutlu oluyorum :D

0|1
    0|0
  • Personellerin işi ne çalışsın. :))

1|0
    0|1
  • Stres atıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hanımda Alışveriş tam anlamıyla afrodizyak etkisi yapıyor sanırım... Aldıkları hazdan kedilerini unutuyor. O kadar ki, kasadan çıktıktan sonra etki sona eriyor. İhtiyacı olmadığı halde aldığı aldığı ürünleri evde araştırdığında bunu ne zaman aldıklarını hatırlamaya çalışıyorlar... :)))

1|1
    0|0
  • işin ne boşamı maaş alıyon :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...