Sizce o mudur? Lütfen cevap yazın özelikle erkekler...

Arkadaşlar çok uzatmak istemiyorum.. benim 2 yıllık bir ilişkim vardı ve sevgilim beni terk eti .. nedeni en çok birbirimize çok uzak olmamızdı .. ama ben onu çok sevyiordum ona karşı hiç bir hatam olmadı benim beynimde timor vardı su an iyim çok şükür ama özamanlar bunu bile bile gitii ve beni onun içn intihar etim .. herşeyi biliyor ama hiç bana ne birşey söyledi ne yazdı yani umrunda bile olmadı... ve bi kaç aydır bu bugün 4 yada 5 kez oldu beni facbooktan birileri ekliyor ve bu ekleyenleri facesi sahte olduğu çok belli bir kaç gün yada o gün açılmış o hesap sızce bu o mudur ? benimle konuşmak istiyor beni merak edior ondanmı ? kendisi çok korkak ve çok gururlu biri... size sorarım beyler siz budurumda merak edermiydiniz sizin başınızdan geçmiş olsa böyle birşey yani benden sonra sizi benim kadar seven birini bulamamış olsaydınız .. yani içinizden hiç o nasıl nerde ne yapıyor dyie sorarmıydınız ?

Güncellemeler:
:(((((((((

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sor tabi insan .Bence odur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun oldugunu düşünsem bıle umursamaazdım benı en zor anlarımda terkedıp gıden sevgılı olarak bıle degıl ınsan olarak bıle halımı sormayan ne durumda oldgumu düşünmeyen ıntıhar etmeme ragmen umursamayan adam olsa ne olur ekleyen .. şimdi merak etse nolur kı

1|0
    0|0
    • evet aynen haklisin bende öyleyim onun oldugunu bile istemiyorum ömrümün sonua kadar allah onu benim karsima cikarmsasin birdaha ama merak etim iste ...

• bosver umursama

Yükleniyor...