Milli Takım Neden Başarısız?

Yazık çok yazık... Mükemmel bir atmosfer harika bir taraftar ama sonuç yine hüsran... Neden peki? Milli futbolcularımız kulüplerinde oynadıkları maçlarda ki heyecanı birazcık milli takımda sergilemeli. Bugün Burak Yılmaza baktığımda Gs-Fb derbisinde ki ateşi gözlerinde görmeliyim ama ne yazık ki düştüğünde taklalar atan Burak Yılmaz bu gün sadece hakeme bakmakla yetiniyor. Bir eleştiri de Fatih Hocaya... Hocam haftanın karması falan değil tamam da Bugün Cenk'in kulübede oturması bile yeterdi. Tek yıldızımı HAKAN BALTA ve ARDA TURAN'dan yana kullanıyorum. 2008 ruhunu yaşamış fakat hiç bir şey kaybetmemiş iki yürekli adama yazık oldu.
Milli Takım Neden Başarısız?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 90+'da gol yiyen her takım şanssızdır.

0|1
    0|0
    • Hem şanssız hem geri çekilmenin etkisi var sanki karşında ispanya var ul*an letonya beee ayıpp

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • takım denen şey yok ortada

0|1
    0|0
  • Milli takim neden mi basarisiz 80 milyon nufuslu ulkenin forvetleri umutla burak olursa, on numara pozisyonunda oynayacak yaratici bir oyuncu olmazsa, saha icinde isler yolunda gitmedigi zaman takimi toplayacak bir bulent korkmaz bir tuncay sanli bir rustu bir alpay olmazsa, kritik maclarda kalede tecrubesiyle ve bu seneki performansiyla volkan demirel olmazsa (ki volkanin kisiligini hic sevmem ) tabiki basarili olamaz

0|0
    0|0
  • Oyuncu tercihleri yanlisti en az 3 oyuncu ve nedense suta kadar hersey iyi ama sutlar b*k gibi bitiricilik yok

0|0
    0|0
  • Bu akşam başarısız değil şanssızdık kanka ya. :/

0|0
    0|0
    • Futbol bir şans oyunu değildir kardeşim. Bir maç şanssız olursun anlarız ikinci maç olursun şüpe ederiz ama üçüncü olan hiç bir şey tesadüf değildir

• Ben bu maç için konuştum, bu maç maalesef şanssızdık. Eğer ülke futbolunun kötü olmasının sebeplerini tartışıyorsak bunu uzun uzun konuşuruz.

• Her maç şanssısız dersek o zaman bu takım hiç uğraşmasın hiç denemesin her maç dalgasına oynasın nasıl olsa şanssısız gol atamayız yeriz. Kardeşim sen topu 3 pozisyon üst üste kalecinin üstüne vuruyorsan şans falan hikaye

• Valla taraftar çok iyidi helal olsun da tekbir niye çekiyolar onu anlamadım savaşa mı giriyon noluyoz l*n

0|1
    0|0
Yükleniyor...