Sinirden ağlıycam son dakikada gol yenilirmi?

Yuh artık söyleyecek bir şey bulamıyorum sizin yorumlarınız neler , neden oldu sizce? HAKAN BALTA + SELÇUK İNAN + ARDA TURAN maçın adamıydılar bana göre özellikle hakan balta

Güncellemeler:
HAKEM Ne olacak hakemde baya pozisyonumuzu vermedi
Kızlar hiç izlemiyoru ya milli maçı

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• hiç sorma ya. o hakan balta varya şeyi öpülecek insan o nasıl kurtardı hala aklım almıyo ama işte gel görki kahpe kader :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• arda mı maçın adamıydı? :D zaman öldürmekten başka bir şey yaptığı yok o herifin kendini bir şey sanıyor.

Hakan çalhanoğlu, gökhan töre ve selçuk inan maçın adamı

0|2
    0|2
    • Arda turanın maç eksiği vardı yinede iyi mücadele etti yiğidi öldür hakkını yeme şimdi

• Hakan çalhanoğlu o gollük pozisyonda topa plase vurduysa benim için bitmiştir, maçın malıydı açık ve net

• @Cimbicmemakinesi o adam kadar saha da yetenekli kimse yok emin ol o adam maçı kurtarır ama arda gibi kazmaları daha bu ülke çok şımartır tam hesapladım 20 dakika maç öldürdü. Saçma sapan ayaklarında top tuttu artist artis hareketler yaptı bu gece gökhan töre oynadı selçuk oynadı ve gizli kahraman çalhanoğlu çok koştu defanstada serdar ve hakan balta gizli kahraman gerisi boş

Kızlar Ne Diyor 1

• Abim bile maç izliyor ben izleyemiyorum neden çünkü kız bir bireyim😢😢😢😢 abim beni yanına almadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaledeki adam abdestsiz

0|2
    0|1
  • Yine galatasaray götürüyo milli takımı. Beşiktaşta da töre çok iyidi. O uydurma fenerli volkan yerine özyakupu oynatsa şu anda maç 6-0dı.

0|2
    0|0
  • bende sinirlendim sövmediğim kadar sövdüm son dakika da yenmez ki

0|1
    0|1
  • hakan balta o kritik 2 golü önlemeseydi şuanda mağlup olmuştuk

0|1
    0|1
  • HAKAN BALTA adamın hasıdır! Çıldıracağım ya niye geri çekiliyoruz ben anlamıyorum bunu

0|1
    0|1
    • gol yiyceğimizi resmen gördük bakamadım kanalı değiştirdim bu kadarda olmaz hiç bir şey yapamıyorsanız onlar kadar yokmusunuz uzatın aldığınız topu karşı kaleye fırlatın :(

• Abi belli işte her şey beceriksiz bir takımız. Sadece Kazakistanı yenebildik.

• ne diyeyim bir şey diyemiyorum :(

• Vardır bunda da bir hayır

Çünkü TÜRKİYEDİR GALATASARAY !!!

0|1
    0|2
  • oluyo be öyle

0|0
    0|1
  • Ne maci vardi la

0|0
    0|3
  • Tek gol atabilecek oyuncumuz olan Burak ı 2-3 kişi tutunca ve diğer oyuncuların buruş becerizsizliği yüzünden

0|0
    0|0
  • maçta herkes iyidi volkan şende elinden geleni yaptı birkaç tane süper şutu vardı ama o da şanssızdı biz millet olarak şansızıs zaten

0|0
    0|1
    • şans olayı değil baya kötü oynadı şimdi zaten sinirliyim volkan şeni savunmayın

• Konuşurken haddini bilerek konuş senin baban gibi atamamış boş elde var 0

• boş konuşuyorsun ne futboldan anlıyorsun ne başka bir şeyden 17 şut atabilen bir takım rakibe karşı kendi kurallarıyla oynayabilmiş bir takımdır kazanmak iyi oynamak veye kaybetmek kötü oynamak anlamına gelmez biraz yorumları falan oku belki birkaç kelime öğrenirsin

• Değmez boşver

0|0
    0|0
  • yenirr yendi

0|0
    0|1
Yükleniyor...