Türkiye bu gruptan çıkabilir mi sizce?

Bence çıkamaz. İlk 2 gruptan çıkyıro ama ilk iki bize 7-9 puan fark atmış. 3. olanda ön eleme oynuyor ama kalan bütün maçları yenmek gerekiyor onun içinde. Biz daha letonyayı yenemiyorken Hollanda ve Grup 1. si İzlandayı ve deplasmanda Çek cumhuriyetini hiç yenemeyiz.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ayrıca fatih terim taraf tutarak oyuncu seçiyor. Ulan forvetimiz yok Beşiktaşın forveti hatrick yapıyor alsana takıma kadroya bile almamış. Hadi Volkan Demirel'i sevmiyorsun bari git Trabzonun ya da Beşiktaşın kalecisini al. Olcay şahan desen yok. Bİrde Trabzonda'ki Mehmet Ekici'yi nasıl almaz anlamıyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• son 5 dklar çıkarsak son iki maçtan 6 puan almıştık ve şu an hollandanın 6 puan önündeydik. yani demek istediğim futbolda herşey mümkün.

0|1
    0|0
    • Mümkün ama Fatih Terim yanlış oyuncuları alıyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih terim gidecekse turnuvaya katilmayalim yeterki.
    Adam hala küçük görüyor letonyayi bizim capimizda değil diyor yenemiyor.
    Galatasarayda iken de savunuyordum fatih terim taktik özürlü biri.
    Ozan sağ brk oynatan zihniyetten hayir gelmez.
    Egolarinin kurbanı bir insan.
    Umut gibi yeteneksizi oynatıyor yazık.
    Kalede 3. Sınıf volkan babacan var o kadar iyi kalecilerimiz varken

0|0
    0|0
    • Ya arkadaş Burak Yılmaz denen ÖKÜZ milli takımda oynamıyor. Oynayamıyor. Beşiktaşın forveti hatrick yapıyor milli takım kadrosunda yok ama burak yılmaz var. Burak yılmazın yapması gereken koşuları Volkan Şen yapıyor. Böyle saçmalık olabilir mi? Trabzonda ki mehmet ekici neden alınmıyor milli takıma? Hadi Volkan Demirel taraftarlarla sorun yaşadı neden Volkan Babacan abi Beşiktaş ya da Trabzonun kalecileri fıstık gibi. Selçuk İnan maçın salağı olacakken bir şut attı gol oldu şimdi 10 maç ilk 11 oynar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 te 3 yapacak gücümüz var mi

0|0
    0|0
  • Cikabilir sansimiz %40 Hollandayi yenersek %51 olur. Allahtan umit kesilmez ama Sneijderli Hollanda da ciksin isterdim İzlandanin yerine.

0|0
    0|0
  • Zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
    • Letonyayı yenememişiz İzlanda gelir bizi 3 leyip paketler sonra çek cumhuriyetine yollar alın siz bakın icabına der.

• Belli olmaz bir süpriz olabilir

Yükleniyor...